Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-11-08, 13:03 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły!

Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [fot. Małgorzata Ślusarczyk]
Największe przeboje Johanna Straussa, najpiękniejsze arie i duety z operetek wiedeńskich – tego wszystkiego będzie można posłuchać w Głuchołazach już w najbliższą niedzielę.
Podczas Koncertu Wiedeńskiego publiczność usłyszy obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, soliści polskiej estrady.

Podczas koncertu zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także arii z najsłynniejszych operetek m.in. : „Zemsta nietoperza”, „Wesoła wdówka”, „Księżniczka czardasza” oraz „Wiedeńska krew”. Ponadto, publiczność usłyszy m.in. „Walc nad pięknym modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart” czy duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa”.

Koncert Wiedeński w Głuchołazach programowo będzie nawiązywał do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów odbywających się w Wiedniu.

Koncert Wiedeński z udziałem solistów polskich i europejskich oper odbędzie się 11.11.2018 r. (niedziela) w Centrum Kultury w Głuchołazach. Początek o godz. 17:00.

Szczegółowe informacje o sprzedaży biletów można znaleźć tutaj.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Koncert Wiedeński w Głuchołazach już 11 listopada – poznaj szczegóły! [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-12-05, godz. 09:45, Patronaty - polecamy Brytyjska gwiazda wiolonczeli zagra w Filharmonii Już w ten piątek w Opolu podczas koncertu symfonicznego wystąpi Natali Clein, utytułowana gwiazda wiolonczeli. » więcej 2018-12-04, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Jak wykorzystać sieć do nowoczesnej edukacji? O tym na konferencji organizowanej przez Politechnikę Opolską - będziemy na miejscu! „Nowe media w edukacji wyzwaniem dla XXI wieku” pod takim tytułem odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa z cyklu „Społeczeństwo internautów a kultura globalna”. Naukowcy spotkają się w najbliższy piątek (07.12) w Centrum Nauki i Bi ... » więcej 2018-12-04, godz. 13:30, Patronaty - polecamy Na „Dramatoczytanie” zaprasza teatr – jedna z czytanych sztuk będzie retransmitowana w „Rewirach kultury” W sobotę (08.12) o godz. 14:00 w Sali VIP Teatru im. Jana Kochanowskiego Bartosz Dziedzic, Grażyna Misiorowska oraz Judyta Paradzińska zabiorą słuchaczy w świat zniszczony na skutek awarii stacji nuklearnej. Znajdziemy się na brytyjskim w ... » więcej 2018-12-04, godz. 12:31, Patronaty - polecamy Grudzień w WBP - zobacz program Wieczór z poezją mickiewiczowską, czyli „Spowiedź księdza Robaka” w wykonaniu duchownego i poety Mariana Kosińskiego z muzyką Edwarda Spyrki - to wydarzenie, na które we wtorek (04.12) zaprasza Wojewódzka Bibliotek Publiczna. Co jeszcze w ... » więcej 2018-12-03, godz. 17:29, Patronaty - polecamy Muzyka adwentowa zabrzmi w Staniszczach Wielkich Recepcja wybitnych dzieł muzyki sakralnej - wykonywanej przez uznanych artystów - okazją do duchowych przeżyć okresu adwentu - to idea Staniszczańskich Wieczorów Muzyki Adwentowej, na które już po raz czwarty zaprasza Biblioteka i Centrum ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »