Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-18, 13:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza w sobotę na Dzień Zdrowia

Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza na Dzień Zdrowia [fot. sxc.hu]
Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza na Dzień Zdrowia [fot. sxc.hu]
Na bezpłatne badania m.in. ciśnienia krwi, poziomu cholesterolu, poziomu cukru we krwi i EKG zaprasza w najbliższą sobotę (23.06) Prudnickie Centrum Medyczne w Prudniku. Będzie też okazja zasięgnięcia porad medycznych z zakresu chirurgii ogólnej oraz interny. Prudnicki Dzień Zdrowia rozpocznie się o godz. 10:00 na placu przed szpitalem. Zakończy go koncert Żanety Plotnik z zespołem Take Style.

W programie wydarzenia także pokaz zaaranżowanej akcji ratunkowej Ratownictwa Medycznego, Straży Pożarnej i policji, prezentacja karetki pogotowia oraz przychodni lekarskich, poradni i gabinetów świadczących usługi w mieście i powiecie prudnickim.


Będzie też możliwość oddania krwi w mobilnym punkcie poboru. Chętni wyrobienia sobie karty EKUZ będą mogli złożyć wniosek na stoisku Opolskiego Oddziału NFZ. Z kolei seniorzy będą mieli możliwość otrzymania Karty Seniora oraz skorzystania z ofert w ramach Giełdy pracy dla Seniora.


Przewidziano także atrakcje dla dzieci w postaci „dmuchańców”, stoiska z zabawkami, malowania twarzy, konkursów i zabaw o charakterze rekreacyjnym.


Organizatorami wydarzenia są Prudnickie Centrum Medyczne S.A. w Prudniku, Starostwo Prudnickie oraz burmistrz Prudnika. Radio Opole objęło Dzień Zdrowia w Prudnickim Centrum Medycznym patronatem medialnym.

Prudnicki Dzień Zdrowia

Zobacz także

2018-09-20, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Antek Smykiewicz uświetni ostatnią odsłonę pikniku "Opole w rytmie natury" Za nami cztery pikniki ekologiczne z cyklu 'Opole w rytmie natury', których motywem przewodnim jest segregacji odpadów. Ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09). Tym razem miejscem wydarzeń będzie teren zielony na Osiedlu Chabry. ... » więcej 2018-09-20, godz. 15:02, Patronaty - polecamy Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko Wieczór slamerski z udziałem profesjonalnych slamerów z Polski, Niemiec i Ukrainy oraz uroczysta prezentacja slamów przygotowanych przez uczestników warsztatów „Mówimy NIE stereotypom” odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09) na Wyspie ... » więcej 2018-09-20, godz. 14:07, Patronaty - polecamy Sobota z ZAKSĄ! Siatkarskie święto w Strzelcach Opolskich Siatkarskie widowisko szykuje się w Strzelcach Opolskich w najbliższą sobotę (22.09). ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegra towarzyskie spotkanie z Aluron Virtu Warta Zawiercie. Początek meczu o 17:30. Jeszcze przed tym spotkaniem, o godz. 14:30 ... » więcej 2018-09-19, godz. 10:43, Patronaty - polecamy II Bieg Grudzicki już w niedzielę – sprawdź, co czeka zawodników! Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic zaprasza na II Bieg Grudzicki. W zawodach weźmie udział blisko 300 zawodników w różnych grupach wiekowych. » więcej 2018-09-18, godz. 15:22, Patronaty - polecamy „Przyszedł mężczyzna do kobiety” - nowy spektakl w Kochanowskim Kameralna komedia „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa to nowa propozycja Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Spektakl prezentowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. W rolach głównych: Beata Wnęk-Male ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »