Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-10-16, 14:05 Autor: Paula Hołubowicz

Przed nami XVI Gala Biznesu i walka o tytuł "Firmy Roku 2017"

XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej
XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej 'Śląsk' [materiały organizatora]
XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej
XV Gala Biznesu Izby Gospodarczej 'Śląsk' [materiały organizatora]
Już po raz szesnasty Izba Gospodarcza „Śląsk” wraz z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki organizują Galę Biznesu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy piątek (19.10) w domEXPO w Opolu. Początek o godz. 17:00. Tegoroczna gala akcentować będzie również 25-lecie istnienia Izby Gospodarczej "Śląsk". Będzie to jedna z najważniejszych uroczystości skierowanych do przedsiębiorców, podsumowująca rok 2018 w regionie.
Gala Biznesu to przedsięwzięcie, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości na Śląsku. Podczas uroczystości poznamy laureatów konkursu „Firma Roku 2017" w następujących kategoriach: przedsiębiorstwo, produkt/usługa oraz junior biznesu. Laureaci konkursu w każdej z wymienionych kategorii otrzymają statuetkę zaprojektowaną na potrzeby konkursu przez Henryka Korbańskiego – artystę rzeźbiarza.

Konkursu ma na celu promocję tych przedsiębiorstw, które zarządzane w sposób nowoczesny reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom, osiągają dobre wyniki oraz kierują się zasadami etyki w prowadzeniu swojej działalności.

Dla ludzi biznesu wydarzenie jest okazją do inspirującego spotkania, podzielenia się doświadczeniem.

Z roku na rok gala skupia coraz większa liczbę przedsiębiorców. W tym roku organizatorzy szacują, że udział w niej może wziąć około 300 osób. Wydarzenie uświetni koncert duetu The Cellos, w skład którego wchodzi Anna Furkałowska i Maciej Baran.

Radio Opole objęło patronat medialny nad tym wydarzeniem.
XVI Gala Biznesu

Zobacz także

2019-01-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Akademicki Dzień Kultury Gier już w piątek na UO Na Akademicki Dzień Kultury Gier zaprasza Katedra Kulturoznawstwa i Folklorystyki Uniwersytetu Opolskiego. Wydarzenie adresowane jest głównie do młodzieży licealnej, ale przyjść może każdy zainteresowany. Spotkanie rozpocznie się w najbli ... » więcej 2019-01-15, godz. 14:40, Patronaty - polecamy Pokibicuj młodym siatkarzom podczas turnieju w hali „Azoty” Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2019. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2019-01-15, godz. 13:14, Patronaty - polecamy Młodzieżowa Orkiestra Dęta Leśnica dziękuje swoim darczyńcom To sztandarowe przedsięwzięcie muzyczne organizowane na początku roku przez Młodzieżową Orkiestrę Dętą Leśnica - Gala Noworoczna. Koncerty są podziękowaniem dla darczyńców orkiestry. W tym roku szykowane są dwa koncerty w kinie „Odrodzeni ... » więcej 2019-01-15, godz. 12:27, Patronaty - polecamy Koncert "W kole kolędujmy" już w niedzielę Już po raz 13. Stowarzyszenie 'Opolszczyzna Śpiewa' zaprasza na koncert „W kole kolędujmy”. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę (20.01) w kościele pw. św. Karola Boromeusza na osiedlu Chabry w Opolu. Początek o godz. 16:00. Wstęp ... » więcej 2019-01-14, godz. 15:31, Patronaty - polecamy Niezwykłe spotkanie w Muzeum Polskiej Piosenki, czyli dwie Krystyny w MPP - Przyjeżdżała na festiwale w Opolu wiele lat, zna milion anegdot. Dawno jej tu nie było. Tym bardziej ucieszyłem się na to spotkanie - mówi Jarosław Wasik, dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki, zapraszając na spotkanie z Krystyną Gucewicz. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »