Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-25, 13:13 Autor: Agnieszka Lubczańska

Amfiteatr w niedzielę zabrzmi przebojami

Edyta Górniak, koncert „Nie pytaj o Polskę #30latwolności”, 56. KFPP w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Edyta Górniak, koncert „Nie pytaj o Polskę #30latwolności”, 56. KFPP w Opolu [fot. Paweł Stauffer]
Budka Suflera 11 maja 2014 podczas swojego ostatniego koncertu w Opolu [fot. Mariusz Majeran]
Budka Suflera 11 maja 2014 podczas swojego ostatniego koncertu w Opolu [fot. Mariusz Majeran]
Jubileusz 50-lecia pracy artystycznej Krzysztofa Cugowskiego ze specjalnym udziałem Edyty Górniak oraz Ryszarda Rynkowskiego to jedno z wydarzeń, które zagości na deskach opolskiego amfiteatru w najbliższą niedzielę (30.06). Podczas koncertu „Przebojowe Opole” wystąpią także m.in.: Wilki, Lanberry, Maciej Maleńczuk, C-Bool, Komodo, Enej oraz Sen. Koncert poprowadzi Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock i Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru zapewni Kabaret Nowaki. Początek o godz.19:45.

Krzysztof Cugowski - współtwórca zespołu Budka Suflera, zdobywca muzycznych szczytów, charyzmatyczny wokalista, którego głosu nie da się zapomnieć - świętuje w tym roku 50-lecie pracy artystycznej. Podczas jubileuszowego koncertu na kultowej scenie opolskiego amfiteatru zabrzmią największe przeboje artysty. W duecie z Cugowskim zaśpiewają Edyta Górniak i Ryszard Rynkowski. Nie zabraknie również wirtuoza gitary Marka Raduli i pierwszego basisty Budki Suflera Janusza Pędzisza. Oprawę muzyczną zapewni Zespołu Mistrzów złożony z muzyków, którzy od ponad roku towarzyszą Krzysztofowi Cugowskiemu w jego trasie koncertowej. Na gitarze zagra Jacek Królik, na perkusji Cezary Konrad, na basie Robert Kubiszyn, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak.


Podczas koncertu „Przebojowe Opole - Jedziemy na Wakacje 2019” wystąpią także artyści z zagranicy: rosyjski duet tworzący muzykę house i deep house - Filatov & Karas oraz wokalistka znanego i popularnego w latach dziewięćdziesiątych zespołu Ace of Base - Jenny Berggren.


Organizatorzy zapewniają, że Opole rozpocznie wakacje w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. Organizatorem koncertu jest Agencja Artystyczna ESKANDER. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.


Zobacz także

2019-08-26, godz. 13:29, Patronaty - polecamy "Sztafeta Pokoju" - pobiegną i uczczą 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Radio Opole będzie na miejscu! 'Sztafeta Pokoju' to jedna w wielu akcji organizowanych w ramach upamiętnienia 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16 lat do wzięcia udziału w wydarzeniu. Start biegu nas ... » więcej 2019-08-26, godz. 12:06, Patronaty - polecamy 80. rocznica wybuchu II wojny światowej - weź udział w obchodach 80 lat minęło od pamiętnego dnia, kiedy wojska III Rzeszy wkroczyły do II Rzeczpospolitej, rozpoczynając tym samym II wojnę światową. Z tej okazji Opolski Urząd Wojewódzki wraz z wojewodą opolskim, Adrianem Czubakiem zapraszają wszystkich ... » więcej 2019-08-22, godz. 17:11, Patronaty - polecamy Gmina Pokój na święto plonów uczci w Zieleńcu Przemarszem korowodów w asyście orkiestry i mażoretek rozpocznie w najbliższą sobotę (24.08) dożynki gmina Pokój. Gospodarzem święta plonów w gminie jest w tym roku wieś Zieleniec. Szczegóły programu zamieszczamy poniżej. » więcej 2019-08-22, godz. 16:04, Patronaty - polecamy Skarbimierz w sobotę zaprasza do Lipek. Krzysztof K.A.S.A. Kasowski zaproszenie przyjął Największa tegoroczna impreza plenerowa w gminie Skarbimierz odbędzie się w najbliższą sobotę (24.08) w Lipkach. Sołectwo zamieni się w wielkie miejsce festynowe. W programie święta plonów: wybór najpiękniejszego wieńca dożynkowego, dożyn ... » więcej 2019-08-22, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Grodków świętuje dożynki już w niedzielę Źniwa ukończone, czas podziękować za plony. Co roku - o tej mniej więcej porze - w różnych miejscowościach regionu odbywają się dożynki. Tak też będzie w najbliższy weekend m.in. w Grodkowie, Pokoju i w Lipkach. » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »