Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-12-11, 17:54 Autor: Agnieszka Lubczańska

Strzelecki Bieg Uliczny w Strzelcach Opolskich już w sobotę!

XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta już w sobote (16.12) [fot. materiały organizatora]
XXVIII Strzelecki Bieg Uliczny im. Euzebiusza Ferta już w sobote (16.12) [fot. materiały organizatora]
Jeszcze do 12 grudnia można zgłaszać swój udział w 28. Strzeleckim Biegu Ulicznym im. Euzebiusza Ferta w Strzelcach Opolskich. Przed uczestnikami 15-kilometrowa trasa. Bieg wystartuje w sobotę 16 grudnia o godz. 11:00.
Start i meta będą znajdować się na wysokości parkingu przy Publicznym Gimnazjum nr 2 na ul. Mickiewicza. Chętni pokibicowania biegaczom mogą liczyć, że sportowców zobaczą m.in. na ulicach: Mickiewicza, Kazimierza Wielkiego, Al. Jana Pawła II, Bursztynowej, Ferta, Rubinowej i Agatowej.

Prawo startu mają biegacze, którzy ukończyli 16 lat. Niepełnoletni muszą posiadać - oprócz aktualnych badań lekarskich - także zgodę rodzica lub opiekuna prawnego. W regulaminie przewidziano 6 kategorii wiekowych. Zgłoszenia internetowe trwają do wtorku (12.12) pod linkiem online.datasport.pl/zapisy

Biuro zawodów będzie czynne w dniu biegu (16.12) od godz. 7:00 do 10:20 w Hali Sportowej przy ul. Kozielskiej 34. Wręczenie dyplomów i nagród oraz oficjalne zakończenie wydarzenia przewidziano na godz. 14:15. Regulamin i mapę biegu można znaleźć tu: Regulamin.

I uwaga kierowcy, tego dnia od wczesnych godzin porannych do godz. 14:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Mickiewicza (od skrzyżowania ulic Mickiewicza i Kazimierza Wielkiego ), Szkolnej, Kazimierza Wielkiego, Bursztynowej, Ferta, Pobożnego, Łokietka, Mieszka I, Księcia Alberta, Alei Jana Pawła II, Rubinowej, Agatowej, Topazowej i Nefrytowej. Zamknięty zostanie też wyjazd z osiedla Piastów Śląskich w kierunku ul. Bursztynowej.

Organizatorem biegu jest Referat Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Strzelcach Opolskich. Radio Opole objęło wydarzenie patronatem medialnym.
Strzelecki Bieg Uliczny w Strzelcach Opolskich już w sobotę. Zapisy jeszcze do wtorku!

Zobacz także

2018-07-19, godz. 14:02, Patronaty - polecamy Puchar Niepodległości główną nagrodą w turnieju Wasserball w Przechodzie Tradycyjnie w połowie wakacji strażacy z Przechodu w gminie Korfantów organizują już po raz 18. Międzynarodowy Turniej Piłki Prądowej Wasserball. To mokre widowisko odbędzie się w ostatni weekend lipca (28-29.07) nad rzeką w Przechodzie. » więcej 2018-07-19, godz. 13:16, Patronaty - polecamy Przed nami XI już Zlot Motocyklowy Prudnik-Las Po rocznej przerwie do Prudnika powracają motocykliści z całej Polski. Już po raz jedenasty w ostatni weekend lipca (27-29.07) fani dwóch kółek zjadą na polanę nieopodal Sanktuarium św. Józefa, które stanowi bazę dla trzydniowego Zlotu Mo ... » więcej 2018-07-19, godz. 13:11, Patronaty - polecamy Trwa 5. Międzynarodowa Akademia Wiolonczelowa – poznaj program koncertów! Zespół Polish Cello Quartet i Fundacja Art of Music zapraszają na kolejną Międzynarodową Akademię Wiolonczelową. W programie zarówno warsztaty muzyczne, jak i kilkudniowy cykl koncertów z wiolonczelą w roli głównej. Podczas warsztatów mło ... » więcej 2018-07-18, godz. 13:37, Patronaty - polecamy Twórz z nami kulturę i zadbaj o dziedzictwo narodowe 'Kultura w społeczności przygranicza' - pod tym hasłem Fundacja 'W rozwoju' organizuje projekt, którego celem jest wspieranie i rozwój kultury regionalnej Opolszczyzny. Jest on skierowany do młodych (w wieku od 16 do 25 lat) mieszkańców p ... » więcej 2018-07-16, godz. 11:44, Patronaty - polecamy Premiera nowej książki Jarosława Prusińskiego pt. "Isztar" Sumerowie nazywali ją Inanna, Akadyjczycy i Babilończycy - Isztar. Bogini miłości i wojny. Stanowiła pierwowzór dla Afrodyty i Wenery, na jej podstawie stworzono również słowiańską Lelije. I to z niej uczynił główną bohaterkę swojej książ ... » więcej
3456789
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »