Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-07-03, 13:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań!

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Już piąty rok rzędu zumba zawładnie opolskim amfiteatrem podczas wakacji. W tym roku zaplanowano trzy spotkania, podczas których wszyscy chętni mieszkańcy Opola i okolic będą mogli wziąć udział w nieodpłatnych zajęciach zumby.
Zumba to energetyczne połączenie tańca i fitnessu z muzyką latynoamerykańską. Z tego powodu doskonale wpisuje się w wakacyjny klimat. Taki wysiłek dodaje energii i poprawia humor.
Jak podkreślają organizatorzy, tam gdzie jeszcze całkiem niedawno stały gwiazdy polskiej muzyki, w lipcu i sierpniu spotkają się ludzie, którzy kochają taniec, sport i świetną zabawę. Uczestnicy wydarzenia do gorących latynoskich rytmów będą wspólnie dzielili się pozytywną energią. Gwarantowane endorfiny, uśmiechy, pot, spalone kalorie i oczywiście dobra zabawa.

Wśród celów cyklu sportowych spotkań organizatorzy wymieniają m.in. zaangażowanie mieszkańców Opola i okolic do aktywności fizycznej, a także propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.

Zumba w opolskim amfiteatrze odbędzie się trzy razy podczas tegorocznych wakacji, tj. 14.07, 21.07 i 11.08.2019 r. – zawsze o godz. 10:00. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych. Wstęp jest bezpłatny.

Na tegoroczną zumbę w opolskim amfiteatrze zaprasza Formini – fitness klub dla dzieci we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Opolu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-09-05, godz. 11:06, Patronaty - polecamy Gmina Tarnów Opolski zaprasza na Święto Plonów Jak nakazuje stary zwyczaj, z końcem żniw społeczność gminna spotyka się, aby podziękować naturze za plony i uczcić pracę rolników. Z tej okazji Gmina Tarnów Opolski zaprasza na Dożynki Gminne. Tegoroczne Święto Plonów odbędzie się w najb ... » więcej 2019-09-04, godz. 19:36, Patronaty - polecamy Ruszają 27. Europejskie Dni Dziedzictwa. Opolska inauguracja w MWO już w sobotę „Polski splot” - pod takim hasłem w najbliższą sobotę (07.09) zainaugurowane zostaną 27. Europejskie Dni Dziedzictwa. W ramach przedsięwzięcia przez dwa najbliższe weekendy września zaplanowano mnóstwo wydarzeń, podczas których będzie moż ... » więcej 2019-09-04, godz. 18:49, Patronaty - polecamy "Niepodległość odzyskiwana i tracona…” – projekt CMJW Biuro Programu „Niepodległa” ogłosiło wyniki naboru w ramach programu dotacyjnego „Koalicje dla Niepodległej”. 119 podmiotów otrzyma łącznie 2 mln zł dotacji, wśród beneficjentów znalazło się Stowarzyszenie Przyjaciół Centralnego Muzeum J ... » więcej 2019-09-04, godz. 14:39, Patronaty - polecamy Podziękują za plony. Zaproszenie na dożynki gminne w Brynicy Wójt gminy Łubniany wraz z sołtysem oraz radą sołecką wsi Brynica zapraszają mieszkańców gminy oraz okolic na Dożynki Gminne, które odbędą się w najbliższy weekend (7-8.09) w Brynicy. » więcej 2019-09-04, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Weź udział w IV Narodowym Dniu Mlecznej Fermy Ponad 1000 hodowców, producentów bydła mlecznego oraz specjalistów z sektora mleczarskiego spotka się w piątek (6.09) w Kombinacie Rolnym w Kietrzu. Wszystko po to, aby - jak co roku - móc wymienić się wiedzą i poznać nowinki ze świata ml ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »