Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-09-18, 18:40 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zielone światło dla sektora usług biznesowych w Opolu - konferencja w FO

Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
To najszybciej rozwijający się i generujący najwięcej miejsc pracy obszar polskiej gospodarki. Mowa o sektorze BSS (Business Service Sector), czyli usługach dla biznesu. Prym wciąż wiodą duże metropolie, ale coraz częściej inwestorzy wybierają też mniejsze miasta, takie np. jak Opole. I to właśnie w Opolu w najbliższy wtorek (19.09) odbędzie się już po raz piąty konferencja Green light for BSS. Początek o godz. 13:30 w Filharmonii Opolskiej.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii OpolskiejTo najważniejsze wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu organizowane w stolicy regionu. Po raz pierwszy konferencja zostanie poprowadzona w klimacie przypominającym teleturniej i zostaną na niej omówione kwestie biznesowe, inwestycyjne, dotyczące potencjału kadrowego oraz nieruchomości biurowych.

Na przestrzeni ostatnich lat sektor nowoczesnych usług dla biznesu stale umacnia swoją pozycję, a Opole udowadnia, że jest dobrą lokalizacją, zarówno dla polskich jak i międzynarodowych inwestorów. Zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i szybko rozwijające się polskie przedsiębiorstwa, wiążą tu swoją przyszłość i budują centra operacyjne, w których realizowane są procesy informatyczne, finansowo-księgowe, analityczne, badawczo-rozwojowe i wiele innych.

Konferencja Green light for BSS in Opole to okazja do omówienia najistotniejszych kwestii związanych z rozwojem branży nowoczesnych usług dla biznesu w Opolu z kilku perspektyw: lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Szczegółowy program spotkania można znaleźć tu: Program.

W tym roku po raz pierwszy wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu The BSS Tour zorganizowanego przez Fundację Pro Progressio. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej

Zobacz także

2017-10-16, godz. 14:58, Patronaty - polecamy Projekcje, spotkania, koncert - rusza II Festiwal Filmowy OutFilm II Festiwal Filmowy OutFilm wraz z Przeglądem Twórczości Filmowej osób ze spektrum autyzmu odbędą się w najbliższy weekend (20-22.10) w Kinie Meduza. W programie projekcje, spotkania, a także koncert w Studenckim Centrum Kultury. Na wszys ... » więcej 2017-10-16, godz. 11:33, Patronaty - polecamy Święto seniorów już we wtorek w Opolu! Regionalny Dzień Seniora odbędzie się we wtorek (17.10) od godz. 10:00 do 16:30 w Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu. Wszyscy chętni będą mogli skorzystać m.in. z darmowych konsultacji medycznych, badań diagnostycznych, porad prawnyc ... » więcej 2017-10-16, godz. 10:21, Patronaty - polecamy Cztery filmy w trzy dni – ruszają Paczkowskie Spotkania Filmowe Cztery filmy w trzy dni, a do tego wystawa i koncert - w najbliższy piątek (20.10) rusza 14. edycja Paczkowskich Spotkań Filmowych. Wszystkie seanse odbędą się w paczkowskim Kinie 'Kopernik' przy ul. Piastowskiej 3. Na wszystkie wstęp bez ... » więcej 2017-10-16, godz. 09:22, Patronaty - polecamy Śląskie Targi Budowlane od piątku w domEXPO Najnowsze trendy w branży wyposażenia wnętrz, prezentacja innowacyjnych rozwiązań dla domu, okazja skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów, a do tego pokazy i możliwość zakupu towarów w rabatowych cenach - to wszystko szykuje się podcz ... » więcej 2017-10-16, godz. 08:18, Patronaty - polecamy „Stacja Opole Główne” - kolejna wystawa Do 4 listopada w sali dworca PKP Opole Główne będzie można oglądać wystawę malarstwa „Było… Jest… Będzie”. To kolejna wystawa w ramach cyklu „Stacja Opole Główne”. Swoje prace zaprezentuje czwórka artystów formacji artystycznej Cztery na ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »