Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-18, 13:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza w sobotę na Dzień Zdrowia

Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza na Dzień Zdrowia [fot. sxc.hu]
Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza na Dzień Zdrowia [fot. sxc.hu]
Na bezpłatne badania m.in. ciśnienia krwi, poziomu cholesterolu, poziomu cukru we krwi i EKG zaprasza w najbliższą sobotę (23.06) Prudnickie Centrum Medyczne w Prudniku. Będzie też okazja zasięgnięcia porad medycznych z zakresu chirurgii ogólnej oraz interny. Prudnicki Dzień Zdrowia rozpocznie się o godz. 10:00 na placu przed szpitalem. Zakończy go koncert Żanety Plotnik z zespołem Take Style.

W programie wydarzenia także pokaz zaaranżowanej akcji ratunkowej Ratownictwa Medycznego, Straży Pożarnej i policji, prezentacja karetki pogotowia oraz przychodni lekarskich, poradni i gabinetów świadczących usługi w mieście i powiecie prudnickim.


Będzie też możliwość oddania krwi w mobilnym punkcie poboru. Chętni wyrobienia sobie karty EKUZ będą mogli złożyć wniosek na stoisku Opolskiego Oddziału NFZ. Z kolei seniorzy będą mieli możliwość otrzymania Karty Seniora oraz skorzystania z ofert w ramach Giełdy pracy dla Seniora.


Przewidziano także atrakcje dla dzieci w postaci „dmuchańców”, stoiska z zabawkami, malowania twarzy, konkursów i zabaw o charakterze rekreacyjnym.


Organizatorami wydarzenia są Prudnickie Centrum Medyczne S.A. w Prudniku, Starostwo Prudnickie oraz burmistrz Prudnika. Radio Opole objęło Dzień Zdrowia w Prudnickim Centrum Medycznym patronatem medialnym.

Prudnicki Dzień Zdrowia

Zobacz także

2018-07-20, godz. 15:42, Patronaty - polecamy Balonowy Puchar Polski już w sobotę! Setki balonów wzbiją się w paczkowskie niebo już w weekend (26-29.07). Wszystko za sprawą organizowanego tam po raz szósty AeroPikniku Balonowego, podczas którego uczestnicy powalczą o Puchar Polski. Szósta edycja imprezy odbędzie się nad ... » więcej 2018-07-19, godz. 14:02, Patronaty - polecamy Puchar Niepodległości główną nagrodą w turnieju Wasserball w Przechodzie Tradycyjnie w połowie wakacji strażacy z Przechodu w gminie Korfantów organizują już po raz 18. Międzynarodowy Turniej Piłki Prądowej Wasserball. To mokre widowisko odbędzie się w ostatni weekend lipca (28-29.07) nad rzeką w Przechodzie. » więcej 2018-07-19, godz. 13:16, Patronaty - polecamy Przed nami XI już Zlot Motocyklowy Prudnik-Las Po rocznej przerwie do Prudnika powracają motocykliści z całej Polski. Już po raz jedenasty w ostatni weekend lipca (27-29.07) fani dwóch kółek zjadą na polanę nieopodal Sanktuarium św. Józefa, które stanowi bazę dla trzydniowego Zlotu Mo ... » więcej 2018-07-18, godz. 13:37, Patronaty - polecamy Twórz z nami kulturę i zadbaj o dziedzictwo narodowe 'Kultura w społeczności przygranicza' - pod tym hasłem Fundacja 'W rozwoju' organizuje projekt, którego celem jest wspieranie i rozwój kultury regionalnej Opolszczyzny. Jest on skierowany do młodych (w wieku od 16 do 25 lat) mieszkańców p ... » więcej 2018-07-16, godz. 11:44, Patronaty - polecamy Premiera nowej książki Jarosława Prusińskiego pt. "Isztar" Sumerowie nazywali ją Inanna, Akadyjczycy i Babilończycy - Isztar. Bogini miłości i wojny. Stanowiła pierwowzór dla Afrodyty i Wenery, na jej podstawie stworzono również słowiańską Lelije. I to z niej uczynił główną bohaterkę swojej książ ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »