Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-02-19, 16:10 Autor: Justyna Krzyżanowska

Ekumeniczny Koncert Wielkopostny w Głogówku

[fot. sxc.hu]
[fot. sxc.hu]
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Głogówku oraz Parafia św. Bartłomieja Apostoła w Głogówku zapraszają na Ekumeniczny Koncert Wielkopostny w wykonaniu Kolegium Muzyki Ewangelickiej z Krakowa.
W programie polska muzyka pasyjna i lamentacyjna dobry reformacji i kontrreformacji.

Podczas koncertu wystąpią:
  • Blanka Dembosz – sopran,
  • Jadwiga Kirschanek – sopran,
  • Łukasz Laxy – alt,
  • Adrian Domarecki – tenor,
  • Oskar Koziołek Goetz – bas,
  • Kazimierz Pyzik – viola da gamba.
Ekumeniczny Koncert Wielkopostny odbędzie się 25 lutego (niedziela) w Kościele Parafialnym pw. św. Bartłomieja Apostoła w Głogówku. Organizatorzy zapraszają o godz. 17:00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Dodajmy, że Radio Opole objęło to wydarzenie patronatem medialnym.
Plakat Ekumenicznego Koncertu Wielkopostnego w Głogówku [materiały organizatora]

Zobacz także

2018-06-20, godz. 12:04, Patronaty - polecamy Opolski Jarmark Folkloru w Kluczborku już po raz ósmy Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Dolina Stobrawy” zaprasza na VIII Opolski Jarmark Folkloru. W programie m.in. warsztaty z rękodzieła (witraż, rzeźbiarstwo, zdobienie jajek i inne), występy artystyczne, koncerty orkiestr dętych i z ... » więcej 2018-06-19, godz. 16:59, Patronaty - polecamy X Prószkowska Parada Orkiestr już w sobotę Kilkanaście orkiestr dętych w najbliższą sobotę (23.06) weźmie udział w musztrze paradnej ulicami Prószkowa. X Prószkowska Parda Orkiestr wystartuje o godz. 18:00 z Rynku. Po paradzie od godz. 20:00 w trzech różnych miejscach do późnej no ... » więcej 2018-06-19, godz. 15:50, Patronaty - polecamy 4 tematy w 5 godzin - w sobotę rusza Fotomarat[h]on Z okazji setnej rocznicy wprowadzenia praw wyborczych dla kobiet w Polsce i w Niemczech, Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej wraz z partnerami organizują konkurs fotograficzny pod nazwą Fotomarat[h]on „Równe prawa to podstawa”. Pula nagród ... » więcej 2018-06-19, godz. 12:43, Patronaty - polecamy Grodziec zaprasza na Opolskie Spotkania Kresowe Ocalenie i podtrzymanie kultury kresowej przywiezionej na Śląsk Opolski przez ludność wysiedloną w 1945 roku z Kresów - to główny cel obchodzonych już po raz siódmy Opolskich Spotkań Kresowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Nasz Gro ... » więcej 2018-06-18, godz. 16:39, Patronaty - polecamy Dino Top Festival od piątku do niedzieli Konkurs na interpretację piosenek Zbigniewa Wodeckiego w najbliższy piątek (22.06) w Sędziszowie Małopolskim zainauguruje II Dino Top Festival. Do przesłuchań zakwalifikowanych zostało 10 wykonawców. Do niedzieli na festiwalu będzie okazj ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »