Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-06, 15:37 Autor: Justyna Krzyżanowska

Szkolny „Piknik Piątki” w Nysie już w piątek – sprawdź, co w programie!

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Nysie zapraszają na szkolne spotkanie „Piknik Piątki”.
Celem pikniku jest przede wszystkim integracja młodzieży, rodziców i grona pedagogicznego, ale także propagowanie zasad pierwszej pomocy oraz zachęcanie do aktywnego wypoczynku czy promocja szkoły w środowisku lokalnym.

W programie "Pikniku Piątki" w Nysie mi.in.:

  • rozgrywki rekreacyjno-sportowe,
  • występy artystyczne młodzieży szkolnej i zaproszonych gości,
  • kawiarenka z domowym ciastem, kawą, herbatą i napojami,
  • rodzinne grillowanie,
  • pokaz udzielania pierwszej pomocy,
  • zjeżdżalnie,
  • pokaz robotów wykonanych z klocków lego i wile innych atrakcji.

„Piknik Piątki” w Nysie odbędzie się 08.06 (piątek), w godz. 9:00-13:00 na boisku szkolnym przy ul. Chodowieckiego 7.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-09-07, godz. 22:28, Patronaty - polecamy Spotkanie z Jankiem Melą na otwarcie projektu "Opole w rytmie działania" 'Opole w rytmie działania' - inicjatywa pod takim hasłem rusza w najbliższy wtorek (11.09) w Opolu. To projekt wspierający działania na rzecz społeczeństwa obywatelskiego, który jest skierowany do seniorów i młodzieży z opolskich szkół śr ... » więcej 2018-09-07, godz. 21:26, Patronaty - polecamy Opole gospodarzem Ogólnopolskiej Spartakiady Prawników Od 12 do 16 września potrwa XXIX Ogólnopolska Spartakiada Prawników w Opolu. Zawodnicy będą rywalizować w konkurencjach zespołowych takich jak: piłka nożna, koszykówka czy siatkówka i indywidualnych jak np.: bieganie, pływanie, tenis stoł ... » więcej 2018-09-07, godz. 16:38, Patronaty - polecamy Jarmark Ziemi Kluczborskiej od czwartku. Też tam będziemy! Jarmark z wyrobami regionalnych rzemieślników, występy artystyczne, a do tego możliwość spotkania z Radiem Opole, które na żywo poprowadzi od godz. 9:00 audycję z miejsca wydarzeń - to wszystko szykuje się już w najbliższy czwartek (13.09 ... » więcej 2018-09-07, godz. 14:02, Patronaty - polecamy Magda Steczkowska gościem Małej Akademii Piosenki Po wakacyjnej przerwie wraca Mała Akademia Piosenki. To muzyczne warsztaty adresowane do dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas I-III. Najbliższe odbędą się 17 września w sali koncertowej Muzeum Polskiej Piosenki. Gościem specjalnym wyd ... » więcej 2018-09-07, godz. 12:36, Patronaty - polecamy Krwiodawcy zmierzą się w kręgle 4-osobowe drużyny reprezentujące Kluby Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża z całego województwa zmierzą się w Wojewódzkich Zawodach w Kręgle. Zawody odbędą się w najbliższą sobotę (08.09) na Kręgielni „OAZA” w Zawadzkiem (u ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »