Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-06-06, 15:37 Autor: Justyna Krzyżanowska

Szkolny „Piknik Piątki” w Nysie już w piątek – sprawdź, co w programie!

[fot. https://pixabay.com/pl]
[fot. https://pixabay.com/pl]
Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5 w Nysie zapraszają na szkolne spotkanie „Piknik Piątki”.
Celem pikniku jest przede wszystkim integracja młodzieży, rodziców i grona pedagogicznego, ale także propagowanie zasad pierwszej pomocy oraz zachęcanie do aktywnego wypoczynku czy promocja szkoły w środowisku lokalnym.

W programie "Pikniku Piątki" w Nysie mi.in.:

  • rozgrywki rekreacyjno-sportowe,
  • występy artystyczne młodzieży szkolnej i zaproszonych gości,
  • kawiarenka z domowym ciastem, kawą, herbatą i napojami,
  • rodzinne grillowanie,
  • pokaz udzielania pierwszej pomocy,
  • zjeżdżalnie,
  • pokaz robotów wykonanych z klocków lego i wile innych atrakcji.

„Piknik Piątki” w Nysie odbędzie się 08.06 (piątek), w godz. 9:00-13:00 na boisku szkolnym przy ul. Chodowieckiego 7.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.

Zobacz także

2018-11-06, godz. 15:09, Patronaty - polecamy Taniec będzie królować w niedzielę w Gogolinie Już po raz 6 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Gogolina. W tanecznej rywalizacji prezentować się będą dzieci, młodzież i dorośli we wszystkich klasach tanecznych - od początkującej do mistrzowskiej. ... » więcej 2018-11-06, godz. 11:41, Patronaty - polecamy Klub jeździecki "Ostroga" zaprasza na wieczornicę niepodległościową Sekcja Kawaleryjska w barwach 17. Pułku Ułanów Wlkp. zaprasza członków i sympatyków klubu LKJ 'Ostroga' Opole na wieczornicę poświęconą setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie odbędzie się w piątek (9.11) o godz. ... » więcej 2018-11-05, godz. 18:04, Patronaty - polecamy Święto Niepodległości w filharmonii - nagrodzony pianista i premiera zapomnianego dzieła Na uroczysty koncert w 100-rocznicę odzyskanie przez Polskę niepodległości zaprasza w najbliższą niedzielę (11.11) Filharmonia Opolska. To okazja posłuchania Krzysztofa Książka - pianisty nagrodzonego w tym roku na I Międzynarodowym Konku ... » więcej 2018-11-05, godz. 15:57, Patronaty - polecamy Wojewódzki Konkurs Cukierniczy ,,Patriotyczny wypiek” Przygotowanie receptury deseru nawiązującego do tematyki patriotycznej, wykonanie owego deseru, a następnie jego zaserwowanie - takie zadania czekają przed uczestnikami Wojewódzkiego Konkursu Cukierniczego ,,Patriotyczny wypiek”. Konkurs ... » więcej 2018-11-05, godz. 14:19, Patronaty - polecamy Wartka akcja, doborowa obsada, a reżyserem - Olaf Lubaszenko! Spektakl „Ludzie inteligentni” już wkrótce w Opolu „Świetnie napisane dialogi, doskonała obsada, bardzo życiowa komedia” - tak spektakl „Ludzie inteligentni” rekomenduje Agencja Artystyczna MUZA, zapraszając do jego obejrzenia 26 listopada w Filharmonii Opolskiej. To przebojowa komedia w ... » więcej
45678910
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »