Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-09-18, 18:40 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zielone światło dla sektora usług biznesowych w Opolu - konferencja w FO

Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
To najszybciej rozwijający się i generujący najwięcej miejsc pracy obszar polskiej gospodarki. Mowa o sektorze BSS (Business Service Sector), czyli usługach dla biznesu. Prym wciąż wiodą duże metropolie, ale coraz częściej inwestorzy wybierają też mniejsze miasta, takie np. jak Opole. I to właśnie w Opolu w najbliższy wtorek (19.09) odbędzie się już po raz piąty konferencja Green light for BSS. Początek o godz. 13:30 w Filharmonii Opolskiej.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii OpolskiejTo najważniejsze wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu organizowane w stolicy regionu. Po raz pierwszy konferencja zostanie poprowadzona w klimacie przypominającym teleturniej i zostaną na niej omówione kwestie biznesowe, inwestycyjne, dotyczące potencjału kadrowego oraz nieruchomości biurowych.

Na przestrzeni ostatnich lat sektor nowoczesnych usług dla biznesu stale umacnia swoją pozycję, a Opole udowadnia, że jest dobrą lokalizacją, zarówno dla polskich jak i międzynarodowych inwestorów. Zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i szybko rozwijające się polskie przedsiębiorstwa, wiążą tu swoją przyszłość i budują centra operacyjne, w których realizowane są procesy informatyczne, finansowo-księgowe, analityczne, badawczo-rozwojowe i wiele innych.

Konferencja Green light for BSS in Opole to okazja do omówienia najistotniejszych kwestii związanych z rozwojem branży nowoczesnych usług dla biznesu w Opolu z kilku perspektyw: lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Szczegółowy program spotkania można znaleźć tu: Program.

W tym roku po raz pierwszy wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu The BSS Tour zorganizowanego przez Fundację Pro Progressio. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej

Zobacz także

2018-06-19, godz. 12:43, Patronaty - polecamy Grodziec zaprasza na Opolskie Spotkania Kresowe Ocalenie i podtrzymanie kultury kresowej przywiezionej na Śląsk Opolski przez ludność wysiedloną w 1945 roku z Kresów - to główny cel obchodzonych już po raz siódmy Opolskich Spotkań Kresowych organizowanych przez Stowarzyszenie „Nasz Gro ... » więcej 2018-06-18, godz. 16:39, Patronaty - polecamy Dino Top Festival od piątku do niedzieli Konkurs na interpretację piosenek Zbigniewa Wodeckiego w najbliższy piątek (22.06) w Sędziszowie Małopolskim zainauguruje II Dino Top Festival. Do przesłuchań zakwalifikowanych zostało 10 wykonawców. Do niedzieli na festiwalu będzie okazj ... » więcej 2018-06-18, godz. 15:45, Patronaty - polecamy Filharmonia kończy sezon koncertem światowej sławy gwiazdy 66. sezon artystyczny Filharmonii Opolskiej zakończy koncert fortepianowy Jana Lisieckiego. Artysta przez krytyków nazywany jest: „arystokratą fortepianu”, „jednym z najbardziej sensacyjnych młodych artystów” i chwalony jest za dojrzałe, ... » więcej 2018-06-18, godz. 15:17, Patronaty - polecamy Bakshish, Piersi, Horyzont i Bednarek - Dni Kluczborka pełne muzyki W najbliższy piątek (22.06) Bednarek, a w sobotę (23.06) zespoły Bakshish i Piersi będą gwiazdami tegorocznych Dni Kluczborka. Impreza odbędzie się na stadionie miejskim. » więcej 2018-06-18, godz. 13:21, Patronaty - polecamy Zrób badania, zasięgnij porady - prudnicki szpital zaprasza w sobotę na Dzień Zdrowia Na bezpłatne badania m.in. ciśnienia krwi, poziomu cholesterolu, poziomu cukru we krwi i EKG zaprasza w najbliższą sobotę (23.06) Prudnickie Centrum Medyczne w Prudniku. Będzie też okazja zasięgnięcia porad medycznych z zakresu chirurgii ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »