Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-21, 17:03 Autor: Agnieszka Lubczańska

Krapkowice zapraszają na Piknik Rodzinny

Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Zdjęcie zrobione podczas meczu w jednej z opolskich stref kibica [fot. Ewelina Laxy]
Będzie mnóstwo zabawy i atrakcji przez dzień cały, wieczorem wspólne oglądanie meczu Polska-Kolumbia, ale przede wszystkim będzie okazja, by pomóc Marcelowi Kulosie z Żyrowej, który walczy dzielnie ze skutkami wcześniactwa. To wszystko już w najbliższą niedzielę (24.06) w hali Widowiskowo-Sportowej w Krapkowicach podczas Pikniku Integracyjnego w ramach Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Piknik rozpoczną o godz. 15:00 gry i zabawy z podróżnikiem Mironem, z którym dzieci wybiorą się w podróż po Polsce. Spotkanie będzie miało dwie odsłony - drugą zaplanowano na godz. 16:45.

W międzyczasie od godz. 16:15 będzie okazja spotkania z Krapkowicką Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą; poznania, jak działa oraz na czym polega rola psa ratowniczego. Z kolei o godz. 18:00 pokaz brazylijskiej sztuki walki capoeiry zaprezentuje grupa Muzenza Capoeira Opole. A jeszcze przed samą transmisją meczu, który rozpocznie się o godz. 20:00, kibiców rozgrzeją zajęcia zumby - będzie okazja wzięcia w nich udziału od godz. 18:30 do 19:15.

Piknik Rodzinny w KrapkowicachDo godz. 19:00 wydarzeniu będzie także towarzyszyć turniej megapiłkarzyków z udziałem klubów sportowych powiatu krapkowickiego, a także m.in. wystawa motocykli, pokaz robienia słodyczy, strażackie konkurencje sportowe, symulator zderzeń czy rozgrywki szachowe...

Podczas pikniku będzie też okazja oddania krwi w punkcie Regionalnego Centrum Krwiolecznictwa w Opolu oraz możliwość zapisania się do grona potencjalnych dawców szpiku kostnego.

Organizatorem wydarzenia jest Starostwo Powiatowe w Krapkowicach. Radio Opole Piknik Integracyjny w ramach Powiatowego Dnia Osób Niepełnosprawnych objęło patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-11-28, godz. 12:25, Patronaty - polecamy Zbliża się XVIII Opolska Gala Wolontariatu – poznaj szczegóły! 5 grudnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, zatem to nie przypadek, że właśnie tego dnia wręczone zostaną dyplomy i nagrody dla osób wyróżniających się pomocą na rzecz różnych instytucji, organizacji czy indywidualnych o ... » więcej 2018-11-27, godz. 17:13, Patronaty - polecamy Studio M wypełnią dźwięki Chilli Crew - transmisja po 20:00 w "Rewirach kultury" Poruszają się na styku soulu, r&b, rapu i rocka. Klimat ich piosenek tworzy wyrazisty i hipnotyzujący, „czarny” wokal Martyny Baranowskiej. Mowa o zespole Chilli Crew. Powstali w 2012 roku, a zadebiutowali rok temu albumem 'a Ty'. I to wł ... » więcej 2018-11-27, godz. 16:27, Patronaty - polecamy Filharmonia Opolska zaprasza na koncert musicalowy i zajęcia dla dzieci Dwie propozycje przygotowała na niedzielę (2.12) Filharmonia Opolska. Pierwsza to zajęcia z cyklu 'Power of Melody' w Klubie Muzycznym, które rozpoczną się o godz. 10:00 dla dzieci w wieku 0-3 lat i o godz. 11:30 dla dzieci w wieku 4-7 la ... » więcej 2018-11-27, godz. 15:15, Patronaty - polecamy Rusza Opolska Liga Robotów Pierwsze w tym sezonie zawody robotów odbędą się w czwartek (29.11) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Początek o godz. 8:00. Pozostałe turnieje robotyczne w ramach Opolskiej Ligi Robotów odbędą się w następujących terminach: 1 ... » więcej 2018-11-27, godz. 14:24, Patronaty - polecamy Spektakl o Grotowskim powstaje w Opolu. Premiera już 8 grudnia Na Scenie Modelatornia w Opolu trwają próby do spektaklu „Grotowski non-fiction” zainspirowanego życiem i twórczością Jerzego Grotowskiego - twórcy słynnego Teatr 13 Rzędów w Opolu i Teatr Laboratorium we Wrocławiu. To koprodukcja Teatru ... » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »