Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-26, 12:44 Autor: Paula Hołubowicz

Przed nami kolejna już edycja Akademickiego Pikniku Strzeleckiego

Strzelnica w Ścinawie Małej [zdj. Marta Szpaderska]
Strzelnica w Ścinawie Małej [zdj. Marta Szpaderska]
Już w najbliższy piątek (28.06) miłośnicy broni palnej spotkają się na strzelnicy w Strzelcach Opolskich, aby jak co roku wziąć udział w pikniku organizowanym przez Akademicki Klub Miłośników Strzelectwa oraz aby zmierzyć się w zawodach strzeleckich o puchar JM Rektora Politechniki Opolskiej. Początek imprezy o godz 14.00.
Impreza jest okazją do zapoznania się ze strzelectwem także dla osób, które traktują obsługę broni jako ciekawą egzotykę.

W ramach pikniku rozegrane zostaną zawody strzeleckie o puchar JM Rektora Politechniki Opolskiej. Wśród planowanych konkurencji znajdą się: strzelanie z pistoletów i rewolwerów, kbks-u, AK-47 i strzelby tzw. pompki. Będzie też okazja do użycia historycznych egzemplarzy broni, m.in. „Pepeszy” i hiszpańskiego Mausera.

Organizatorzy zapewniają o dobrej atmosferze i fachowej pomocy podczas używania broni. Na wszystkich uczestników natomiast czekać będą przyjemności związane z grillowaniem.

Aby wziąć udział w pikniku należy się wcześniej zarejestrować. Ale uwaga! Termin rejestracji upływa w czwartek (27.06) o godz. 12.00.

Dodajmy, że Radio Opole objęło nad wydarzeniem patronat medialny.
0001

Zobacz także

2019-07-11, godz. 15:55, Patronaty - polecamy Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki” w Kołobrzegu Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki” już w najbliższy piątek (12.07) rozpocznie się w Kołobrzegu. Wydarzenie potrwa do soboty (13.07). Odbywa się po raz pierwszy, a jego celem jest podtrzymanie pamięci o d ... » więcej 2019-07-10, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Radio Opole zaprasza na wiolonczelową ucztę! Rusza VI Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa. To jedyna tego typu impreza w Polsce, jedna z niewielu w Europie. W tym roku odbędzie się od 16 do 27 lipca. Jej uczestnicy szykują aż siedem koncertów. Każdy z nich prezentuje instrument w ... » więcej 2019-07-10, godz. 16:26, Patronaty - polecamy Adoflex® i Oxovilen® – nowe plastyfikatory w ofercie Grupy Azoty ZAK S.A. Grupa Azoty ZAK S.A. wprowadziła do oferty plastyfikatory specjalistyczne Adoflex® i Oxovilen®. To kolejny etap rozwoju kędzierzyńskiego Segmentu OXO, opartego na budowie gamy nieftalanowych, specjalistycznych produktów. Wcześniej Spółka ... » więcej 2019-07-10, godz. 13:25, Patronaty - polecamy "Kropka" w Głuchołazach od 18 do 21 lipca. Radio Opole będzie na miejscu! Muszla Leśna Parku Zdrojowego Głuchołaz już wkrótce wypełni się artystami spod znaku muzyki poetyckiej, turystycznej, studenckiej. Wszystko za sprawą XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej 'Kropka'. Festiwal potrwa od 18 do ... » więcej 2019-07-09, godz. 11:07, Patronaty - polecamy „W hołdzie ofiarom ludobójstwa” – poznaj szczegóły obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa w Kędzierzynie-Koźlu Stowarzyszenie Kresowian Kędzierzyn-Koźle po raz kolejny zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP na Kresach Wschodnich w latach 1939-1945. » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »