Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-11-21, 10:04 Autor: Agnieszka Lubczańska

Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko

Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko [fot. materiały organizatora]
Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko [fot. materiały organizatora]
12 parkietów w jednym miejscu, ponad 30 artystów z całego świata, ponad 150 warsztatów tanecznych, do tego panele dyskusyjne, bitwy taneczne oraz międzynarodowy turniej – czwarta edycja Opolskiego Festiwalu Tańca zapowiada się imponująco. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy piątek (24.11) w domEXPO w Opolu przy ul. Kępskiej.
To już czwarta edycja wydarzenia, którego ideą jest zaprezentowanie w jednym miejscu różnych styli i technik tanecznych, a przy okazji stworzenie okazji do wzajemnej wymiany doświadczeń między tancerzami.

To swoiste święto tańca, podczas którego każdy miłośnik parkietu powinien znaleźć coś dla siebie. Będzie można przyjrzeć się aż pięciu dziedzinom: Street Dance, Tap Dance, Disco Dance, Performing Art. oraz Caribbean Dances. W ramach każdej z dziedzin odbędą się warsztaty z artystami międzynarodowymi i krajowymi, panele dyskusyjne, bitwy taneczne, Międzynarodowy Turniej Tańca oraz I Ogólnopolski Konkurs Baletowy.

Swoją obecność zapowiedzieli tancerze m.in. z Meksyku, Kuby, Stanów Zjednoczonych, Jordanii, Włoch, Norwegii czy Niemiec.

Regulamin, cennik oraz szczegółowy program festiwalu można znaleźć na stronie http://www.opolskifestiwaltanca.pl

W programie m.in. w sobotę (25.11) zaplanowano imprezę pod nazwą All Style Party, na której pojawią się wszyscy instruktorzy ze wszystkich dziedzin tańca, wszyscy uczestnicy całego wydarzenia, dorośli finaliści bitew tanecznych z każdej dziedziny tańca staną do walki o 1000 € w bitwie All Style Battle. Impreza rozpocznie się o godz. 20:00 przy ul. Zamkowej 5 w Opolu.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja SPIN, a jednym ze współorganizatorów Studio Tańca Royal Dance Center. Radio Opole jest patronem medialnym Opolskiego Festiwalu Tańca.
Święto tańca w Opolu już od piątku w domEXPO i nie tylko

Zobacz także

2017-12-14, godz. 16:12, Patronaty - polecamy Turniej minisiatkówki o Puchar Dyrektora MOSiR w Opolu Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Dwójek 'Koniczynka Cup' o Puchar Dyrektora MOSiR w Opolu rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę (17.12). Turniej początkowo miał odbyć się przy w sali przy ul. Duboisa 39a w Opolu, ale ze względu na b ... » więcej 2017-12-14, godz. 15:26, Patronaty - polecamy Zespół Śląsk uświetni galę Laurów Umiejętności i Kompetencji 12 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej Opole przy ul. Oleskiej 70 (dawny „Okrąglak”) odbędzie się uroczysta gala wieńcząca XXVII edycję Laurów Umiejętności i Kompetencji. Uroczystość uświetni koncert w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „ ... » więcej 2017-12-12, godz. 14:55, Patronaty - polecamy Silesian Model United Nations od środy do piątku w Opolu Wcielą się w role delegatów ONZ i będą dyskutować o problemach świata. Mowa o Śląskich Modelowych Obradach Organizacji Narodów Zjednoczonych, które od środy (13.12) do piątku (15.12) potrwają w Opolu. To okazja nie tylko do sprawdzenia sw ... » więcej 2017-12-12, godz. 14:54, Patronaty - polecamy Barbara Kurdej-Szatan jedną z gwiazd koncertu "W tonacji Śląska" 'W tonacji Śląska' - koncert pod takim tytułem już w najbliższą sobotę (16.12) odbędzie się w Filharmonii Opolskiej. Gośćmi specjalnymi będą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Oprócz tej muzykalnej pary swoje umiejętności zaprezentuje ... » więcej 2017-12-12, godz. 13:12, Patronaty - polecamy W 10-lecie istnienia OCRG zaprasza na wyjątkową galę podsumowującą rok To jedna z większych instytucji otoczenia biznesu w województwie opolskim. W czerwcu tego roku podsumowało 10 lat swojej działalności, a w najbliższy piątek (15.12) organizuje coroczną Świąteczną Galę Podsumowującą. Mowa o Opolskim Centru ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »