Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-21, 17:03 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krapkowice zapraszają na Piknik Rodzinny

Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Będzie mnóstwo zabawy i atrakcji przez dzień cały, wieczorem wspólne oglądanie meczu Polska-Kolumbia, ale przede wszystkim będzie okazja, by pomóc Marcelowi Kulosie z Żyrowej, który walczy dzielnie ze skutkami wcześniactwa. To wszystko już w najbliższą niedzielę (24.06) w hali Widowiskowo-Sportowej w Krapkowicach podczas Pikniku Integracyjnego w ramach Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Piknik rozpoczną o godz. 15:00 gry i zabawy z podróżnikiem Mironem, z którym dzieci wybiorą się w podróż po Polsce. Spotkanie będzie miało dwie odsłony - drugą zaplanowano na godz. 16:45.

W międzyczasie od godz. 16:15 będzie okazja spotkania z Krapkowicką Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą; poznania, jak działa oraz na czym polega rola psa ratowniczego. Z kolei o godz. 18:00 pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeiry zaprezentuje grupa Muzenza Capoeira Opole. A jeszcze przed samą transmisją meczu, który rozpocznie się o godz. 20:00, kibiców rozgrzeją zajęcia zumby - będzie okazja wzięcia w nich udziału od godz. 18:30 do 19:15.

Piknik Rodzinny w KrapkowicachDo godz. 19:00 wydarzeniu będzie także towarzyszyć turniej megapiłkarzyków z udziałem klubów sportowych powiatu krapkowickiego, a także m.in. wystawa motocykli, pokaz robienia słodyczy, strażackie konkurencje sportowe, symulator zderzeń czy rozgrywki szachowe...

Podczas pikniku będzie też okazja oddania krwi w punkcie Regionalnego Centrum Krwiolecznictwa w Opolu oraz możliwość zapisania się do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Krapkowicach. Radio Opole Piknik Integracyjny w ramach Powiatowego Dnia Osób Niepełnosprawnych objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-07-19, godz. 14:02, Patronaty - polecamy Puchar Niepodległości główną nagrodą w turnieju Wasserball w Przechodzie Tradycyjnie w połowie wakacji strażacy z Przechodu w gminie Korfantów organizują już po raz 18. Międzynarodowy Turniej Piłki Prądowej Wasserball. To mokre widowisko odbędzie się w ostatni weekend lipca (28-29.07) nad rzeką w Przechodzie. » więcej 2018-07-19, godz. 13:16, Patronaty - polecamy Przed nami XI już Zlot Motocyklowy Prudnik-Las Po rocznej przerwie do Prudnika powracają motocykliści z całej Polski. Już po raz jedenasty w ostatni weekend lipca (27-29.07) fani dwóch kółek zjadą na polanę nieopodal Sanktuarium św. Józefa, które stanowi bazę dla trzydniowego Zlotu Mo ... » więcej 2018-07-18, godz. 13:37, Patronaty - polecamy Twórz z nami kulturę i zadbaj o dziedzictwo narodowe 'Kultura w społeczności przygranicza' - pod tym hasłem Fundacja 'W rozwoju' organizuje projekt, którego celem jest wspieranie i rozwój kultury regionalnej Opolszczyzny. Jest on skierowany do młodych (w wieku od 16 do 25 lat) mieszkańców p ... » więcej 2018-07-16, godz. 11:44, Patronaty - polecamy Premiera nowej książki Jarosława Prusińskiego pt. "Isztar" Sumerowie nazywali ją Inanna, Akadyjczycy i Babilończycy - Isztar. Bogini miłości i wojny. Stanowiła pierwowzór dla Afrodyty i Wenery, na jej podstawie stworzono również słowiańską Lelije. I to z niej uczynił główną bohaterkę swojej książ ... » więcej 2018-07-12, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Master Truck Show 2018 – znamy program! To jedyna w swoim rodzaju impreza, na której można spotkać Elvisa Presleya, The Rolling Stones czy Alberta Einsteina! Mowa o tuningowanych ciężarówkach, których zlot już po raz 14 odbędzie się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi. Na pierwszy ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »