Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2018-01-22, 13:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów" nowa płyta Artura Gotza

Znane i mniej znane piosenki Kabaretu Starszych Panów w nowych aranżacjach i interpretacjach – to repertuar najnowszej płyty Artura Gotza
Znane i mniej znane piosenki Kabaretu Starszych Panów w nowych aranżacjach i interpretacjach – to repertuar najnowszej płyty Artura Gotza. Płyta nagrana została z okazji 60. rocznicy powstania legendarnego kabaretu. Premiera albumu odbędzie się w walentynki 2018, w poznańskim teatrze Scena na Piętrze. Następnie artysta wyruszy z promocją płyty w trasę koncertową.

'Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów' to trzecia solowa płuta Artura GotzaPierwszy odcinek Kabaretu Starszych Panów został wyemitowany 16 października 1958 roku. Mistrzowskie teksty Jeremiego Przybory do muzyki Jerzego Wasowskiego były przez lata inspiracją dla twórców kolejnych pokoleń. „Addio pomidory”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „W czasie deszczu dzieci się nudzą” czy „Piosenka jest dobra na wszystko” – te i inne piosenki na najnowszej płycie Artura Gotza zyskały nowe aranżacje.


To trzecia solowa płyta artysty. Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, a także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Artysta ma na koncie ponad 350 koncertów w kraju i zagranicą. Jego poprzednie płyty to „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”.


Więcej informacji na stronie artysty: www.arturgotz.pl


Patronat medialny nad płytą objęło siedem rozgłośni Polskiego Radia, w tym Radio Opole.

Zobacz także

2018-04-04, godz. 19:40, Patronaty - polecamy Mistrzostwa województwa w tenisie stołowym weteranów Już w najbliższą niedzielę (08.04) w hali widowiskowo-sportowej w Gorzowie Śląskim odbędą się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Weteranów w Tenisie Stołowym. Początek zawodów o godz. 14:00. » więcej 2018-04-04, godz. 19:06, Patronaty - polecamy Rywalizacja w udzielaniu pierwszej pomocy w Brzegu W Zespole Szkół Medycznych w Brzegu w najbliższą sobotę (07.04) odbędą się III Mistrzostwa Pierwszej Pomocy. Zawody adresowane są do uczniów szkół średnich z województwa opolskiego i dolnośląskiego. W tym roku udział weźmie 15 placówek. Z ... » więcej 2018-04-04, godz. 18:58, Patronaty - polecamy W kwietniu w Filharmonii Opolskiej Koncert wybitnej gruzińskiej skrzypaczki, 'Od Kofty... do Korcza' w wykonaniu Michała Bajora, utwory Katarzyny Gaertner - sprawdź, czego będzie można posłuchać w najbliższych dniach w Filharmonii Opolskiej. » więcej 2018-04-03, godz. 17:10, Patronaty - polecamy Monodram o rotmistrzu Pileckim w Studiu M W najbliższą niedzielę (08.04) w Studiu M Radia Opole zaprezentowany zostanie monodram poświęcony postaci niekwestionowanego bohatera - rotmistrza Witolda Pileckiego. W tym roku minęła 70 rocznica procesu, podczas którego rotmistrza skaza ... » więcej 2018-04-03, godz. 16:24, Patronaty - polecamy Weź udział w konkursie fotograficznym, wygraj indeks na UO Seniorzy są interesującymi, wartościowymi i pełnymi wigoru ludźmi, pokażcie to na zdjęciach - to idea konkursu fotograficznego ,,Pogodna jesień życia w obiektywie''. Konkurs adresowany jest do uczniów liceów i techników z Opolszczyzny. La ... » więcej
6789101112
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »