Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-20, 17:54 Autor: Agnieszka Lubczańska

Antek Smykiewicz uświetni ostatnią odsłonę pikniku "Opole w rytmie natury"

Antek Smykiewicz, koncert „Od Opola do Opola” [fot. Paweł Stauffer]
Antek Smykiewicz, koncert „Od Opola do Opola” [fot. Paweł Stauffer]
Za nami cztery pikniki ekologiczne z cyklu "Opole w rytmie natury", których motywem przewodnim jest segregacji odpadów. Ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09). Tym razem miejscem wydarzeń będzie teren zielony na Osiedlu Chabry. Piknik potrwa od godziny 14:00 do 20:00. Wstęp wolny.

Atrakcją będzie adresowany do dzieci spektakl „Środowisko Ponad Wszystko”. Znane postaci z kultowej bajki pt . „Pszczółka Maja”, czyli: Maja, Gucio i Pajęczyca Tekla nauczą dzieci w jaki sposób dbać o planetę oraz zdradzą, jakie zagrożenia mogą spotkać Ziemię, jeśli nie będziemy się o nią troszczyć. Początek o godzinie 16:00.


Z kolei o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert Antka Smykiewicza - laureata drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalisty siódmej edycji programu Must Be The Music. Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.


Poza tym organizatorzy pikniku przygotowali wiele atrakcji - m.in. interaktywne warsztaty, konkursy i zabawy ruchowe.


Głównym organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Opola. Radio Opole jest patronem medialnym pikniku.

Przedsięwzięcie odbywa się w ramach projektu „Wspólna akcja segregacja…” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zobacz także

2018-10-15, godz. 18:37, Patronaty - polecamy Zmieniać świat? Żaden problem. Przekonaj się, biorąc udział w Akademii Obywatelskiej! Głowa pełna twórczych pomysłów i chęć współpracy z innymi to jedyny warunek wstępu na to spotkanie. Mowa o Akademii Obywatelskiej, która w najbliższą środę (17.10) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 1 ... » więcej 2018-10-15, godz. 17:18, Patronaty - polecamy „Breaking the walls – strength of the dialog” Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych wśród młodych ludzi poprzez wykorzystanie zalet mediacji - to główny cel tygodniowego spotkania pod nazwą „Breaking the walls - strength of the dialog”. Warsztaty rozpoczęły się dziś (15.10) i pot ... » więcej 2018-10-15, godz. 16:09, Patronaty - polecamy „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią. » więcej 2018-10-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Seniorze, przyjdź w środę do teatru! Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnych; przewidziano stoiska ze sprzętem rehabilitacyjnym i zdrową żywnością oraz warsztaty. Nie zabraknie też koncertów. To wszystko szykuje się w ... » więcej 2018-10-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Literaci znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły przyjadą na Opolszczyznę – znamy program XXIX Najazdu Poetów! Zbliża się Międzynarodowe Forum Literackie - XXIX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu. W kręgu kultury - znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »