Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-12-12, 14:54 Autor: Barbara Więcek

Barbara Kurdej-Szatan jedną z gwiazd koncertu "W tonacji Śląska"

Basia Kurdej-Szatan [fot. Paweł Stauffer]
Basia Kurdej-Szatan [fot. Paweł Stauffer]
"W tonacji Śląska" - koncert pod takim tytułem już w najbliższą sobotę (16.12) odbędzie się w Filharmonii Opolskiej. Gośćmi specjalnymi będą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Oprócz tej muzykalnej pary swoje umiejętności zaprezentuje m.in. niezwykle zdolny Lukas Gogol, zwycięzca tegorocznej edycji programu "Mam Talent". Początek imprezy o godz. 17:00.
Na koncercie wystąpią także: zespół Take Style, Silesia, duet Gabriela Dworakowska i Artur Kansy Budzicz, chór mieszany przy Stowarzyszeniu Metanoya w Zawadzkiem, zespół Silesia z Łubnian, Dariusz Kownacki, kwartet smyczkowy "Sonore", Maria i Maksymilian Nalewaja, Monika Lebich, zespół folklorystyczny "Biadaczanie", Anna Bola, Aleksandra Warzyc, Jessika Stellmach, uczniowie PSP w Żędowicach i maluchy z Przedszkola nr 59 w Opolu (Brzezie).

Ideą tego wydarzenia jest promocja śląskich pieśni i muzyki ludowej oraz podsumowanie najważniejszych wydarzeń kulturalnych o charakterze folklorystycznym, jakie były organizowane na Śląsku Opolskim w 2017 roku.

Organizatorem koncertu jest Łubniański Ośrodek Kultury. Imprezę poprowadzą dziennikarze TVP3 Opole Anna Święcicka i Mariusz Studzienny. Bilety są do nabycia w kasie Filharmonii Opolskiej oraz w ŁOK-u. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
w tonacji slaska

Zobacz także

2018-12-12, godz. 17:35, Patronaty - polecamy Stanisław Karpiel-Bułecka gościem Małej Akademii Piosenki Dźwięki 'spod samiuśkich Tater' zabrzmią w najbliższy poniedziałek (17.12) w Muzeum Polskiej Piosenki. Wszystko za sprawą gości specjalnych Małej Akademii Piosenki - Stanisława Karpiela-Bułecki, wokalisty zespołu Future Folk oraz skrzypka ... » więcej 2018-12-12, godz. 16:42, Patronaty - polecamy Andrzej Stasiuk i dwa finały w MBP Znamy laureatów Ogólnopolskiego Konkursu na Esej. W tym roku tematem przewodnim była twórczość Andrzeja Stasiuka. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w piątek (14.12) w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Początek o godz. 11:00. ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:10, Patronaty - polecamy Casting Miss i Mister Opolszczyzny 2019 - zgłoszenia przyjmowane są jeszcze tylko do wtorku Jeszcze tylko do 18 grudnia można wysyłać zgłoszenia chęci udziału w konkursie Miss & Mister Opolszczyzny 2019. Finał konkursu odbędzie się w maju, żeby wziąć w nim udział trzeba przejść casting. Casting odbędzie się już 13 stycznia w Opo ... » więcej 2018-12-12, godz. 15:04, Patronaty - polecamy Mikołajkowa Ślizgawka dla dzieci i rodzin zastępczych PCPR jako organizator rodzinnej pieczy zastępczej po raz drugi wspólnie z klubem sportowym PGE Orlik Opole dzięki życzliwości MOSiR Opole organizuje 'Mikołajkową Ślizgawkę' dla dzieci i rodzin zastępczych z powiatu opolskiego. Impreza odb ... » więcej 2018-12-12, godz. 10:26, Patronaty - polecamy Legendarny dyrygent i francuska pianistka wystąpią w Filharmonii Opolskiej » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »