Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-05-14, 12:37 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert Teresy Werner na zakończenie Bialskiej Parady Orkiestr Dętych

Teresa Werner podczas 25. koncertu "Serduszka Dwa" (09.04.2017) [Marek Bohdan/Studio Hocus Focus/Radio Opole]
Teresa Werner podczas 25. koncertu "Serduszka Dwa" (09.04.2017) [Marek Bohdan/Studio Hocus Focus/Radio Opole]
Orkiestry dęte z województw opolskiego i śląskiego oraz z Czech już w najbliższą niedzielę (20.05) zaprezentują się w Białej. Parada orkiestr ruszy spod domu kultury na stadion o godz. 13:00. Gwiazdą wieczoru będzie Teresa Werner.

Pokazy orkiestr tradycyjnie uświetnią występy grup mażoretkowych. Całość zakończy występ Teresy Werner, której koncert rozpocznie się o godz. 21:00. Wstęp wolny.


Podczas parady zaprezentuje się siedem orkiestr: Orkiestra Dęta Ostropa, Krapkowicka Orkiestra Dęta, Bialska Orkiestra Dęta, Orkiestra Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, Dechový Orchestr Mladých ZUŠ Jeseník, Dechový Orchestr ZUŠ Krnov, Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Głogowka.


Bialska Parada Orkiestr Dętych odbywa się po raz 10. Organizatorem wydarzenia jest Gminne Centrum Kultury w Białej.


Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.

Bialska Parada Orkiestr Dętych już w niedzielę

Zobacz także

2019-05-29, godz. 15:02, Patronaty - polecamy Zbliża się VII Opolski Festiwal Fizjoterapii – poznaj szczegóły! Przed nami kolejna edycja wydarzenia skierowanego do środowiska fizjoterapeutów. Już na początku czerwca odbędzie się VII Opolski Festiwal Fizjoterapii. W programie m.in.: konferencja naukowa - w tym roku temat przewodni to patologie staw ... » więcej 2019-05-29, godz. 11:13, Patronaty - polecamy Małgorzata Ostrowska jedną z gwiazd Dni Ziemi Strzeleckiej Moc atrakcji czeka na wszystkich, którzy przyjadą w weekend do Strzelec Opolskich. Małgorzata Ostrowska, Happysad, Smolasty w sobotę (1.06), a Paweł Stasiak z zespołem PaPA D., Robert Janowski z zespołem i zespół Łzy w niedzielę (02.05) - ... » więcej 2019-05-29, godz. 10:07, Patronaty - polecamy Parada Panien Młodych ponownie w Opolu Piękne dziewczęta, wspaniałe suknie ślubne i podniosła atmosfera - taki klimat zapanuje na opolskim rynku już 1 czerwca (sobota). Wszystko za sprawą Parady Panien Młodych, która ma na celu uświadomienie roli rodziny, promocję opolskich ta ... » więcej 2019-05-28, godz. 14:47, Patronaty - polecamy I Oleski Maraton Szosowy Szlakiem Czerwonych Róż już w sobotę – sprawdź! Z okazji Dnia Dziecka Stowarzyszenie Pozytywka Olesno zaprasza na I Oleski Maraton Szosowy Szlakiem Czerwonych Róż. Będą to wyścigi w różnych kategoriach wiekowych dla dzieci i młodzieży, które odbędą na terenie miasta w okolicach rynku i ... » więcej 2019-05-28, godz. 14:43, Patronaty - polecamy "Raven gra dla Mikołaja" - charytatywny piknik w Brzegu już w sobotę Pomysłów na spędzenia Dnia Dziecka jest mnóstwo, ale ten jest wyjątkowy, bo będzie można nie tylko aktywnie, na sportowo spędzić czas na świeżym powietrzu, ale także pomóc. A pomocy wymaga 7-letni Mikołaj, który urodził się z wielonarządo ... » więcej
78910111213
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »