Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-09-18, 18:40 Autor: Agnieszka Lubczańska

Zielone światło dla sektora usług biznesowych w Opolu - konferencja w FO

Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej
To najszybciej rozwijający się i generujący najwięcej miejsc pracy obszar polskiej gospodarki. Mowa o sektorze BSS (Business Service Sector), czyli usługach dla biznesu. Prym wciąż wiodą duże metropolie, ale coraz częściej inwestorzy wybierają też mniejsze miasta, takie np. jak Opole. I to właśnie w Opolu w najbliższy wtorek (19.09) odbędzie się już po raz piąty konferencja Green light for BSS. Początek o godz. 13:30 w Filharmonii Opolskiej.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii OpolskiejTo najważniejsze wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu organizowane w stolicy regionu. Po raz pierwszy konferencja zostanie poprowadzona w klimacie przypominającym teleturniej i zostaną na niej omówione kwestie biznesowe, inwestycyjne, dotyczące potencjału kadrowego oraz nieruchomości biurowych.

Na przestrzeni ostatnich lat sektor nowoczesnych usług dla biznesu stale umacnia swoją pozycję, a Opole udowadnia, że jest dobrą lokalizacją, zarówno dla polskich jak i międzynarodowych inwestorów. Zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i szybko rozwijające się polskie przedsiębiorstwa, wiążą tu swoją przyszłość i budują centra operacyjne, w których realizowane są procesy informatyczne, finansowo-księgowe, analityczne, badawczo-rozwojowe i wiele innych.

Konferencja Green light for BSS in Opole to okazja do omówienia najistotniejszych kwestii związanych z rozwojem branży nowoczesnych usług dla biznesu w Opolu z kilku perspektyw: lokalnej, krajowej i międzynarodowej.

Szczegółowy program spotkania można znaleźć tu: Program.

W tym roku po raz pierwszy wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu The BSS Tour zorganizowanego przez Fundację Pro Progressio. Radio Opole jest patronem medialnym wydarzenia.
Konferencja V Green Light for BBC in Opole odbędzie się we wtorek (19.09) w Filharmonii Opolskiej

Zobacz także

2018-02-12, godz. 17:00, Patronaty - polecamy Karatecy zmierzą się w Tarnowie Opolskim XIX Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Karate Kyokushin odbędą się 24 lutego na Hali Sportowej w Tarnowie Opolskim. Chęć udziału w zawodach można zgłaszać jeszcze do czwartku (15.02). » więcej 2018-02-12, godz. 16:14, Patronaty - polecamy Młodzi siatkarze zmierzą się w hali "Azoty" - przyjdź pokibicować! Młodzi siatkarze z kraju i zagranicy zmierzą się w najbliższy weekend w Hali Sportowej „Azoty” w ramach Międzynarodowego Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt i Chłopców Kędzierzyńsko-Kozielski Koziołek 2018. Uroczyste otwarcie zawodów w pią ... » więcej 2018-02-12, godz. 14:00, Patronaty - polecamy Bokserzy na ring! Mistrzostwa Opolszczyzny w domEXPO ruszają w sobotę Gratka dla fanów boksu szykuje się w najbliższy weekend w domEXPO w Opolu. Wszystko za sprawą Mistrzostw Opolszczyzny w Boksie Olimpijskim. Zawody rozpoczną się w sobotę (17.02) o godz. 12:00 przy ul. Kępskiej 8. Najbardziej emocjonująco ... » więcej 2018-02-09, godz. 13:39, Patronaty - polecamy Pierwszy raz w Polsce 10 tenorów z koncertem operetkowych i musicalowych przebojów 10 śpiewaków, Polaków i Ukraińców, zaśpiewa przeboje operetkowe i musicalowe, a także wykona muzykę estradową, łącząc repertuar światowy z utworami kompozytorów polskich i ukraińskich. To wszystko szykuje się w Opolu w ramach koncerty „10 ... » więcej 2018-02-08, godz. 12:35, Patronaty - polecamy „Pokochaj Cerpol” w walentynki! Galeria Wnętrz Cerpol w Opolu zaprasza na spotkanie walentynkowe „Pokochaj Cerpol”. W wydarzeniu mogą wziąć udział wszyscy chętni. Już dzień przed świętem zakochanych, czyli 13.02 (wtorek), organizatorzy zabiorą Państwa w niezapomnianą sy ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »