Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-12-12, 14:54 Autor: Barbara Więcek

Barbara Kurdej-Szatan jedną z gwiazd koncertu "W tonacji Śląska"

Basia Kurdej-Szatan [fot. Paweł Stauffer]
Basia Kurdej-Szatan [fot. Paweł Stauffer]
"W tonacji Śląska" - koncert pod takim tytułem już w najbliższą sobotę (16.12) odbędzie się w Filharmonii Opolskiej. Gośćmi specjalnymi będą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Oprócz tej muzykalnej pary swoje umiejętności zaprezentuje m.in. niezwykle zdolny Lukas Gogol, zwycięzca tegorocznej edycji programu "Mam Talent". Początek imprezy o godz. 17:00.
Na koncercie wystąpią także: zespół Take Style, Silesia, duet Gabriela Dworakowska i Artur Kansy Budzicz, chór mieszany przy Stowarzyszeniu Metanoya w Zawadzkiem, zespół Silesia z Łubnian, Dariusz Kownacki, kwartet smyczkowy "Sonore", Maria i Maksymilian Nalewaja, Monika Lebich, zespół folklorystyczny "Biadaczanie", Anna Bola, Aleksandra Warzyc, Jessika Stellmach, uczniowie PSP w Żędowicach i maluchy z Przedszkola nr 59 w Opolu (Brzezie).

Ideą tego wydarzenia jest promocja śląskich pieśni i muzyki ludowej oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń kulturalnych o charakterze folklorystycznym, jakie były organizowane na Śląsku Opolskim w 2017 roku.

Organizatorem koncertu jest Łubniański Ośrodek Kultury. Imprezę poprowadzą dziennikarze TVP3 Opole Anna Święcicka i Mariusz Studzienny. Bilety są do nabycia w kasie Filharmonii Opolskiej oraz w ŁOK-u. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
w tonacji slaska

Zobacz także

2018-03-19, godz. 17:16, Patronaty - polecamy Choć są niepełnosprawni, zrobili spektakl – zobacz w OTLiA Choć są niepełnosprawni, też mają pasję. Jest nią teatr. Okazja obejrzenia efektów pracy nad pantomimą „Pasja” szykuje się w najbliższy czwartek (22.03) i to na profesjonalnej scenie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki. S ... » więcej 2018-03-19, godz. 16:11, Patronaty - polecamy Szymon Hołownia gościem specjalnym Akademickich Targów Pracy Już po raz dziesiąty pracodawcy poszukujący współpracowników spotkają się ze studentami i absolwentami Politechniki Opolskiej podczas Akademickich Targów Pracy. Targi odbędą się w najbliższą środę (21.03) w pawilonie 'Łącznik' Politechnik ... » więcej 2018-03-19, godz. 15:55, Patronaty - polecamy IV Wojewódzki Konkurs Kulinarny „Regionalne Smaki” – też tam będziemy! Zespół Szkół Zawodowych nr 4 im. Bronisława Koraszewskiego w Opolu zaprasza na IV edycję Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego „Regionalne Smaki”. » więcej 2018-03-19, godz. 15:08, Patronaty - polecamy Startup Mixer vol. 32 już w czwartek – przyjdź i dowiedz się, co w biznesie piszczy! Park Naukowo-Technologiczny w Opolu oraz Inkubatory AIP Opole zapraszają na kolejną edycję spotkania Startup Mixer. Inicjatywa, która odbędzie się już po raz 32. ma na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startup ... » więcej 2018-03-19, godz. 14:44, Patronaty - polecamy Jarmark Wielkanocny w Muzeum Wsi Opolskiej już w niedzielę Kramy z wyrobami ludowej twórczości artystycznej, rzemiosła i kulinariami, a do tego występy zespołów ludowych, rozstrzygnięcie konkursu 'Kroszonki Opolskie 2018”, pokaz obrzędu topienia marzanny, prezentacje tradycyjnych stołów wielkanoc ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »