Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-12, 21:39 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zmierzą się w strzelaniu dynamicznym

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
Zawody w strzelaniu dynamicznym na strzelnicy w Pawłowie koło Brzegu organizuje w najbliższą niedzielę (16.06) Opolski Związek Strzelectwa Sportowego. To bardzo widowiskowa forma strzelectwa sportowego, gdzie czas wykonania strzelania jest równie ważny, co suma zdobytych punktów. Zawodnik w ramach jednego toru odda około 25 strzałów w czasie zbliżonym do 15 sekund. Jeszcze do piątku można zgłaszać chęć udziału w wydarzeniu! Zawody rozpoczną się o godz. 9:00.
Wydarzenie w naszym województwie odbywa się po raz pierwszy. Aktualnie chęć udziału zgłosiło 25 osób.

Zawodnicy - reprezentujący opolskie kluby sportowe - zmierzą się z 6-ma torami, na których będą musieli oddać blisko 100 strzałów. Uczestnictwo w zawodach wymaga szybkiej wymiany magazynków, umiejętności strzelania zza przesłony oraz bezpiecznego poruszania się z gotową do strzału bronią po torze strzeleckim, a wszystko wg przyjętej przez strzelca taktyki pokonania postawionego przed nim strzeleckiego zadania.

Główny cel imprezy to upowszechnienie, rozwijanie i podnoszenie poziomu strzelectwa dynamicznego w naszym województwie.

Więcej informacji w regulaminie dostępnym tu: Regulamin.

Organizatorem zawodów jest klub sportowy PASJONAT Opole, wsparty technicznie przez kluby: AKMS Opole i KALIBER44 Rogów Opolski. Radio Opole Mistrzostwa Opolskiego Związku Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym objęło patronatem medialnym.
Plakat Mistrzostw Opolskiego Związek Strzelectwa Sportowego w strzelaniu dynamicznym pistolet „L1”.-1 1

Zobacz także

2019-06-28, godz. 09:41, Patronaty - polecamy Zyski spółki to korzyści także dla regionu Grupa Azoty ZAK S.A. znakomicie weszła w 2019 rok, notując po pierwszym kwartale zysk netto na poziomie 47 mln zł. Co równie ważne, wypracowywane wyniki będą nadal kołem zamachowym rozwoju Kędzierzyna-Koźla i Opolszczyzny. » więcej 2019-06-27, godz. 15:49, Patronaty - polecamy W Nysie rusza XX Wakacyjny Kurs Big Bandów Ponownie spotkają się w Nysie, aby nauczyć się grać jazz. Warsztaty startują już w ten poniedziałek (01.07) i potrwają sześć dni. Jest to świetna okazja do uczenia się od najlepszych, a także do przekraczania granic swoich możliwości muzy ... » więcej 2019-06-26, godz. 14:42, Patronaty - polecamy Już niebawem ruszy budowa kolejnego Mini Miasteczka Raszowa ponownie zamieni się w osadę małych 'dorosłych' ludzi. 1 lipca dzieci z całej Polski rozpoczną tam budowę miasteczka, poznając przy tym ciekawe zawody, a także ucząc się samodzielności i zasad demokracji. Budowa potrwa do 5 lipca. ... » więcej 2019-06-26, godz. 12:44, Patronaty - polecamy Przed nami kolejna już edycja Akademickiego Pikniku Strzeleckiego Już w najbliższy piątek (28.06) miłośnicy broni palnej spotkają się na strzelnicy w Strzelcach Opolskich, aby jak co roku wziąć udział w pikniku organizowanym przez Akademicki Klub Miłośników Strzelectwa oraz aby zmierzyć się w zawodach s ... » więcej 2019-06-26, godz. 11:29, Patronaty - polecamy Wystawy, warsztaty czy panele seminaryjne. To część atrakcji podczas tegorocznych obchodów Światowego Dnia Architektury w Opolu Już w najbliższy piątek (28.06) Opolska Okręgowa Izba Architektów RP zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wydarzeniach towarzyszących Światowemu Dniu Architektury. W ramach wydarzenia zaplanowano warsztaty z dziećmi i młodzie ... » więcej
891011121314
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »