Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-07-03, 13:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań!

Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [fot. Mariusz Chałupnik]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Zumba w amfiteatrze [fot. Wiktoria Palarczyk]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze [fot. Katarzyna Doros]
Już piąty rok rzędu zumba zawładnie opolskim amfiteatrem podczas wakacji. W tym roku zaplanowano trzy spotkania, podczas których wszyscy chętni mieszkańcy Opola i okolic będą mogli wziąć udział w nieodpłatnych zajęciach zumby.
Zumba to energetyczne połączenie tańca i fitnessu z muzyką latynoamerykańską. Z tego powodu doskonale wpisuje się w wakacyjny klimat. Taki wysiłek dodaje energii i poprawia humor.
Jak podkreślają organizatorzy, tam gdzie jeszcze całkiem niedawno stały gwiazdy polskiej muzyki, w lipcu i sierpniu spotkają się ludzie, którzy kochają taniec, sport i świetną zabawę. Uczestnicy wydarzenia do gorących latynoskich rytmów będą wspólnie dzielili się pozytywną energią. Gwarantowane endorfiny, uśmiechy, pot, spalone kalorie i oczywiście dobra zabawa.

Wśród celów cyklu sportowych spotkań organizatorzy wymieniają m.in. zaangażowanie mieszkańców Opola i okolic do aktywności fizycznej, a także propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia.

Zumba w opolskim amfiteatrze odbędzie się trzy razy podczas tegorocznych wakacji, tj. 14.07, 21.07 i 11.08.2019 r. – zawsze o godz. 10:00. Zajęcia przeznaczone są dla każdego, niezależnie od wieku i predyspozycji fizycznych. Wstęp jest bezpłatny.

Na tegoroczną zumbę w opolskim amfiteatrze zaprasza Formini – fitness klub dla dzieci we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Opolu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie wydarzenia.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Wakacyjna zumba w opolskim amfiteatrze – poznaj terminy spotkań! [materiały organizatora]

Zobacz także

2019-08-07, godz. 12:11, Patronaty - polecamy „Śląscy bohaterowie Polski” - weź udział w pikniku patriotycznym z okazji 100-lecia Powstań Śląskich! W tym roku obchodzimy setną rocznicę I Powstania Śląskiego. Z tej okazji, już 17 sierpnia (sobota) o godz. 15:00, na rynku w Rybniku odbędzie się piknik patriotyczny poświęcony pamięci powstaniom, które uważane są za jedne z najpiękniejsz ... » więcej 2019-08-05, godz. 12:28, Patronaty - polecamy Zaryzykuj i przyjdź po swoją karykaturę – przed nami VIII Polsko-Czeski Weekend Satyry i Karykatury nad Jeziorem Nyskim! „Polacy i Czesi na wywczasach nad Jeziorem Nyskim” - to temat przewodni tegorocznego, VIII Polsko-Czeskiego Weekendu Satyry i Karykatury. » więcej 2019-08-05, godz. 10:49, Patronaty - polecamy Wojewódzkie Dożynki Działkowe tym razem w Głuchołazach! Jak co roku, działkowcy z całego województwa opolskiego spotkają się, aby podziwiać, edukować i zachęcać innych nie działkowiczów do aktywnego spędzania czasu w swoim ogródku. Już 17 sierpnia w 'Muszli Leśnej' w Głuchołazach odbędą się po ... » więcej 2019-08-02, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Czas na 30. Jubileuszowy Międzynarodowy Kurs Muzyczny oraz XIII Festiwal „Śląskie Lato Muzyczne” – poznaj harmonogram koncertów! Sierpień na Opolszczyźnie zapowiada się pełen muzyki - to wszystko dzięki przedstawicielom Towarzystwa Międzynarodowych Kursów Muzycznych im. Jerzego Hellera, którzy zapraszają na tegoroczny Kurs Muzyczny dla młodzieży z Polski oraz zagra ... » więcej 2019-08-01, godz. 12:22, Patronaty - polecamy Centrum Opola znów zapełni się artystami – przed nami II Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole! Festiwal Zdarzeń Artystycznych OpenOpole to spora dawka pozytywnych niespodzianek dla napotkanych w mieście mieszkańców. Artyści będą „zaczepiać” widzów na ulicy, zapraszając do wspólnych działań kulturalnych, prowokując tym samym do głęb ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »