Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-09-17, 14:14 Autor: Agnieszka Lubczańska

IV Festiwal Dzielnic już w niedzielę

IV Festiwal Dzielnic od soboty do niedzieli [fot. Patryk Domagała]
IV Festiwal Dzielnic od soboty do niedzieli [fot. Patryk Domagała]
Piknik w Parku Miejskim na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu będzie głównym punktem Festiwalu Dzielnic. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09). Jego ideą jest pokazanie różnorodności, dokonań, sukcesów poszczególnych dzielnic, a przy tym zintegrowanie mieszkańców Opola. Piknik potrwa od godz. 13:00 do 19:00. Wstęp wolny!

Podczas niedzielnego pikniku u stóp popularnej „Górki śmierci” będzie można wziąć udział w grach, zabawach i rywalizacjach międzydzielnicowych. Spośród wszystkich uczestników, którzy ukończą wymaganą liczbę zadań - przygotowanych przez poszczególne dzielnice - rozlosowane zostaną nagrody. Na zakończenie wręczona zostanie nagroda główna – miejska hulajnoga XXL. Nie zabraknie także słodkiego poczęstunku.


Planowany pierwotnie na sobotę (22.09) I Turystyczny Rajd Samochodowy "Dzielnicami Opola", który miał zainaugurować IV Festiwal Dzielnic - ze względów organizacyjnych oraz technicznych - został przeniesiony na 13 października. Rajd będzie polegał na przejechaniu przez każdą z 29 dzielnic i zebraniu po drodze odpowiednich naklejek. Zwycięzcą będzie ta drużyna, która zbierze ich najwięcej.


Organizatorem Festiwalu Dzielnic jest Urząd Miasta Opola. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
IV Festiwal Dzielnic już w niedzielę [fot. Patryk Domagała]

Zobacz także

2018-12-05, godz. 09:45, Patronaty - polecamy Brytyjska gwiazda wiolonczeli zagra w Filharmonii Już w ten piątek w Opolu podczas koncertu symfonicznego wystąpi Natali Clein, utytułowana gwiazda wiolonczeli. » więcej 2018-12-04, godz. 15:00, Patronaty - polecamy Jak wykorzystać sieć do nowoczesnej edukacji? O tym na konferencji organizowanej przez Politechnikę Opolską - będziemy na miejscu! „Nowe media w edukacji wyzwaniem dla XXI wieku” pod takim tytułem odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa z cyklu „Społeczeństwo internautów a kultura globalna”. Naukowcy spotkają się w najbliższy piątek (07.12) w Centrum Nauki i Bi ... » więcej 2018-12-04, godz. 13:30, Patronaty - polecamy Na „Dramatoczytanie” zaprasza teatr – jedna z czytanych sztuk będzie retransmitowana w „Rewirach kultury” W sobotę (08.12) o godz. 14:00 w Sali VIP Teatru im. Jana Kochanowskiego Bartosz Dziedzic, Grażyna Misiorowska oraz Judyta Paradzińska zabiorą słuchaczy w świat zniszczony na skutek awarii stacji nuklearnej. Znajdziemy się na brytyjskim w ... » więcej 2018-12-04, godz. 12:31, Patronaty - polecamy Grudzień w WBP - zobacz program Wieczór z poezją mickiewiczowską, czyli „Spowiedź księdza Robaka” w wykonaniu duchownego i poety Mariana Kosińskiego z muzyką Edwarda Spyrki - to wydarzenie, na które we wtorek (04.12) zaprasza Wojewódzka Bibliotek Publiczna. Co jeszcze w ... » więcej 2018-12-03, godz. 17:29, Patronaty - polecamy Muzyka adwentowa zabrzmi w Staniszczach Wielkich Recepcja wybitnych dzieł muzyki sakralnej - wykonywanej przez uznanych artystów - okazją do duchowych przeżyć okresu adwentu - to idea Staniszczańskich Wieczorów Muzyki Adwentowej, na które już po raz czwarty zaprasza Biblioteka i Centrum ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »