Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-11-21, 10:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko

Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko [fot. materiały organizatora]
Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko [fot. materiały organizatora]
12 parkietów w jednym miejscu, ponad 30 artystów z całego świata, ponad 150 warsztatów tanecznych, do tego panele dyskusyjne, bitwy taneczne oraz międzynarodowy turniej – czwarta edycja Opolskiego Festiwalu Tańca zapowiada się imponująco. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek (24.11) w domEXPO w Opolu przy ul. Kępskiej.
To już czwarta edycja wydarzenia, którego ideą jest zaprezentowanie w jednym miejscu różnych styli i technik tanecznych, a przy okazji stworzenie okazji do wzajemnej wymiany doświadczeń między tancerzami.

To swoiste święto tańca, podczas którego każdy miłośnik parkietu powinien znaleźć coś dla siebie. Będzie można przyjrzeć się aż pięciu dziedzinom: Street Dance, Tap Dance, Disco Dance, Performing Art. oraz Caribbean Dances. W ramach każdej z dziedzin odbędą się warsztaty z artystami międzynarodowymi i krajowymi, panele dyskusyjne, bitwy taneczne, Międzynarodowy Turniej Tańca oraz I Ogólnopolski Konkurs Baletowy.

Swoją obecność zapowiedzieli tancerze m.in. z Meksyku, Kuby, Stanów Zjednoczonych, Jordanii, Włoch, Norwegii czy Niemiec.

Regulamin, cennik oraz szczegółowy program festiwalu można znaleźć na stronie http://www.opolskifestiwaltanca.pl

W programie m.in. w sobotę (25.11) zaplanowano imprezę pod nazwą All Style Party, na której pojawią się wszyscy instruktorzy ze wszystkich dziedzin tańca, wszyscy uczestnicy całego wydarzenia, dorośli finaliści bitew tanecznych z każdej dziedziny tańca staną do walki o 1000 € w bitwie All Style Battle. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 przy ul. Zamkowej 5 w Opolu.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja SPIN, a jednym ze współorganizatorów Studio Tańca Royal Dance Center. Radio Opole jest patronem medialnym Opolskiego Festiwalu Tańca.
Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko

Zobacz także

2018-10-19, godz. 13:50, Patronaty - polecamy Gratka dla miłośników dogów niemieckich w niedzielę na Zamku w Niemodlinie Barokowe stroje, peruki i makijaże z epoki, dwanaście wielkich dogów, cztery konie, scenografia Zamku Książęcego w Niemodlinie, a do tego profesjonalni fotografowie i filmowcy. Tak wyglądała 'Barokowa Sesja Dogowa' na Zamku w Niemodlinie. ... » więcej 2018-10-19, godz. 13:01, Patronaty - polecamy Zbliża się VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka – poznaj szczegóły! Samorządowy Ośrodek Kultury w Komprachcicach zaprasza na muzyczny akcent z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Przed nami VII Festiwal w Klimatach Bluesa i Rocka - festiwal, który nie ma formuły konkursowej. » więcej 2018-10-19, godz. 08:40, Patronaty - polecamy Koncert Kasai w Studiu M im. SBB już dziś - transmisja od 20:05 Po wakacyjnej przerwie ruszamy z koncertami w legendarnym Studiu M im. SBB. Już 19 października w Radiu Opole wystąpi Kasai. Swoim głosem i grą na fortepianie artystka zabierze słuchaczy w poruszającą wyobraźnię muzyczną podróż, prezentuj ... » więcej 2018-10-18, godz. 15:41, Patronaty - polecamy Piosenka turystyczna zabrzmi na Stobrawskim Zielonym Szlaku – poznaj szczegóły! Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak w Pokoju zaprasza na IX Stobrawski Festiwal Piosenki Turystycznej pt.: „Z piosenką na Stobrawskim Zielonym Szlaku”. » więcej 2018-10-18, godz. 11:02, Patronaty - polecamy 70. urodziny szkoły rolniczej w Bogdańczowicach Jubileusz 70-lecia obchodzi w tym roku Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. ks. dr Jana Dzierżona w Bogdańczowicach. W programie obchodów, które odbędą się w piątek (26.10), jest m.in. msza święta, uroczysta akademia i bal abso ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »