Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-09-18, 18:40 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zielone światło dla sektora usług biznesowych w Opolu - konferencja w FO

Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
To najszybciej rozwijający się i generujący najwięcej miejsc pracy obszar polskiej gospodarki. Mowa o sektorze BSS (Business Service Sector), czyli usługach dla biznesu. Prym wciąż wiodą duże metropolie, ale coraz częściej inwestorzy wybierają też mniejsze miasta, takie np. jak Opole. I to właśnie w Opolu w najbliższy wtorek (19.09) odbędzie się już po raz piąty konferencja Green light for BSS. Początek o godz. 13:30 w Filharmonii Opolskiej.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii OpolskiejTo najważniejsze wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu organizowane w stolicy regionu. Po raz pierwszy konferencja zostanie poprowadzona w klimacie przypominającym teleturniej i zostaną na niej omówione kwestie biznesowe, inwestycyjne, dotyczące potencjału kadrowego oraz nieruchomości biurowych.

Na przestrzeni ostatnich lat sektor nowoczesnych usług dla biznesu stale umacnia swoją pozycję, a Opole udowadnia, że jest dobrą lokalizacją, zarówno dla polskich jak i międzynarodowych inwestorów. Zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i szybko rozwijające się polskie przedsiębiorstwa, wiążą tu swoją przyszłość i budują centra operacyjne, w których realizowane są procesy informatyczne, finansowo-księgowe, analityczne, badawczo-rozwojowe i wiele innych.

Konferencja Green light for BSS in Opole to okazja do omówienia najistotniejszych kwestii związanych z rozwojem branży nowoczesnych usług dla biznesu w Opolu z kilku perspektyw: lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Szczegółowy program spotkania można znaleźć tu: Program.

W tym roku po raz pierwszy wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu The BSS Tour zorganizowanego przez Fundację Pro Progressio. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej

Zobacz także

2018-09-24, godz. 12:49, Patronaty - polecamy V Opolska Sesja Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych pt. "Czytam i tworzę" Nauczyciele i bibliotekarze szkolni w najbliższy wtorek (25.09) spotkają się na V Opolskiej Sesji Nauczycieli Bibliotek Szkolnych i Pedagogicznych pt. “Czytam i tworzę”. Sesja odbędzie się od godz. 9.00 do 14.00 w Pedagogicznej Bibliotece ... » więcej 2018-09-20, godz. 17:54, Patronaty - polecamy Antek Smykiewicz uświetni ostatnią odsłonę pikniku "Opole w rytmie natury" Za nami cztery pikniki ekologiczne z cyklu 'Opole w rytmie natury', których motywem przewodnim jest segregacji odpadów. Ostatni odbędzie się w najbliższą sobotę (22.09). Tym razem miejscem wydarzeń będzie teren zielony na Osiedlu Chabry. ... » więcej 2018-09-20, godz. 15:02, Patronaty - polecamy Wieczór slamerski już w niedzielę na Wyspie Bolko Wieczór slamerski z udziałem profesjonalnych slamerów z Polski, Niemiec i Ukrainy oraz uroczysta prezentacja slamów przygotowanych przez uczestników warsztatów „Mówimy NIE stereotypom” odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.09) na Wyspie ... » więcej 2018-09-20, godz. 14:07, Patronaty - polecamy Sobota z ZAKSĄ! Siatkarskie święto w Strzelcach Opolskich Siatkarskie widowisko szykuje się w Strzelcach Opolskich w najbliższą sobotę (22.09). ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozegra towarzyskie spotkanie z Aluron Virtu Warta Zawiercie. Początek meczu o 17:30. Jeszcze przed tym spotkaniem, o godz. 14:30 ... » więcej 2018-09-19, godz. 10:43, Patronaty - polecamy II Bieg Grudzicki już w niedzielę – sprawdź, co czeka zawodników! Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic zaprasza na II Bieg Grudzicki. W zawodach weźmie udział blisko 300 zawodników w różnych grupach wiekowych. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »