Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-16, 14:05 Autor: Paula Hołubowicz

Przed nami XVI Gala Biznesu i walka o tytuł "Firmy Roku 2017"

XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej
XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej 'Śląsk' [materiały organizatora]
XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej
XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej 'Śląsk' [materiały organizatora]
Już po raz szesnasty Izba Gospodarcza „Śląsk” wraz z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki organizują Galę Biznesu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek (19.10) w domEXPO w Opolu. Początek o godz. 17:00. Tegoroczna gala akcentować będzie również 25-lecie istnienia Izby Gospodarczej "Śląsk". Będzie to jedna z najważniejszych uroczystości skierowanych do przedsiębiorców, podsumowująca rok 2018 w regionie.
Gala Biznesu to przedsięwzięcie, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości na Śląsku. Podczas uroczystości poznamy laureatów konkursu „Firma Roku 2017" w następujących kategoriach: przedsiębiorstwo, produkt/usługa oraz junior biznesu. Laureaci konkursu w każdej z wymienionych kategorii otrzymają statuetkę zaprojektowaną na potrzeby konkursu przez Henryka Korbańskiego – artystę rzeźbiarza.

Konkursu ma na celu promocję tych przedsiębiorstw, które zarządzane w sposób nowoczesny reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, osiągają dobre wyniki oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu swojej działalności.

Dla ludzi biznesu wydarzenie jest okazją do inspirującego spotkania, podzielenia się doświadczeniem.

Z roku na rok gala skupia coraz większa liczbę przedsiębiorców. W tym roku organizatorzy szacują, że udział w niej może wziąć około 300 osób. Wydarzenie uświetni koncert duetu The Cellos, w skład którego wchodzi Anna Furkałowska i Maciej Baran.

Radio Opole objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.
XVI Gala Biznesu

Zobacz także

2018-11-14, godz. 16:45, Patronaty - polecamy Finał „Karpika” w Niemodlinie - zobacz rysunki! Czy to możliwe, by przez 16 lat robić konkurs rysunku satyrycznego na jeden temat, którym jest… karp i otrzymywać na niego prace z całego świata? Okazuje się, że możliwe. Dowodem Międzynarodowy Konkurs Rysunku Satyrycznego „Karpik”. W tym ... » więcej 2018-11-14, godz. 14:37, Patronaty - polecamy Barbórkowy Bieg Skalnika już w sobotę - można jeszcze dołączyć! Około 250 zawodników zgłosiło swój udział w 24. Barbórkowym Biegu Skalnika. Przed uczestnikami blisko 14-kilometrowa trasa w okolicach Graczy. Zawody rozpoczną w sobotę (17.11) uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych w tzw. Małym Bie ... » więcej 2018-11-14, godz. 13:42, Patronaty - polecamy Jazzowe impresje na patriotyczną nutę już w środę w Studiu M Pieśni patriotyczne w jazzowych impresjach na kontrabas i saksofon zabrzmią w najbliższą środę (21.11) w Studiu M im. SBB za sprawą koncertu Jacka i Kuby Mielcarków. Koncert nosi tytuł „Wokół Niepodległości” i odbywa się z okazji setnej r ... » więcej 2018-11-14, godz. 13:00, Patronaty - polecamy Gratka dla fanów fantastyki. W piątek rusza Opolcon 'Rozpalmy płomień wyobraźni' - pod takim hasłem odbędzie się szósty konwent Opolcon. W programie prelekcje, spotkania z gośćmi, warsztaty, atrakcje dla miłośników LARPów, gier fabularnych (RPG), turnieje gier planszowych i elektronicznych ... » więcej 2018-11-14, godz. 12:59, Patronaty - polecamy Rodzinny Bieg Odblaskowy już w sobotę w Opolu! Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Opolu zaprasza do udziału w Rodzinnym Biegu Odblaskowym, którego ideą jest popularyzacja biegania oraz uświadamianie mieszkańcom, jak ważne są odblaski podczas aktywności fizycznej. Start biegu o godz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »