Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-01-09, 11:54 Autor: Barbara Więcek

Finaliści programu YCD gwiazdami festiwalu tańca nowoczesnego w Namysłowie

Film z obozu tanecznego zorganizowanego przez stowarzyszenie 'Ferst Step'
Już w sobotę (12.01) odbędzie się I Noworoczny Ogólnopolski Festiwal Tańca Ferst Step Dance Competition w Namysłowie. To będzie wyjątkowe wydarzenie, na które zjedzie mnóstwo uzdolnionych tancerzy z całego kraju. Gośćmi specjalnymi będą finaliści programu 'You Can Dance'. Impreza rozpocznie się o godz. 9:30 w hali sportowej "Orzeł" w Namysłowie. Bilet wstępu dla publiczności kosztuje 5 zł.
Festiwal powstał dzięki ludziom, których pasją jest taniec. Główne cele wydarzenia to: propagowanie tańca jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, konfrontacja dorobku artystycznego zespołów, wymiana doświadczeń i pomysłów pomiędzy tancerzami i instruktorami oraz integracja dzieci i młodzieży z całej Polski.

Podczas festiwalu będzie można zobaczyć takie style taneczne jak: street dance (electro boogie, locking, poping, dancehall itp.), taniec artystyczny (jazz, taniec współczesny, balet itp.) w konfiguracjach: solo, duety, mini formacje i formacje. W rywalizacji wezmą udział uczestnicy w następujących kategoriach wiekowych: do 8 lat, 9-11, 12-15 i powyżej 15 lat.

Organizatorem I Noworocznego Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca jest Klub Sportowo-Taneczny "Ferst Step" z Wrocławia, a Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat

Zobacz także

2019-02-01, godz. 19:53, Patronaty - polecamy Bilety na ich koncert rozeszły się błyskawicznie, ale będzie transmisja! EABS w Studiu M już 14 lutego Gratka dla fanów muzyki jazzowej! Bilety na ten koncert w Radiu Opole (w dodatku nie na jeden, a od razu na dwa!) zostały wyprzedane w niecałe 23 godziny i to jeszcze zanim powstał plakat reklamujący wydarzenie… Dla wszystkich, którzy chc ... » więcej 2019-02-01, godz. 13:31, Patronaty - polecamy Spotkania z Wojciechem Tochmanem jednym z wydarzeń, na które w lutym zaprasza WBP Spotkania autorskie z reporterem Wojciechem Tochmanem, dziennikarzem Dmytro Antoniukiem, autorem książki „Polskie zamki i rezydencje na Ukrainie”, z Jolantą Kosowską, autorką książki „Trzy razy miłość” czy z autorkami książki „Wieża Eiffl ... » więcej 2019-01-25, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Wieczór autorski Kazimierza Knapika. Zapraszamy 3 lutego do Studia M Tworzy muzykę w dużej części ilustracyjną, nawiązującą do literatury, malarstwa, jazzującą i filmową. - Jak pamiętam moją uwagę zaprzątała zawsze kompozycja i aranżacja - mówi o sobie Kazimierz Knapik. Wieczór autorski z artystą odbędzie ... » więcej 2019-01-24, godz. 10:29, Patronaty - polecamy Wolontariat na nowo. Jak uwolnić potencjał? O tym dziś w ramach Akademii Obywatelskiej Już dziś (24.01) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbędzie się kolejna odsłona Akademii Obywatelskiej. Spotkanie adresowane jest w szczególności do społeczników, członków stowarzyszeń i fundacji. Motywem przewodnim będą talenty - ... » więcej 2019-01-23, godz. 22:17, Patronaty - polecamy Koncert z piosenkami Jonasza Kofty już w niedzielę w FO „Wakacje z blondynką”, „Radość o poranku”, „Śpiewać każdy może”, „Jej portret”, „Pamiętajcie o ogrodach”, „Autobusy zapłakane deszczem” czy „Kwiat jednej nocy” - to on był autorem tekstów tych piosenek. Jonasz Kofta! W zeszłym roku minęła ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »