Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-12-09, 11:38 Autor: Agnieszka Lubczańska

Niepokonani-Opole 2018 – przyjdź na koncert do Stegu Areny już 21 grudnia. „Będzie zabawa, będzie się działo”!

Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Koncert "Niepokonani" w zeszłym roku (2017) odbył się w amfiteatrze [fot. Marcin Skomudek]
Artyści wystąpią w tym wyjątkowym koncercie całkowicie bezpłatnie. „W ten magiczny, przedświąteczny czas razem możemy zrobić coś wielkiego, możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy najbardziej tego potrzebują” – tak zaprasza na koncert „Niepokonani – Opole 2018” Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI”, której założycielem jest lider zespołu Piersi Adam Asanov. Wydarzenie odbędzie się 21 grudnia w Stegu Arenie. Początek o godz. 18:30. Sprzedaż biletów już ruszyła!
Na scenie zaprezentują się gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu. Obok zespołu Piersi wystąpią: Czadoman, Enej, Łowcy.B, Dollz, Ravel, HORYZONT, Kamil Kilian i Monika Morka.

Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na sfinansowanie obozów rehabilitacyjno - sportowych, warsztatów artystycznych oraz stypendiów dla młodych osób z niepełnosprawnościami, które realizują swoje pasje sportowe lub artystyczne.

Przypomnijmy: pierwszy raz koncert „Niepokonani-” odbył się w czerwcu zeszłego roku – zobacz naszą relację.

Bilety na koncert są do nabycia m.in. poprzez stronę www.bilety24.pl - kup bilet. W przedsprzedaży kosztują 40 zł/szt, w dniu koncertu 50 zł/szt. Można też nabyć bilety grupowe (dla grup powyżej 10 osób) w cenie 30 zł/szt. – w tej sprawie trzeba się bezpośrednio skontaktować z Fundacją "PIERSI", tel. +48 535 691 325, e-mail: info@fundacjapiersi.pl

Radio Opole także w tym roku objęło wydarzenia patronatem medialnym. Więcej o wydarzeniu w najbliższą sobotę (15.12) w porannej audycji Natalii Kryjom Mamy weekend. Będzie też wtedy szansa zdobycia biletów. W dniu koncertu audycję Dobre Granie Ekstra poprowadzimy ze Stegu Areny.
Niepokonani-Opole 2018 – przyjdź na koncert do Stegu Areny już 21 grudnia. „Będzie zabawa, będzie się działo”!

Zobacz także

2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej 2019-01-10, godz. 14:33, Patronaty - polecamy Gala wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji 2018 po raz kolejny w Opolu W tym roku już po raz 28. Opolska Izba Gospodarcza przyznaje nagrody dla samorządowców, przedsiębiorców i osób zasłużonych dla regionu. Finał tegorocznej edycji odbędzie się w najbliższą środę (16.01) o godz 19.00 w Filharmonii Opolskiej ... » więcej 2019-01-09, godz. 14:23, Patronaty - polecamy Wybierz się "Spacerem pod Everest" wraz z Jackiem Michalskim Himalaje są marzeniem wielu miłośników gór - niebosiężne, majestatyczne, niedające się obłaskawić, z przestrzeniami i widokami zapierającymi dech w piersiach. W związku z rosnącym zainteresowaniem tą tematyką Miejska Biblioteka Publiczna ... » więcej 2019-01-09, godz. 13:36, Patronaty - polecamy Niedzielne zajęcia dla najmłodszych w Filharmonii Opolskiej Filharmonia Opolska po raz kolejny zaprasza najmłodszych miłośników muzyki na zajęcia z cyklu Power of Melody. Pierwsze zajęcia z cyklu odbędą się w Klubie Muzycznym i podzielone będą tradycyjnie na dwie grupy wiekowe. O godz. 10:00 zapra ... » więcej 2019-01-09, godz. 13:02, Patronaty - polecamy Nie masz planów na niedzielę? Przyjedź na 'Motocyklowe Kolędowanie'! Już po raz 13. w Prudniku-Lesie odbędzie się 'Motocyklowe Kolędowanie'. Wspólne śpiewanie pieśni bożonarodzeniowych rozpocznie się w niedzielę (13.01) o godz. 14:00 w klasztorze ojców franciszkanów w Prudniku przy ul. Józefa Poniatowskieg ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »