Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-25, 13:13 Autor: Agnieszka Lubczańska

Amfiteatr w niedzielę zabrzmi przebojami

Edyta Górniak, koncert „Nie pytaj o Polskę #30latwolności”, 56. KFPP w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Edyta Górniak, koncert „Nie pytaj o Polskę #30latwolności”, 56. KFPP w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Budka Suflera 11 maja 2014 podczas swojego ostatniego koncertu w Opolu [fot. Mariusz Majeran]
Budka Suflera 11 maja 2014 podczas swojego ostatniego koncertu w Opolu [fot. Mariusz Majeran]
Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego ze specjalnym udziałem Edyty Górniak oraz Ryszarda Rynkowskiego to jedno z wydarzeń, które zagości na deskach opolskiego amfiteatru w najbliższą niedzielę (30.06). Podczas koncertu „Przebojowe Opole” wystąpią także m.in.: Wilki, Lanberry, Maciej Maleńczuk, C-Bool, Komodo, Enej oraz Sen. Koncert poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock i Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru zapewni Kabaret Nowaki. Początek o godz.19:45.

Krzysztof Cugowski - współtwórca zespołu Budka Suflera, zdobywca muzycznych szczytów, charyzmatyczny wokalista, którego głosu nie da się zapomnieć - świętuje w tym roku 50-lecie pracy artystycznej. Podczas jubileuszowego koncertu na kultowej scenie opolskiego amfiteatru zabrzmią największe przeboje artysty. W duecie z Cugowskim zaśpiewają Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski. Nie zabraknie również wirtuoza gitary Marka Raduli i pierwszego basisty Budki Suflera Janusza Pędzisza. Oprawę muzyczną zapewni Zespołu Mistrzów złożony z muzyków, którzy od ponad roku towarzyszą Krzysztofowi Cugowskiemu w jego trasie koncertowej. Na gitarze zagra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak.


Podczas koncertu „Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje 2019” wystąpią także artyści z zagranicy: rosyjski duet tworzący muzykę house i deep house - Filatov & Karas oraz wokalistka znanego i popularnego w latach dziewięćdziesiątych zespołu Ace of Base - Jenny Berggren.


Organizatorzy zapewniają, że Opole rozpocznie wakacje w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna ESKANDER. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.


Zobacz także

2019-07-10, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Radio Opole zaprasza na wiolonczelową ucztę! Rusza VI Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa. To jedyna tego typu impreza w Polsce, jedna z niewielu w Europie. W tym roku odbędzie się od 16 do 27 lipca. Jej uczestnicy szykują aż siedem koncertów. Każdy z nich prezentuje instrument w ... » więcej 2019-07-10, godz. 16:26, Patronaty - polecamy Adoflex® i Oxovilen® – nowe plastyfikatory w ofercie Grupy Azoty ZAK S.A. Grupa Azoty ZAK S.A. wprowadziła do oferty plastyfikatory specjalistyczne Adoflex® i Oxovilen®. To kolejny etap rozwoju kędzierzyńskiego Segmentu OXO, opartego na budowie gamy nieftalanowych, specjalistycznych produktów. Wcześniej Spółka ... » więcej 2019-07-10, godz. 13:25, Patronaty - polecamy "Kropka" w Głuchołazach od 18 do 21 lipca. Radio Opole będzie na miejscu! Muszla Leśna Parku Zdrojowego Głuchołaz już wkrótce wypełni się artystami spod znaku muzyki poetyckiej, turystycznej, studenckiej. Wszystko za sprawą XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Turystycznej 'Kropka'. Festiwal potrwa od 18 do ... » więcej 2019-07-09, godz. 11:07, Patronaty - polecamy „W hołdzie ofiarom ludobójstwa” – poznaj szczegóły obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa w Kędzierzynie-Koźlu Stowarzyszenie Kresowian Kędzierzyn-Koźle po raz kolejny zaprasza na obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP na Kresach Wschodnich w latach 1939-1945. » więcej 2019-07-09, godz. 10:44, Patronaty - polecamy Niebo pełne balonów - przed nami VII Aeropiknik nad Zalewem Paczkowskim Setki balonów wzbiją się w paczkowskie niebo w weekend 26-28 lipca. Wszystko za sprawą organizowanego tam po raz siódmy AeroPikniku. Tradycyjnie impreza odbędzie się nad Zalewem Paczkowskim w Kozielnie i będzie połączona z 'O-polskim Świę ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »