Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-03-21, 15:30 Autor: Justyna Krzyżanowska

Koncert finałowy Rock-Time 2018 już w czwartek – też tam będziemy i poprowadzimy program na żywo!

Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Rock-Time 2017 [fot. Tomasz Wojtyłko]
Kilkumiesięczne przygotowania do XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 powoli dobiegają końca. Tradycyjnie, podczas finału swoją twórczość zaprezentuje sześć zespołów. W tym roku zwycięzcą głosowania online okazał się zespół DOBS z Opola. Pozostałą piątkę finałową wybrało radiowe jury.
Podczas XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2018 wystąpią:
 • 6BM (Lublin),
 • Bluźnierca (Opole),
 • DOBS (Opole),
 • Four Seasons (Leszno),
 • Klaustrofobia (Tychy),
 • Snowblind (Katowice).

Uczestników będzie oceniać profesjonalne jury w składzie:
 • Tomasz Wojtyłko – dziennikarz Radia Opole, prowadzący audycje: Dobre Granie, Czas na muzykę oraz Opolskie Akademickie
 • Janusz Niekrasz – basista legendarnego zespołu TSA oraz twórca projektu Janusz Niekrasz Band
 • Mikołaj „Jaok” Janusz – dziennikarz radiowy i telewizyjny, współtwórca Pyta.pl oraz prowadzący program Pytowy Janusz


Prosto z Narodowego Centrum Polskiej Piosenki poprowadzimy nasze programy:

 • od godz. 19:00 – transmisja przeglądu w Radiu Opole 2 (DAB+) [ostatnia godzina programu OPP, a od godz. 20:00 Opolskie Akademickie] – ogłosimy razem z organizatorami zwycięzców tegorocznej edycji imprezy. Nie zabraknie poza tym rozmów z uczestnikami imprezy, opinii jurorów i wrażeń studentów z naszego regionu.
 • ponadto, od godz. 19:00 w audycji „Dobre Granie” (FM) połączymy się Kacprem Śnigórskim, który będzie w studiu Radia Opole.

Finaliści wystąpią na deskach sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu. Gwiazdą Wieczoru będzie zespół Hurrockaine. Początek koncertu o godz. 19:00. Wstęp jest wolny.

Rock-Time 2018 organizuje Studenckie Studio Radiowe Emiter we współpracy z Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu i Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej. Nagrodą główną jest 2000 zł na nagranie w profesjonalnym studiu.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat 'Rock-Time 2018' [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-04-20, godz. 15:47, Patronaty - polecamy „W trosce o innych” – interdyscyplinarny charakter pedagogiki społecznej i pracy socjalnej – konferencja na Uniwersytecie Opolskim Zakład Pracy Socjalnej oraz Studenckie Koło Naukowe Pracowników Socjalnych zapraszają na IV Ogólnopolską Konferencję Kół Naukowych, Doktorantów i Studentów, pt.: „W trosce o innych” - interdyscyplinarny charakter pedagogiki społecznej i p ... » więcej 2018-04-20, godz. 14:10, Patronaty - polecamy „Wyjście poza schemat – drogą do sukcesu?” – konferencja na Politechnice Opolskiej Koło Naukowe „Maestros De La Economia” i Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej zapraszają na konferencję „Wyjście poza schemat - drogą do sukcesu?”. » więcej 2018-04-19, godz. 14:42, Patronaty - polecamy „Słowem Malowane – Wandy Opowieści” Opole 2018 - konkurs recytatorski dla osób z niepełnosprawnością intelektualną Zespół Szkół Specjalnych w Opolu zaprasza na IV Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Słowem Malowane - Wandy Opowieści” Opole 2018. Tegoroczna edycja konkursu poświęcona jest twórczości literackiej Wandy Chotomskiej. » więcej 2018-04-19, godz. 12:46, Patronaty - polecamy Wojewódzkie obchody Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej w Moszczance – znamy program, też tam będziemy! Już po raz 10. w Moszczance odbędą się uroczystości z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Święto to zostało ustanowione przez Sejm RP w 2004 roku, jako wyraz szacunku dla symboli narodowych, które każdy Polak powinien znać i rozu ... » więcej 2018-04-18, godz. 15:59, Patronaty - polecamy Daria Kowolik gwiazdą koncertu charytatywnego "Dzielmy się miłością" Szczytny cel przyświeca koncertowi charytatywnemu, który odbędzie się w niedzielę (22.04) w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Dębskiej Kuźni. Podczas tej imprezy będą zbierane fundusze na rzecz Centrum Rehabilitacji ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »