Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-03-21, 15:30 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert finałowy Rock-Time 2018 już w czwartek – też tam będziemy i poprowadzimy program na żywo!

Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Kilkumiesięczne przygotowania do XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 powoli dobiegają końca. Tradycyjnie, podczas finału swoją twórczość zaprezentuje sześć zespołów. W tym roku zwycięzcą głosowania online okazał się zespół DOBS z Opola. Pozostałą piątkę finałową wybrało radiowe jury.
Podczas XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 wystąpią:
 • 6BM (Lublin),
 • Bluźnierca (Opole),
 • DOBS (Opole),
 • Four Seasons (Leszno),
 • Klaustrofobia (Tychy),
 • Snowblind (Katowice).

Uczestników będzie oceniać profesjonalne jury w składzie:
 • Tomasz Wojtyłko – dziennikarz Radia Opole, prowadzący audycje: Dobre Granie, Czas na muzykę oraz Opolskie Akademickie
 • Janusz Niekrasz – basista legendarnego zespołu TSA oraz twórca projektu Janusz Niekrasz Band
 • Mikołaj „Jaok” Janusz – dziennikarz radiowy i telewizyjny, współtwórca Pyta.pl oraz prowadzący program Pytowy Janusz


Prosto z Narodowego Centrum Polskiej Piosenki poprowadzimy nasze programy:

 • od godz. 19:00 – transmisja przeglądu w Radiu Opole 2 (DAB+) [ostatnia godzina programu OPP, a od godz. 20:00 Opolskie Akademickie] – ogłosimy razem z organizatorami zwycięzców tegorocznej edycji imprezy. Nie zabraknie poza tym rozmów z uczestnikami imprezy, opinii jurorów i wrażeń studentów z naszego regionu.
 • ponadto, od godz. 19:00 w audycji „Dobre Granie” (FM) połączymy się Kacprem Śnigórskim, który będzie w studiu Radia Opole.

Finaliści wystąpią na deskach sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Gwiazdą Wieczoru będzie zespół Hurrockaine. Początek koncertu o godz. 19:00. Wstęp jest wolny.

Rock-Time 2018 organizuje Studenckie Studio Radiowe Emiter we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej. Nagrodą główną jest 2000 zł na nagranie w profesjonalnym studiu.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat 'Rock-Time 2018' [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-07-19, godz. 14:02, Patronaty - polecamy Puchar Niepodległości główną nagrodą w turnieju Wasserball w Przechodzie Tradycyjnie w połowie wakacji strażacy z Przechodu w gminie Korfantów organizują już po raz 18. Międzynarodowy Turniej Piłki Prądowej Wasserball. To mokre widowisko odbędzie się w ostatni weekend lipca (28-29.07) nad rzeką w Przechodzie. » więcej 2018-07-19, godz. 13:16, Patronaty - polecamy Przed nami XI już Zlot Motocyklowy Prudnik-Las Po rocznej przerwie do Prudnika powracają motocykliści z całej Polski. Już po raz jedenasty w ostatni weekend lipca (27-29.07) fani dwóch kółek zjadą na polanę nieopodal Sanktuarium św. Józefa, które stanowi bazę dla trzydniowego Zlotu Mo ... » więcej 2018-07-18, godz. 13:37, Patronaty - polecamy Twórz z nami kulturę i zadbaj o dziedzictwo narodowe 'Kultura w społeczności przygranicza' - pod tym hasłem Fundacja 'W rozwoju' organizuje projekt, którego celem jest wspieranie i rozwój kultury regionalnej Opolszczyzny. Jest on skierowany do młodych (w wieku od 16 do 25 lat) mieszkańców p ... » więcej 2018-07-16, godz. 11:44, Patronaty - polecamy Premiera nowej książki Jarosława Prusińskiego pt. "Isztar" Sumerowie nazywali ją Inanna, Akadyjczycy i Babilończycy - Isztar. Bogini miłości i wojny. Stanowiła pierwowzór dla Afrodyty i Wenery, na jej podstawie stworzono również słowiańską Lelije. I to z niej uczynił główną bohaterkę swojej książ ... » więcej 2018-07-12, godz. 16:37, Patronaty - polecamy Master Truck Show 2018 – znamy program! To jedyna w swoim rodzaju impreza, na której można spotkać Elvisa Presleya, The Rolling Stones czy Alberta Einsteina! Mowa o tuningowanych ciężarówkach, których zlot już po raz 14 odbędzie się na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi. Na pierwszy ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »