Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-03-21, 15:30 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert finałowy Rock-Time 2018 już w czwartek – też tam będziemy i poprowadzimy program na żywo!

Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Kilkumiesięczne przygotowania do XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 powoli dobiegają końca. Tradycyjnie, podczas finału swoją twórczość zaprezentuje sześć zespołów. W tym roku zwycięzcą głosowania online okazał się zespół DOBS z Opola. Pozostałą piątkę finałową wybrało radiowe jury.
Podczas XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 wystąpią:
 • 6BM (Lublin),
 • Bluźnierca (Opole),
 • DOBS (Opole),
 • Four Seasons (Leszno),
 • Klaustrofobia (Tychy),
 • Snowblind (Katowice).

Uczestników będzie oceniać profesjonalne jury w składzie:
 • Tomasz Wojtyłko – dziennikarz Radia Opole, prowadzący audycje: Dobre Granie, Czas na muzykę oraz Opolskie Akademickie
 • Janusz Niekrasz – basista legendarnego zespołu TSA oraz twórca projektu Janusz Niekrasz Band
 • Mikołaj „Jaok” Janusz – dziennikarz radiowy i telewizyjny, współtwórca Pyta.pl oraz prowadzący program Pytowy Janusz


Prosto z Narodowego Centrum Polskiej Piosenki poprowadzimy nasze programy:

 • od godz. 19:00 – transmisja przeglądu w Radiu Opole 2 (DAB+) [ostatnia godzina programu OPP, a od godz. 20:00 Opolskie Akademickie] – ogłosimy razem z organizatorami zwycięzców tegorocznej edycji imprezy. Nie zabraknie poza tym rozmów z uczestnikami imprezy, opinii jurorów i wrażeń studentów z naszego regionu.
 • ponadto, od godz. 19:00 w audycji „Dobre Granie” (FM) połączymy się Kacprem Śnigórskim, który będzie w studiu Radia Opole.

Finaliści wystąpią na deskach sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Gwiazdą Wieczoru będzie zespół Hurrockaine. Początek koncertu o godz. 19:00. Wstęp jest wolny.

Rock-Time 2018 organizuje Studenckie Studio Radiowe Emiter we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej. Nagrodą główną jest 2000 zł na nagranie w profesjonalnym studiu.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat 'Rock-Time 2018' [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-12-10, godz. 15:01, Patronaty - polecamy Zbliża się XXIX Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta – zapisy tylko do piątku! Gmina Strzelca Opolskie zaprasza do udziału w XXIX Strzeleckim Biegu Ulicznym im. Euzebiusza Ferta. Wydarzenie jest organizowane co roku, zawsze w ostatni weekend przed Wigilią. Uczestnicy będą mieli do pokonania 15 km i pobiegną bez wzgl ... » więcej 2018-12-10, godz. 12:45, Patronaty - polecamy Zbliża się 26. Opolska Wigilia Samotnych, Bezdomnych i Potrzebujących – można już odbierać zaproszenia! Parafia św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach zaprasza na kolejną Opolską Wigilię Samotnych, Bezdomnych i Potrzebujących. Na wydarzenie może przyjść każdy, kto czuje taką potrzebę. » więcej 2018-12-10, godz. 09:54, Patronaty - polecamy Żywa szopka Bożonarodzeniowa już po raz 20. w Opolu-Szczepanowicach To już tradycja, że na plebanii św. Józefa w Opolu-Szczepanowicach powstaje żywa szopka. Oficjalnie jej budowa rozpocznie się w sobotę (15.12) jednak pierwsze elementy Opolskiego Betlejem już pojawiły się na placu przy ul. Prószkowskiej 7 ... » więcej 2018-12-09, godz. 11:38, Patronaty - polecamy Niepokonani-Opole 2018 – przyjdź na koncert do Stegu Areny już 21 grudnia. „Będzie zabawa, będzie się działo”! Artyści wystąpią w tym wyjątkowym koncercie całkowicie bezpłatnie. „W ten magiczny, przedświąteczny czas razem możemy zrobić coś wielkiego, możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy najbardziej tego potrzebują” - tak zaprasza na koncer ... » więcej 2018-12-06, godz. 10:25, Patronaty - polecamy Wyjątkowy koncert promujący nową płytę Apostolisa Anthimosa już 21 grudnia w Studiu M im. SBB Członek legendarnej grupy SBB Apostolis Anthimos wystąpi 21 grudnia w Radiu Opole z wyjątkowym koncertem promującym najnowszą solową płytę „Parallel Worlds”. Płyta uznana została za jedną z najciekawszych jazzowych premier 2018 roku. Dla ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »