Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-18, 13:21 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza w sobotę na Dzień Zdrowia

Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza na Dzień Zdrowia [fot. sxc.hu]
Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza na Dzień Zdrowia [fot. sxc.hu]
Na bezpłatne badania m.in. ciśnienia krwi, poziomu cholesterolu, poziomu cukru we krwi i EKG zaprasza w najbliższą sobotę (23.06) Prudnickie Centrum Medyczne w Prudniku. Będzie też okazja zasięgnięcia porad medycznych z zakresu chirurgii ogólnej oraz interny. Prudnicki Dzień Zdrowia rozpocznie się o godz. 10:00 na placu przed szpitalem. Zakończy go koncert Żanety Plotnik z zespołem Take Style.

W programie wydarzenia także pokaz zaaranżowanej akcji ratunkowej Ratownictwa Medycznego, Straży Pożarnej i policji, prezentacja karetki pogotowia oraz przychodni lekarskich, poradni i gabinetów świadczących usługi w mieście i powiecie prudnickim.


Będzie też możliwość oddania krwi w mobilnym punkcie poboru. Chętni wyrobienia sobie karty EKUZ będą mogli złożyć wniosek na stoisku Opolskiego Oddziału NFZ. Z kolei seniorzy będą mieli możliwość otrzymania Karty Seniora oraz skorzystania z ofert w ramach Giełdy pracy dla Seniora.


Przewidziano także atrakcje dla dzieci w postaci „dmuchańców”, stoiska z zabawkami, malowania twarzy, konkursów i zabaw o charakterze rekreacyjnym.


Organizatorami wydarzenia są Prudnickie Centrum Medyczne S.A. w Prudniku, Starostwo Prudnickie oraz burmistrz Prudnika. Radio Opole objęło Dzień Zdrowia w Prudnickim Centrum Medycznym patronatem medialnym.

Prudnicki Dzień Zdrowia

Zobacz także

2018-11-21, godz. 14:00, Patronaty - polecamy Koncert rodzinny i koncert "Na dwa głosy" już w niedzielę Na 2 koncerty zaprasza w niedzielę (25.11) Filharmonia Opolska. O godz. 11:00 odbędzie się koncert rodzinny, który będzie dotyczyć dzieł Fryderyka Chopina. Natomiast o godz. 18:00 rozpocznie się koncert 'Na dwa głosy' z utworami Miry Kuba ... » więcej 2018-11-21, godz. 12:00, Patronaty - polecamy Carmina Burana w Filharmonii Opolskiej Filharmonia Opolska zaprasza na jedno z najbardziej znanych dzieł muzycznych - Carmina Burana skomponowana przez Carla Orffa. To monumentalne dzieło ma ogromny skład wykonawczy, którego przesłanie jest aktualne od XIII wieku. Ten wyjątkow ... » więcej 2018-11-20, godz. 16:11, Patronaty - polecamy World Press Photo do 16 grudnia w Opolu - wernisaż w sobotę Do 16 grudnia w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu będzie można oglądać najlepsze fotografie prezentowane w ramach wystawy World Press Photo 2018. To okazja obejrzenia zdjęć nagrodzonych i wyróżnionych w najbardziej prestiżowym konkursie ... » więcej 2018-11-20, godz. 14:13, Patronaty - polecamy III Gala Sztuk Walki „Opolscy Wojownicy” już w sobotę w Opolu 12 pojedynków na podeście klatkoringu, do którego zawodnicy będą wychodzić przy profesjonalnym oświetleniu i wybranych przez siebie zagrzewających do walki utworach muzycznych - tak zapowiada się III Gala Sztuk Walki „Opolscy Wojownicy”. ... » więcej 2018-11-20, godz. 13:10, Patronaty - polecamy Kolarze przełajowi zmierzą się wyścigu już w niedzielę w Gościęcinie-Bryksach Już po raz 25. kolarze będą rywalizować w Przełajowym Wyścigu Kolarskim Bryksy Cross. Wyścig wystartuje w najbliższą niedzielę (25.11) w Gościęcinie Bryksach (gmina Pawłowiczki). Jeszcze do środy (21.11) można zgłaszać chęć udziału w wyda ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »