Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-08-09, 15:46 Autor: Agnieszka Lubczańska

Muzyka non-stop, czyli Silver Lake Festival w Osowcu - Radio Opole będzie na miejscu w piątek!

Silver Lake Festival [fot. Mariusz Majeran]
Silver Lake Festival [fot. Mariusz Majeran]
Gratka dla fanów muzyki elektronicznej szykuje się od czwartku (16.08) nad Jeziorem Srebrnym w Osowcu. Dobre wibracje, tolerancja i zrozumienie natury - to dewizy Silver Lake Festival. Impreza potrwa do niedzieli (19.08). Odbywa się po raz trzeci.

Radio Opole będzie na miejscu wraz z piątkową audycją "Dobre Granie Ekstra", a więcej o imprezie będzie można usłyszeć we wtorek po 21:00 w audycji "Wieczór w Opolu, wieczór w regionie" Natalii Kryjom w naszym drugim kanale Radio Opole 2 (DAB+).
Po czwartkowej inauguracji o 19:30, w piątek od ok. 17:30 non stop przez 48 godzin do niedzieli będzie można posłuchać na dwóch scenach najlepszych DJ-ów z kraju i zagranicy, m.in. z Czech, Finlandii i Austrii. Udział zapowiedziało w sumie około 45 wykonawców. Występom towarzyszyć będą specjalne efekty świetlne, a także wizualizacje i sztuczny śnieg.

Jedną z gwiazd imprezy będzie WISHI, którego występ rozpocznie się w sobotę o północy, a będzie mu towarzyszył pokaz ognia. To mam być kulminacja imprezy.

Oprócz muzyki na uczestników czekają także warsztaty, m.in.: robienia dredów, masażu i jogi. Zainteresowani didżejingiem winylowym będą mogli zobaczyć mistrzów w akcji, a także samemu sprawdzić się w tej sztuce. Będzie przygotowana także specjalna strefa dla dzieci, a rodzice będą mogli w piątek i sobotę od godz. 14:00 do 22:00 zostawić pociechy pod opieką wolontariuszy.

Na terenie imprezy oraz tuż nad jeziorem dostępne będzie pole namiotowe. W pobliżu do dyspozycji będą także: plac zabaw, boisko do gry w siatkówkę, rowery wodne, zaplecze gastronomiczne.

Przedsprzedaż biletów na imprezę już ruszyła. Więcej informacji tu: Silver Lake Festiwal.

Zobacz także

2018-09-18, godz. 11:08, Patronaty - polecamy Premiera filmu „Pontifex” już 30 września – dowiedz się więcej! Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu dokumentalnego o księdzu arcybiskupie Alfonsie Nossolu pt.: „Pontifex”. Pracę Sylwii Nieckarz i Beaty Hyży-Czołpińskiej będzie można po raz pierwszy zobaczyć na antenie TVP3 Opole 30.09.2018 r. ( ... » więcej 2018-09-17, godz. 16:25, Patronaty - polecamy Ochotnicze Hufce Pracy świętują 60-lecie Zapewnienie młodzieży obojga płci pracy, umożliwieniem jej nabycia kwalifikacji zawodowych oraz ogólnej oświaty i wychowania obywatelskiego - takie cele przyświecały powstaniu w 1958 roku Ochotniczych Hufców Pracy. W tym roku organizacja ... » więcej 2018-09-17, godz. 15:48, Patronaty - polecamy VI Festiwal Kultury Mniejszości Niemieckiej odbędzie się w sobotę w Hali Stulecia we Wrocławiu Bogactwo oferty kulturalnej mniejszości niemieckiej zaprezentowane zostanie w najbliższą sobotę (22.09) w Hali Stulecia we Wrocławiu w ramach Festiwalu Kultury Mniejszości Niemieckiej w Polsce. Wstęp jest wolny. Festiwal rozpocznie o godz ... » więcej 2018-09-17, godz. 14:14, Patronaty - polecamy Już wkrótce IV Festiwal Dzielnic Piknik w Parku Miejskim na osiedlu im. Armii Krajowej w Opolu będzie głównym punktem Festiwalu Dzielnic. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09). Jego ideą jest pokazanie różnorodności, dokonań, sukcesów poszczególnych dzie ... » więcej 2018-09-17, godz. 13:00, Patronaty - polecamy Wielkie Kolorowanie w Opolu już w niedzielę - każdy może dołączyć! Ponad 600 metrów kwadratowych powierzchni czeka na pokolorowanie. W najbliższą niedzielę (23.09) w Stegu Arenie (dawny „Okrąglak”) w Opolu odbędzie się wydarzenie pod nazwą 'Opolska Kolorowanka - Opolan Wielkie Kolorowanie'. Dołączyć może ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »