Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-21, 13:54 Autor: Paula Hołubowicz

Weź udział w 7. Wielkim Charytatywnym Rajdzie Rowerowym

7. Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy [fot. https://pixabay.com/pl/]
7. Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy [fot. https://pixabay.com/pl/]
Już za parę dni, a dokładniej w sobotę (29.06), miłośnicy aktywności rowerowej spotkają się na placu przed Centrum Handlowym Turawa, aby wziąć udział w siódmej już edycji Charytatywnego Rajdu Rowerowego. W tym roku zaplanowane zostały dwie trasy rowerowe, odpowiednio przystosowane dla dorosłych oraz dzieci. Start Rajdu o godz. 13:00. Wcześniej, bo już od godz. 10:00 rozpocznie się Piknik Rodzinny. Wstęp darmowy.
Podobnie jak w poprzednich latach i tym razem uczestnicy Charytatywnego Rajdu Rowerowego wesprą Fundację "Mam Marzenie", której celem jest spełnienie marzeń dzieci w wieku 3-18 lat, a które cierpią na choroby zagrażające ich życiu. W związku z tym cały dochód będzie przekazany Fundacji. Dodatkowo od godz. 10:00 do 18:00, na parkingu przed CH Turawa Park odbędzie się Rodzinny Piknik Sportowy z atrakcjami nie tylko dla rowerzystów.

RAJD

Rajd wystartuje o godz. 13:00. Przed uczestnikami będą dwie trasy. Specjalnie dla najmłodszych uczestników przygotowana została trasa rowerowa o długości ok. 10 km. 7-rajd-trasaNa dorosłych czeka dłuższa, 28-kilometrowa trasa biegnąca po malowniczych okolicach Opola. Będzie ona przebiegać przez Aleję Orzechów, Jezioro Średnie, Niwki i Zbicko.

Udział w Rajdzie jest bezpłatny, ale obowiązują wcześniejsze zapisy. W tym celu wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej Rajdu Rowerowego.

PIKNIK

Tradycją jest też, że tego dnia na terenie parkingu przed Centrum Handlowym Turawa odbywa się piknik, na który zaproszone są całe rodziny. Propozycji na ciekawe spędzenie wolnego czasu szykuje się mnóstwo. W planie jest m.in. 3-godzinny maraton zumby zakończony wspólnym biciem rekordu uczestników, pokaz JUDO, występ iluzjonisty Dawida Wilczyńskiego oraz liczne konkursy z nagrodami. W strefie „Bezpieczne Opole” będzie można m.in. zobaczyć świat przez alkogogle czy wziąć udział w kursie pierwszej pomocy. Nie zabraknie strefy zabaw dla dzieci z największym w Polsce dmuchańcem, bańkami mydlanymi, kolorowankami, grami planszowymi czy fotobudką.

W tym roku Radio Opole ponownie objęło 7. Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy swoim patronatem, ponadto będziemy na miejscu z audycją "Ze zdrowiem Ci do twarzy".
7. Charytatywny Rajd Rowerowy - plakat


Zobacz także

2019-07-03, godz. 11:29, Patronaty - polecamy Ofiarom należy się pamięć – poznaj szczegóły opolskich obchodów Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa na Wołyniu Opolski Urząd Wojewódzki po raz kolejny zaprasza wszystkich mieszkańców województwa na opolskie obchody Narodowego Dnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II RP na Wołyniu. » więcej 2019-07-03, godz. 10:48, Patronaty - polecamy To już 110 lat! Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chudoby zaprasza na swój jubileusz Rok 1909 był szczególny dla mieszkańców Chudoby. Wtedy to, ówczesny proboszcz parafii założył Orkiestrę Dętą Chudoby. W tym roku mija 110 lat od tego wydarzenia, a orkiestra nadal gra. Z tej okazji muzycy zapraszają wszystkich na swoje ur ... » więcej 2019-07-02, godz. 12:07, Patronaty - polecamy Ścinanie, obalanie, okrzesywanie - w Bobrowej odbędą się XX Międzynarodowe Zawody Drwali Najlepsi drwale w Europie powalczą w ten weekend (6-7.07) o tytuł mistrza Europy. Do Bobrowy w gminie Rudniki przyjadą zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Szwecji i Francji. Jak co roku zmagania rozpoczną się w sobotę na polu zr ... » więcej 2019-07-01, godz. 18:58, Patronaty - polecamy WBP zaprasza w wakacje Spotkań autorskich w lipcu i sierpniu nie będzie, ale Wojewódzka Bibliotek Publiczna w Opolu podczas wakacji ma kilka propozycji... Szczegóły zamieszczamy poniżej. » więcej 2019-07-01, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Czy chusta kółkowa jest dla Ciebie? A może kangurek? Przyjdź na rodzinny piknik chustowy i sprawdź, co jest dla Ciebie najlepsze! Stowarzyszenie Zamotani - Blisko Serca zaprasza na Rodzinny Piknik Chustowy. Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. szerzenie informacji na temat zdrowego i bezpiecznego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, nauk ... » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »