Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-02-19, 13:38 Autor: Agnieszka Lubczańska

Mediacje w prezencie - inicjatywa Fundacji Mediatio

"Siłą jest dialog - słowa w sercu" - do 14 maja trwa akcja Fundacji Mediatio [fot. https://pixabay.com/pl]
"Siłą jest dialog - słowa w sercu" - do 14 maja trwa akcja Fundacji Mediatio [fot. https://pixabay.com/pl]
Promowanie idei dialogu oraz bezpłatnej możliwości skorzystania z mediacji to cel przedsięwzięcia pod nazwą "Siłą jest dialog - słowa w sercu". Ideą jest pokazanie, że w dobie wszechobecnego języka agresji i nienawiści - mediacja jest skutecznym sposobem na jego złagodzenie i jednocześnie sposobem na rozwiązaniem różnych problemów, konfliktów i sporów.

Inicjatywa skierowana jest do mieszkańców Opolszczyzny. Mediacje rodzinne i gospodarcze będą prowadzone w salach siedziby Fundacji Mediatio przy ul. Kępskiej 7 w Opolu. Potrwają do 14 maja.


Zapisy prowadzone są telefonicznie pod numerem 721 780 000 lub mailowo - pisać można na adres biuro@mediatio.pl. Więcej informacji na stronie fundacji - www.mediatio.pl


Idea przedsięwzięcia opiera się na przekonaniu, że mediacja prowadzi do ugody, porozumienia, pokoju we wszystkich sferach życia, a autentyczny dialog przyczynia się do rozwiązania wszelkich problemów, dzięki czemu każde spotkanie staje się obszarem zrozumienia i pokonywania barier.

Przedsięwzięcie rozpoczęła 14 lutego akcja "Dobre słowa dla serca". Inicjatorem projektu jest Fundacja Mediatio. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.

Zobacz także

2019-03-19, godz. 15:05, Patronaty - polecamy Zbliża się I Międzyprzedszkolny Turniej Kółko-Krzyżyk – poznaj szczegóły! Przedszkolaki z Opola zagrają w kółko-krzyżyk. Dzieci nie tylko rozwiną zdolności i umiejętności logicznego myślenia, ale także nabędą odporności emocjonalnej na wygraną i przegraną - Przedszkole Publiczne nr 16 w Opolu zaprasza na I Międ ... » więcej 2019-03-19, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Obchody Światowego Dnia Wody w Opolu. Też tam będziemy! W tym roku Światowy Dzień Wody obchodzony jest pod hasłem „Woda dla wszystkich” i jest poświęcony problemom związanym z kryzysem wodnym i brakiem dostępu miliardów ludzi do bezpiecznej wody. Jak co roku w obchody włącza się Spółka Wodocią ... » więcej 2019-03-19, godz. 14:10, Patronaty - polecamy Nowy cykl zajęć dla dzieci w Filharmonii Opolskiej Już 27 marca w Filharmonii Opolskiej rusza nowy program zajęć dla najmłodszych. Stacjonarny cykl 10 spotkań oparty na zasadach międzynarodowego programu umuzykalniającego dedykowanego niemowlętom i dzieciom wraz z ich rodzinami - Pomelody. » więcej 2019-03-19, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Czas na podsumowania i podziękowania – Gala Wojewódzka Szlachetnej Paczki już w sobotę! Stowarzyszenie WIOSNA organizuje podsumowanie XVIII edycji Szlachetnej Paczki w województwie opolskim. » więcej 2019-03-19, godz. 12:02, Patronaty - polecamy Zespół Ligockie Wrzosy świętuje 15-lecie istnienia Jubileusz 15-lecia działalności artystycznej obchodzi Zespół Śpiewaczy Ligockie Wrzosy. Jubileusz zespół uczci koncertowo już w najbliższą niedzielę (24.03). Początek o godz. 16:00 w sali kameralnej Hotelu Arkas w Prószkowie. Wstęp wolny. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »