Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-12-12, 14:54 Autor: Barbara Więcek

Barbara Kurdej-Szatan jedną z gwiazd koncertu "W tonacji Śląska"

Basia Kurdej-Szatan [fot. Paweł Stauffer]
Basia Kurdej-Szatan [fot. Paweł Stauffer]
"W tonacji Śląska" - koncert pod takim tytułem już w najbliższą sobotę (16.12) odbędzie się w Filharmonii Opolskiej. Gośćmi specjalnymi będą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Oprócz tej muzykalnej pary swoje umiejętności zaprezentuje m.in. niezwykle zdolny Lukas Gogol, zwycięzca tegorocznej edycji programu "Mam Talent". Początek imprezy o godz. 17:00.
Na koncercie wystąpią także: zespół Take Style, Silesia, duet Gabriela Dworakowska i Artur Kansy Budzicz, chór mieszany przy Stowarzyszeniu Metanoya w Zawadzkiem, zespół Silesia z Łubnian, Dariusz Kownacki, kwartet smyczkowy "Sonore", Maria i Maksymilian Nalewaja, Monika Lebich, zespół folklorystyczny "Biadaczanie", Anna Bola, Aleksandra Warzyc, Jessika Stellmach, uczniowie PSP w Żędowicach i maluchy z Przedszkola nr 59 w Opolu (Brzezie).

Ideą tego wydarzenia jest promocja śląskich pieśni i muzyki ludowej oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń kulturalnych o charakterze folklorystycznym, jakie były organizowane na Śląsku Opolskim w 2017 roku.

Organizatorem koncertu jest Łubniański Ośrodek Kultury. Imprezę poprowadzą dziennikarze TVP3 Opole Anna Święcicka i Mariusz Studzienny. Bilety są do nabycia w kasie Filharmonii Opolskiej oraz w ŁOK-u. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
w tonacji slaska

Zobacz także

2018-09-20, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Antek Smykiewicz uświetni ostatnią odsłonę pikniku "Opole w rytmie natury" Za nami cztery pikniki ekologiczne z cyklu 'Opole w rytmie natury', których motywem przewodnim jest segregacji odpadów. Ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09). Tym razem miejscem wydarzeń będzie teren zielony na Osiedlu Chabry. ... » więcej 2018-09-20, godz. 15:02, Patronaty - polecamy Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko Wieczór slamerski z udziałem profesjonalnych slamerów z Polski, Niemiec i Ukrainy oraz uroczysta prezentacja slamów przygotowanych przez uczestników warsztatów „Mówimy NIE stereotypom” odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09) na Wyspie ... » więcej 2018-09-20, godz. 14:07, Patronaty - polecamy Sobota z ZAKSĄ! Siatkarskie święto w Strzelcach Opolskich Siatkarskie widowisko szykuje się w Strzelcach Opolskich w najbliższą sobotę (22.09). ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegra towarzyskie spotkanie z Aluron Virtu Warta Zawiercie. Początek meczu o 17:30. Jeszcze przed tym spotkaniem, o godz. 14:30 ... » więcej 2018-09-19, godz. 10:43, Patronaty - polecamy II Bieg Grudzicki już w niedzielę – sprawdź, co czeka zawodników! Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic zaprasza na II Bieg Grudzicki. W zawodach weźmie udział blisko 300 zawodników w różnych grupach wiekowych. » więcej 2018-09-18, godz. 15:22, Patronaty - polecamy „Przyszedł mężczyzna do kobiety” - nowy spektakl w Kochanowskim Kameralna komedia „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa to nowa propozycja Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Spektakl prezentowany jest w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. W rolach głównych: Beata Wnęk-Male ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »