Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-17, 14:14 Autor: Agnieszka Lubczańska

IV Festiwal Dzielnic już w niedzielę

IV Festiwal Dzielnic od soboty do niedzieli [fot. Patryk Domagała]
IV Festiwal Dzielnic od soboty do niedzieli [fot. Patryk Domagała]
Piknik w Parku Miejskim na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu będzie głównym punktem Festiwalu Dzielnic. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09). Jego ideą jest pokazanie różnorodności, dokonań, sukcesów poszczególnych dzielnic, a przy tym zintegrowanie mieszkańców Opola. Piknik potrwa od godz. 13:00 do 19:00. Wstęp wolny!

Podczas niedzielnego pikniku u stóp popularnej „Górki śmierci” będzie można wziąć udział w grach, zabawach i rywalizacjach międzydzielnicowych. Spośród wszystkich uczestników, którzy ukończą wymaganą liczbę zadań - przygotowanych przez poszczególne dzielnice - rozlosowane zostaną nagrody. Na zakończenie wręczona zostanie nagroda główna – miejska hulajnoga XXL. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku.


Planowany pierwotnie na sobotę (22.09) I Turystyczny Rajd Samochodowy "Dzielnicami Opola", który miał zainaugurować IV Festiwal Dzielnic - ze względów organizacyjnych oraz technicznych - został przeniesiony na 13 października. Rajd będzie polegał na przejechaniu przez każdą z 29 dzielnic i zebraniu po drodze odpowiednich naklejek. Zwycięzcą będzie ta drużyna, która zbierze ich najwięcej.


Organizatorem Festiwalu Dzielnic jest Urząd Miasta Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
IV Festiwal Dzielnic już w niedzielę [fot. Patryk Domagała]

Zobacz także

2018-10-15, godz. 18:37, Patronaty - polecamy Zmieniać świat? Żaden problem. Przekonaj się, biorąc udział w Akademii Obywatelskiej! Głowa pełna twórczych pomysłów i chęć współpracy z innymi to jedyny warunek wstępu na to spotkanie. Mowa o Akademii Obywatelskiej, która w najbliższą środę (17.10) odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 1 ... » więcej 2018-10-15, godz. 17:18, Patronaty - polecamy „Breaking the walls – strength of the dialog” Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych wśród młodych ludzi poprzez wykorzystanie zalet mediacji - to główny cel tygodniowego spotkania pod nazwą „Breaking the walls - strength of the dialog”. Warsztaty rozpoczęły się dziś (15.10) i pot ... » więcej 2018-10-15, godz. 16:09, Patronaty - polecamy „Energetyka w przedsiębiorstwie i nowoczesnym budownictwie” – weź udział w bezpłatnym szkoleniu! Fundacja Oświecony zaprasza do udziału w dwóch bezpłatnych szkoleniach skierowanych do opolskich przedsiębiorców i mieszkańców Opola, poświęconych zrównoważonemu zarządzaniu energią. » więcej 2018-10-15, godz. 15:46, Patronaty - polecamy Seniorze, przyjdź w środę do teatru! Będzie można skorzystać z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnych; przewidziano stoiska ze sprzętem rehabilitacyjnym i zdrową żywnością oraz warsztaty. Nie zabraknie też koncertów. To wszystko szykuje się w ... » więcej 2018-10-15, godz. 15:30, Patronaty - polecamy Literaci znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły przyjadą na Opolszczyznę – znamy program XXIX Najazdu Poetów! Zbliża się Międzynarodowe Forum Literackie - XXIX Najazd Poetów na Zamek Piastów Śląskich w Brzegu. W kręgu kultury - znad Wilii, Niemna, Prutu, Olzy, Odry i Wisły. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »