Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-21, 17:03 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krapkowice zapraszają na Piknik Rodzinny

Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Będzie mnóstwo zabawy i atrakcji przez dzień cały, wieczorem wspólne oglądanie meczu Polska-Kolumbia, ale przede wszystkim będzie okazja, by pomóc Marcelowi Kulosie z Żyrowej, który walczy dzielnie ze skutkami wcześniactwa. To wszystko już w najbliższą niedzielę (24.06) w hali Widowiskowo-Sportowej w Krapkowicach podczas Pikniku Integracyjnego w ramach Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Piknik rozpoczną o godz. 15:00 gry i zabawy z podróżnikiem Mironem, z którym dzieci wybiorą się w podróż po Polsce. Spotkanie będzie miało dwie odsłony - drugą zaplanowano na godz. 16:45.

W międzyczasie od godz. 16:15 będzie okazja spotkania z Krapkowicką Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą; poznania, jak działa oraz na czym polega rola psa ratowniczego. Z kolei o godz. 18:00 pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeiry zaprezentuje grupa Muzenza Capoeira Opole. A jeszcze przed samą transmisją meczu, który rozpocznie się o godz. 20:00, kibiców rozgrzeją zajęcia zumby - będzie okazja wzięcia w nich udziału od godz. 18:30 do 19:15.

Piknik Rodzinny w KrapkowicachDo godz. 19:00 wydarzeniu będzie także towarzyszyć turniej megapiłkarzyków z udziałem klubów sportowych powiatu krapkowickiego, a także m.in. wystawa motocykli, pokaz robienia słodyczy, strażackie konkurencje sportowe, symulator zderzeń czy rozgrywki szachowe...

Podczas pikniku będzie też okazja oddania krwi w punkcie Regionalnego Centrum Krwiolecznictwa w Opolu oraz możliwość zapisania się do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Krapkowicach. Radio Opole Piknik Integracyjny w ramach Powiatowego Dnia Osób Niepełnosprawnych objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-10-09, godz. 15:41, Patronaty - polecamy Szkodliwości picia alkoholu w czasie ciąży poświęcona będzie konferencja "Świat bez FASD" Nie ma bezpiecznej dawki alkoholu pitego w czasie ciąży. Każda jego ilość niesie ryzyko wystąpienia zaburzeń w rozwoju dziecka. Skutkiem może być nieuleczalna choroba zwana alkoholowym zespołem płodowym (po angielsku: FAS - skrót od angie ... » więcej 2018-10-09, godz. 15:08, Patronaty - polecamy Piosenka religijna zabrzmi w Ochodzach już w sobotę – poznaj program! Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na XX Jubileuszowy Ogólnopolski Przegląd Piosenki Religijnej „Dobrze jest śpiewać naszemu Panu”. Soliści wykonają po jednej piosence, natomiast zespoły po dwie. » więcej 2018-10-09, godz. 14:25, Patronaty - polecamy Światowa gwiazda skrzypiec zagra w piątek w filharmonii Pierwszy w nowym sezonie koncert w Filharmonii Opolskiej już w najbliższy piątek (12.10). W ramach cyklu Strefa Gwiazd wystąpi szwajcarsko-japońskiego pochodzenia skrzypaczka, młoda wschodząca gwiazda muzyki klasycznej Sumina Studer. Konc ... » więcej 2018-10-09, godz. 14:10, Patronaty - polecamy I Festiwal Artystyczny „Tobie Polsko” – finał już w piątek! Stowarzyszenie na rzecz promocji talentów „Akces” zaprasza na uroczystą galę, podczas której poznamy laureatów I Festiwalu Artystycznego „Tobie Polsko”. Organizatorom festiwalu zależało, aby zaszczepić młodym ludziom już od najmłodszych l ... » więcej 2018-10-09, godz. 14:04, Patronaty - polecamy Zobacz klip "Od urodzenia w sercach #Niepodległa"! 'Od urodzenia w sercach #Niepodległa' - to tytuł najnowszego klipu Dominika „Donia” Grabowskiego, który premierę miał pod koniec września. To pierwszy utwór tego typu w Polsce. Piosenka została skomponowana z okazji 100-lecia odzyskania n ... » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »