Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2019-01-08, 14:34 Autor: Barbara Więcek

Bal Sportowca po raz pierwszy w Namysłowie

Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów osiągają sukcesy na arenach międzynarodowych [fot. materiały organizatora]
Zawodnicy LKS Orzeł Namysłów osiągają sukcesy na arenach międzynarodowych [fot. materiały organizatora]
I Namysłowski Bal Sportowca odbędzie się w sobotę (12.01) w Restauracji Stylowa w Namysłowie. Głównym celem wydarzenia jest wyróżnienie zawodników osiągających wysokie wyniki sportowe zarówno na arenach krajowych jak i międzynarodowych. Początek imprezy o godz. 18:30.

Ideą projektu jest promocja sportu oraz szeroko rozumianej aktywności fizycznej społeczeństwa na terenie Namysłowa. Dyscypliny wiodące w tym rejonie Opolszczyzny to m.in.: zapasy, lekkoatletyka, piłka nożna, siatkówka, triathlon i biegi przeszkodowe.

Wydarzenie skierowane jest do sportowców, sympatyków, mecenasów sportu. Galę poprowadzi dziennikarz sportowy Donat Przybylski. Wejście jest odpłatne po okazaniu zaproszenia. Informacje dotyczące zakupu biletów można uzyskać w siedzibie LKS „Orzeł” Namysłów przy ul. Kolejowej 1.

Transmisję z wydarzenia będzie można śledzić na profilu facebook'owym klubu LKS „Orzeł” Namysłów.

Głównym organizatorem i pomysłodawcą balu jest LKS „Orzeł” Namysłów, a Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2019-02-01, godz. 19:53, Patronaty - polecamy Bilety na ich koncert rozeszły się błyskawicznie, ale będzie transmisja! EABS w Studiu M już 14 lutego Gratka dla fanów muzyki jazzowej! Bilety na ten koncert w Radiu Opole (w dodatku nie na jeden, a od razu na dwa!) zostały wyprzedane w niecałe 23 godziny i to jeszcze zanim powstał plakat reklamujący wydarzenie… Dla wszystkich, którzy chc ... » więcej 2019-02-01, godz. 13:31, Patronaty - polecamy Spotkania z Wojciechem Tochmanem jednym z wydarzeń, na które w lutym zaprasza WBP Spotkania autorskie z reporterem Wojciechem Tochmanem, dziennikarzem Dmytro Antoniukiem, autorem książki „Polskie zamki i rezydencje na Ukrainie”, z Jolantą Kosowską, autorką książki „Trzy razy miłość” czy z autorkami książki „Wieża Eiffl ... » więcej 2019-01-25, godz. 15:47, Patronaty - polecamy Wieczór autorski Kazimierza Knapika. Zapraszamy 3 lutego do Studia M Tworzy muzykę w dużej części ilustracyjną, nawiązującą do literatury, malarstwa, jazzującą i filmową. - Jak pamiętam moją uwagę zaprzątała zawsze kompozycja i aranżacja - mówi o sobie Kazimierz Knapik. Wieczór autorski z artystą odbędzie ... » więcej 2019-01-24, godz. 10:29, Patronaty - polecamy Wolontariat na nowo. Jak uwolnić potencjał? O tym dziś w ramach Akademii Obywatelskiej Już dziś (24.01) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu odbędzie się kolejna odsłona Akademii Obywatelskiej. Spotkanie adresowane jest w szczególności do społeczników, członków stowarzyszeń i fundacji. Motywem przewodnim będą talenty - ... » więcej 2019-01-23, godz. 22:17, Patronaty - polecamy Koncert z piosenkami Jonasza Kofty już w niedzielę w FO „Wakacje z blondynką”, „Radość o poranku”, „Śpiewać każdy może”, „Jej portret”, „Pamiętajcie o ogrodach”, „Autobusy zapłakane deszczem” czy „Kwiat jednej nocy” - to on był autorem tekstów tych piosenek. Jonasz Kofta! W zeszłym roku minęła ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »