Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-03-21, 15:30 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert finałowy Rock-Time 2018 już w czwartek – też tam będziemy i poprowadzimy program na żywo!

Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Kilkumiesięczne przygotowania do XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 powoli dobiegają końca. Tradycyjnie, podczas finału swoją twórczość zaprezentuje sześć zespołów. W tym roku zwycięzcą głosowania online okazał się zespół DOBS z Opola. Pozostałą piątkę finałową wybrało radiowe jury.
Podczas XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 wystąpią:
 • 6BM (Lublin),
 • Bluźnierca (Opole),
 • DOBS (Opole),
 • Four Seasons (Leszno),
 • Klaustrofobia (Tychy),
 • Snowblind (Katowice).

Uczestników będzie oceniać profesjonalne jury w składzie:
 • Tomasz Wojtyłko – dziennikarz Radia Opole, prowadzący audycje: Dobre Granie, Czas na muzykę oraz Opolskie Akademickie
 • Janusz Niekrasz – basista legendarnego zespołu TSA oraz twórca projektu Janusz Niekrasz Band
 • Mikołaj „Jaok” Janusz – dziennikarz radiowy i telewizyjny, współtwórca Pyta.pl oraz prowadzący program Pytowy Janusz


Prosto z Narodowego Centrum Polskiej Piosenki poprowadzimy nasze programy:

 • od godz. 19:00 – transmisja przeglądu w Radiu Opole 2 (DAB+) [ostatnia godzina programu OPP, a od godz. 20:00 Opolskie Akademickie] – ogłosimy razem z organizatorami zwycięzców tegorocznej edycji imprezy. Nie zabraknie poza tym rozmów z uczestnikami imprezy, opinii jurorów i wrażeń studentów z naszego regionu.
 • ponadto, od godz. 19:00 w audycji „Dobre Granie” (FM) połączymy się Kacprem Śnigórskim, który będzie w studiu Radia Opole.

Finaliści wystąpią na deskach sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Gwiazdą Wieczoru będzie zespół Hurrockaine. Początek koncertu o godz. 19:00. Wstęp jest wolny.

Rock-Time 2018 organizuje Studenckie Studio Radiowe Emiter we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej. Nagrodą główną jest 2000 zł na nagranie w profesjonalnym studiu.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat 'Rock-Time 2018' [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-09-24, godz. 16:10, Patronaty - polecamy Aptekarze uczczą swój dzień Aptekarze swoje święto obchodzą 26 września. To dzień imienin prekursorów farmacji klinicznej, patronów aptekarzy i farmaceutów: Kosmy i Damiana. Oficjalne obchody odbędą się w tym roku dzień później w Warszawie. Obchody w Opolu zaplanowa ... » więcej 2018-09-24, godz. 15:17, Patronaty - polecamy PWSZ w Nysie zaprezentuje swój potencjał podczas Nyskiego Festiwalu Nauki „Prewencja chorób układu krążenia - pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy śmiertelni” - wykładem pod takim tytułem zainaugurowany zostanie w najbliższą środę (26.09) Nyski Festiwal Nauki, podczas którego Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie ... » więcej 2018-09-24, godz. 13:50, Patronaty - polecamy W niedzielę warto wybrać się do Muzeum Wsi Opolskiej „Święto Plonów. Targi Miodów” to plenerowa wydarzenie, na które w najbliższą niedzielę (30.09) zaprasza Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu. Impreza rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa do 18:00. Jedną z atrakcją będzie korowód dożynkowy w wyko ... » więcej 2018-09-24, godz. 12:49, Patronaty - polecamy V Opolska Sesja Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych pt. "Czytam i tworzę" Nauczyciele i bibliotekarze szkolni w najbliższy wtorek (25.09) spotkają się na V Opolskiej Sesji Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych pt. “Czytam i tworzę”. Sesja odbędzie się od godz. 9.00 do 14.00 w Pedagogicznej Bibliotece ... » więcej 2018-09-20, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Antek Smykiewicz uświetni ostatnią odsłonę pikniku "Opole w rytmie natury" Za nami cztery pikniki ekologiczne z cyklu 'Opole w rytmie natury', których motywem przewodnim jest segregacji odpadów. Ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09). Tym razem miejscem wydarzeń będzie teren zielony na Osiedlu Chabry. ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »