Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-21, 17:03 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krapkowice zapraszają na Piknik Rodzinny

Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Będzie mnóstwo zabawy i atrakcji przez dzień cały, wieczorem wspólne oglądanie meczu Polska-Kolumbia, ale przede wszystkim będzie okazja, by pomóc Marcelowi Kulosie z Żyrowej, który walczy dzielnie ze skutkami wcześniactwa. To wszystko już w najbliższą niedzielę (24.06) w hali Widowiskowo-Sportowej w Krapkowicach podczas Pikniku Integracyjnego w ramach Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Piknik rozpoczną o godz. 15:00 gry i zabawy z podróżnikiem Mironem, z którym dzieci wybiorą się w podróż po Polsce. Spotkanie będzie miało dwie odsłony - drugą zaplanowano na godz. 16:45.

W międzyczasie od godz. 16:15 będzie okazja spotkania z Krapkowicką Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą; poznania, jak działa oraz na czym polega rola psa ratowniczego. Z kolei o godz. 18:00 pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeiry zaprezentuje grupa Muzenza Capoeira Opole. A jeszcze przed samą transmisją meczu, który rozpocznie się o godz. 20:00, kibiców rozgrzeją zajęcia zumby - będzie okazja wzięcia w nich udziału od godz. 18:30 do 19:15.

Piknik Rodzinny w KrapkowicachDo godz. 19:00 wydarzeniu będzie także towarzyszyć turniej megapiłkarzyków z udziałem klubów sportowych powiatu krapkowickiego, a także m.in. wystawa motocykli, pokaz robienia słodyczy, strażackie konkurencje sportowe, symulator zderzeń czy rozgrywki szachowe...

Podczas pikniku będzie też okazja oddania krwi w punkcie Regionalnego Centrum Krwiolecznictwa w Opolu oraz możliwość zapisania się do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Krapkowicach. Radio Opole Piknik Integracyjny w ramach Powiatowego Dnia Osób Niepełnosprawnych objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-09-20, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Antek Smykiewicz uświetni ostatnią odsłonę pikniku "Opole w rytmie natury" Za nami cztery pikniki ekologiczne z cyklu 'Opole w rytmie natury', których motywem przewodnim jest segregacji odpadów. Ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09). Tym razem miejscem wydarzeń będzie teren zielony na Osiedlu Chabry. ... » więcej 2018-09-20, godz. 15:02, Patronaty - polecamy Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko Wieczór slamerski z udziałem profesjonalnych slamerów z Polski, Niemiec i Ukrainy oraz uroczysta prezentacja slamów przygotowanych przez uczestników warsztatów „Mówimy NIE stereotypom” odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09) na Wyspie ... » więcej 2018-09-20, godz. 14:07, Patronaty - polecamy Sobota z ZAKSĄ! Siatkarskie święto w Strzelcach Opolskich Siatkarskie widowisko szykuje się w Strzelcach Opolskich w najbliższą sobotę (22.09). ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegra towarzyskie spotkanie z Aluron Virtu Warta Zawiercie. Początek meczu o 17:30. Jeszcze przed tym spotkaniem, o godz. 14:30 ... » więcej 2018-09-19, godz. 10:43, Patronaty - polecamy II Bieg Grudzicki już w niedzielę – sprawdź, co czeka zawodników! Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic zaprasza na II Bieg Grudzicki. W zawodach weźmie udział blisko 300 zawodników w różnych grupach wiekowych. » więcej 2018-09-18, godz. 15:22, Patronaty - polecamy „Przyszedł mężczyzna do kobiety” - nowy spektakl w Kochanowskim Kameralna komedia „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa to nowa propozycja Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Spektakl prezentowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. W rolach głównych: Beata Wnęk-Male ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »