Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-22, 13:53 Autor: Barbara Więcek

Piknik w ramach akcji "Zdrap pomarańczowy znak"

Spotkanie o drzewach i nie tylko w Zdzieszowicach [fot. materiały organizatora]
Spotkanie o drzewach i nie tylko w Zdzieszowicach [fot. materiały organizatora]
W niedzielę (24.06) w parku miejskim w Zdzieszowicach odbędzie się piknik będący elementem kampanii na rzecz ochrony sędziwych drzew w Polsce pod hasłem "Zdrap pomarańczowy znak". Początek o godz. 14:00. Wstęp wolny.
Celem kampanii jest badanie drzew metodami specjalistycznymi w celu wyeliminowania ryzyka przewrócenia i niebezpieczeństwa dla najbliższego otoczenia.

W programie wernisaż, zajęcia edukacyjne, prelekcje i koncerty takich artystów jak Jan i Klan, Damroka Kwidzińska czy Wolna Grupa Bukowina.

Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.Plakat

Zobacz także

2018-11-15, godz. 12:54, Patronaty - polecamy Muzyczna Jesień w Grodkowie od piątku do niedzieli W piątek (16.11) w Grodkowie ruszają Międzynarodowe Konfrontacje Muzyczne „Muzyczna Jesień”. Podczas trzech dni festiwalu wystąpi 21 wykonawców z całej Polski prezentując najróżniejsze gatunki muzyczne. Kto wygra profesjonalną sesję nagra ... » więcej 2018-11-14, godz. 16:45, Patronaty - polecamy Finał „Karpika” w Niemodlinie - zobacz rysunki! Czy to możliwe, by przez 16 lat robić konkurs rysunku satyrycznego na jeden temat, którym jest… karp i otrzymywać na niego prace z całego świata? Okazuje się, że możliwe. Dowodem Międzynarodowy Konkurs Rysunku Satyrycznego „Karpik”. W tym ... » więcej 2018-11-14, godz. 14:37, Patronaty - polecamy Barbórkowy Bieg Skalnika już w sobotę - można jeszcze dołączyć! Około 250 zawodników zgłosiło swój udział w 24. Barbórkowym Biegu Skalnika. Przed uczestnikami blisko 14-kilometrowa trasa w okolicach Graczy. Zawody rozpoczną w sobotę (17.11) uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych w tzw. Małym Bie ... » więcej 2018-11-14, godz. 13:42, Patronaty - polecamy Jazzowe impresje na patriotyczną nutę już w środę w Studiu M Pieśni patriotyczne w jazzowych impresjach na kontrabas i saksofon zabrzmią w najbliższą środę (21.11) w Studiu M im. SBB za sprawą koncertu Jacka i Kuby Mielcarków. Koncert nosi tytuł „Wokół Niepodległości” i odbywa się z okazji setnej r ... » więcej 2018-11-14, godz. 13:00, Patronaty - polecamy Gratka dla fanów fantastyki. W piątek rusza Opolcon 'Rozpalmy płomień wyobraźni' - pod takim hasłem odbędzie się szósty konwent Opolcon. W programie prelekcje, spotkania z gośćmi, warsztaty, atrakcje dla miłośników LARPów, gier fabularnych (RPG), turnieje gier planszowych i elektronicznych ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »