Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-20, 17:54 Autor: Agnieszka Lubczańska

Antek Smykiewicz uświetni ostatnią odsłonę pikniku "Opole w rytmie natury"

Antek Smykiewicz, koncert „Od Opola do Opola” [fot. Paweł Stauffer]
Antek Smykiewicz, koncert „Od Opola do Opola” [fot. Paweł Stauffer]
Za nami cztery pikniki ekologiczne z cyklu "Opole w rytmie natury", których motywem przewodnim jest segregacji odpadów. Ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09). Tym razem miejscem wydarzeń będzie teren zielony na Osiedlu Chabry. Piknik potrwa od godziny 14:00 do 20:00. Wstęp wolny.

Atrakcją będzie adresowany do dzieci spektakl „Środowisko Ponad Wszystko”. Znane postaci z kultowej bajki pt . „Pszczółka Maja”, czyli: Maja, Gucio i Pajęczyca Tekla nauczą dzieci w jaki sposób dbać o planetę oraz zdradzą, jakie zagrożenia mogą spotkać Ziemię, jeśli nie będziemy się o nią troszczyć. Początek o godzinie 16:00.


Z kolei o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert Antka Smykiewicza - laureata drugiego miejsca w pierwszej edycji programu The Voice of Poland oraz półfinalisty siódmej edycji programu Must Be The Music. Jego debiutancki singiel „Pomimo Burz” uplasował się na pierwszym miejscu na oficjalnej liście najczęściej granych utworów w polskich rozgłośniach radiowych.


Poza tym organizatorzy pikniku przygotowali wiele atrakcji - m.in. interaktywne warsztaty, konkursy i zabawy ruchowe.


Głównym organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Opola. Radio Opole jest patronem medialnym pikniku.

Przedsięwzięcie odbywa się w ramach projektu „Wspólna akcja segregacja…” finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Zobacz także

2018-12-11, godz. 10:17, Patronaty - polecamy Zbliża się Finał Ogólnopolski Mini Olympic Games – znamy szczegóły! Najlepsi zawodnicy w kategorii młodzików w tenisie stołowym ze wszystkich województw przyjadą do Gorzowa Śląskiego, by zmierzyć się w Finale Ogólnopolskim Mini Olympic Games. » więcej 2018-12-10, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Tylko do piątku można zapisać się do udziału w XXIX Strzeleckim Biegu Ulicznym im. Euzebiusza Ferta! Gmina Strzelca Opolskie zaprasza do udziału w XXIX Strzeleckim Biegu Ulicznym im. Euzebiusza Ferta. Wydarzenie jest organizowane co roku, zawsze w ostatni weekend przed Wigilią. Uczestnicy będą mieli do pokonania 15 km i pobiegną bez wzgl ... » więcej 2018-12-10, godz. 12:45, Patronaty - polecamy Można już odbierać zaproszenia na 26. Opolską Wigilię Samotnych, Bezdomnych i Potrzebujących! Parafia św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach zaprasza na kolejną Opolską Wigilię Samotnych, Bezdomnych i Potrzebujących. Na wydarzenie może przyjść każdy, kto czuje taką potrzebę. » więcej 2018-12-10, godz. 09:54, Patronaty - polecamy Żywa szopka Bożonarodzeniowa już po raz 20. w Opolu-Szczepanowicach To już tradycja, że na plebanii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach powstaje żywa szopka. Oficjalnie jej budowa rozpocznie się w sobotę (15.12) jednak pierwsze elementy Opolskiego Betlejem już pojawiły się na placu przy ul. Prószkowskiej 7 ... » więcej 2018-12-09, godz. 11:38, Patronaty - polecamy Niepokonani-Opole 2018 – przyjdź na koncert do Stegu Areny już 21 grudnia. „Będzie zabawa, będzie się działo”! Artyści wystąpią w tym wyjątkowym koncercie całkowicie bezpłatnie. „W ten magiczny, przedświąteczny czas razem możemy zrobić coś wielkiego, możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy najbardziej tego potrzebują” - tak zaprasza na koncer ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »