Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-06-06, 09:11 Autor: Justyna Krzyżanowska/Paula Hołubowicz

Przed nami premiera nowej płyty zespołu Paragraf 64

PARAGRAF 64 - "OKO ZA OKO" z płyty pt."ŹRÓDŁO" - Oficjalny teledysk
Dokładnie na 3-lecie wydania pierwszej płyty zespół PARAGRAF 64 wydaje kolejny album pt. „Źródło”. Premierę zaplanowano na 9 czerwca (niedziela) w Częstochowie. Jak zapowiadają sami muzycy, przy tej okazji nie odbędzie się żaden koncert promujący ich nowe dzieło.
PARAGRAF 64 to zespół, który zaistniał w 2013 roku – jest kontynuacją utworzonego w 2008 roku na terenie Zakładu Karnego nr 2 w Strzelcach Opolskich zespołu „Są-siedzi”. Obecnie w skład grupy wchodzi dwóch osadzonych. Reszta składu to wolni ludzie. Muzycy koncertowali kilkadziesiąt razy dla publiczności, zarówno wewnątrz zakładu karnego, jak i poza jego murami.

Jak podkreślają muzycy, „Źródło” nie jest nazwą bez znaczenia, jest to miejsce gdzie wszystko się zaczyna. Dla zespołu PARAGRAF 64 źródło to coś więcej, to jak serce, które mocno zaczyna bić kiedy w człowieku rodzą się emocje i uczucia.

Ostatnie 3 lata to dla zespołu czas ogromnych zmian, niejednego mocnego uderzenia.
Na płycie gościnnie wystąpił Tomasz OLEY Olejnik z zespołu PROLETARYAT. Artysta zaśpiewał wraz ze Świętym w utworze "Oko za oko".

Premierę płyty „Źródło” zaplanowano na 09.06.2019 r. (niedziela) w Częstochowie. Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Paragraf 64 płyta

Zobacz także

2019-07-03, godz. 10:48, Patronaty - polecamy To już 110 lat! Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Chudoby zaprasza na swój jubileusz Rok 1909 był szczególny dla mieszkańców Chudoby. Wtedy to, ówczesny proboszcz parafii założył Orkiestrę Dętą Chudoby. W tym roku mija 110 lat od tego wydarzenia, a orkiestra nadal gra. Z tej okazji muzycy zapraszają wszystkich na swoje ur ... » więcej 2019-07-02, godz. 12:07, Patronaty - polecamy Ścinanie, obalanie, okrzesywanie - w Bobrowej odbędą się XX Międzynarodowe Zawody Drwali Najlepsi drwale w Europie powalczą w ten weekend (6-7.07) o tytuł mistrza Europy. Do Bobrowy w gminie Rudniki przyjadą zawodnicy z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Szwecji i Francji. Jak co roku zmagania rozpoczną się w sobotę na polu zr ... » więcej 2019-07-01, godz. 18:58, Patronaty - polecamy WBP zaprasza w wakacje Spotkań autorskich w lipcu i sierpniu nie będzie, ale Wojewódzka Bibliotek Publiczna w Opolu podczas wakacji ma kilka propozycji... Szczegóły zamieszczamy poniżej. » więcej 2019-07-01, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Czy chusta kółkowa jest dla Ciebie? A może kangurek? Przyjdź na rodzinny piknik chustowy i sprawdź, co jest dla Ciebie najlepsze! Stowarzyszenie Zamotani - Blisko Serca zaprasza na Rodzinny Piknik Chustowy. Wśród celów wydarzenia organizatorzy wymieniają m.in. szerzenie informacji na temat zdrowego i bezpiecznego noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich, nauk ... » więcej 2019-07-01, godz. 13:20, Patronaty - polecamy Pojazdy zabytkowe opanują gminę Murów już w sobotę – poznaj szczegóły! Opolski Ruch Pojazdów Zabytkowych już po raz drugi zaprasza na Zlotorajd Gminy Murów. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »