Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-12-11, 17:54 Autor: Agnieszka Lubczańska

Strzelecki Bieg Uliczny w Strzelcach Opolskich już w sobotę!

XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta już w sobote (16.12) [fot. materiały organizatora]
XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta już w sobote (16.12) [fot. materiały organizatora]
Jeszcze do 12 grudnia można zgłaszać swój udział w 28. Strzeleckim Biegu Ulicznym im. Euzebiusza Ferta w Strzelcach Opolskich. Przed uczestnikami 15-kilometrowa trasa. Bieg wystartuje w sobotę 16 grudnia o godz. 11:00.
Start i meta będą znajdować się na wysokości parkingu przy Publicznym Gimnazjum nr 2 na ul. Mickiewicza. Chętni pokibicowania biegaczom mogą liczyć, że sportowców zobaczą m.in. na ulicach: Mickiewicza, Kazimierza Wielkiego, Al. Jana Pawła II, Bursztynowej, Ferta, Rubinowej i Agatowej.

Prawo startu mają biegacze, którzy ukończyli 16 lat. Niepełnoletni muszą posiadać - oprócz aktualnych badań lekarskich - także zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. W regulaminie przewidziano 6 kategorii wiekowych. Zgłoszenia internetowe trwają do wtorku (12.12) pod linkiem online.datasport.pl/zapisy

Biuro zawodów będzie czynne w dniu biegu (16.12) od godz. 7:00 do 10:20 w Hali Sportowej przy ul. Kozielskiej 34. Wręczenie dyplomów i nagród oraz oficjalne zakończenie wydarzenia przewidziano na godz. 14:15. Regulamin i mapę biegu można znaleźć tu: Regulamin.

I uwaga kierowcy, tego dnia od wczesnych godzin porannych do godz. 14:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Mickiewicza (od skrzyżowania ulic Mickiewicza i Kazimierza Wielkiego ), Szkolnej, Kazimierza Wielkiego, Bursztynowej, Ferta, Pobożnego, Łokietka, Mieszka I, Księcia Alberta, Alei Jana Pawła II, Rubinowej, Agatowej, Topazowej i Nefrytowej. Zamknięty zostanie też wyjazd z osiedla Piastów Śląskich w kierunku ul. Bursztynowej.

Organizatorem biegu jest Referat Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Strzelecki Bieg Uliczny w Strzelcach Opolskich już w sobotę. Zapisy jeszcze do wtorku!

Zobacz także

2018-01-25, godz. 13:56, Patronaty - polecamy Poważni panowie niezupełnie serio już w niedzielę w Głogówku Dlaczego koncert „Miłość Ci wszystko wybaczy” ma podtytuł „Poważni panowie niezupełnie serio”? O tym będzie można się przekonać już w najbliższą niedzielę (28.01) w Muzeum Regionalnym w Głogówku. Początek koncertu o godz. 18:00 w baszcie ... » więcej 2018-01-25, godz. 12:59, Patronaty - polecamy Kolor i ekspresja w GSW – obejrzyj wystawę Lecha Biernackiego Do 18 lutego w Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu można oglądać wystawę malarstwa Lecha Biernackiego. Ekspozycja otwiera jubileuszowy - 60 rok - istnienia galerii. W niedziele wstęp bezpłatny! » więcej 2018-01-25, godz. 11:41, Patronaty - polecamy Pożądanie, zazdrość i zdrada nie pozwalają bohaterom zaznać spokoju - nowy spektakl w "Kochanowskim" Na scenie Bunkier Teatru im. Jana Kochanowskiego w Opolu trwają próby do spektaklu „Zdziczenie obyczajów pośmiertnych”. Trzy ofiary nieszczęśliwej miłości powracają na miejsce zbrodni. Kto jest sprawcą? Poemat Bolesława Leśmiana zainspiro ... » więcej 2018-01-22, godz. 17:55, Patronaty - polecamy Muzyczny Efekt Toastmasters rusza w Opolu Mistrzostwa Polski Przemówień Publicznych to jeden z punktów międzynarodowej konferencji “Muzyczny Efekt Toastmasters”, która po raz pierwszy odbędzie się w Opolu. Wydarzenie potrwa 4 dni i adresowane jest do osób, które chcą poszerzyć sw ... » więcej 2018-01-22, godz. 16:55, Patronaty - polecamy Dwie orkiestry noworocznie już w sobotę w FO Koncert noworoczny połączonych orkiestr Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu i Willigis Gymnasium w Moguncji odbędzie się w najbliższą sobotę (27.01) w Filharmonii Opolskiej. Początek o godz. 18:00. Darmowe wejściówki są do odbioru w kasie ... » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »