Radio Opole » Patronaty » Polecamy

Polecamy

2017-09-12, 13:43 Autor: Agnieszka Lubczańska

"Wrześniowe Country" już w czwartek w Nysie

"Wrześniowe Country" w Nysie Piknik Country w Nysie © (fot. Dorota Kłonowska / AFRO)
"Wrześniowe Country" w Nysie Piknik Country w Nysie © (fot. Dorota Kłonowska / AFRO)
To impreza integrująca osoby niepełnosprawne. Organizowana jest przy ogromnym zaangażowaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Caritas Diecezji Opolskiej w Nysie. Nie odbyłaby się też bez pomocy rodziców i opiekunów podopiecznych, a także ludzi dobrej woli, wspierających idee spotkania. A mowa o "Wrześniowym country", które w tym roku odbędzie się już w najbliższy czwartek (14.09) w Nysie.

Będzie można pośpiewać, potańczyć, poskakać na trampolinie czy wziąć udział w grach i konkursach. Będą stoiska z atrakcjami, mini zoo, a także pokazy tańca towarzyskiego, stoisko ze słodkościami, płukanie złota czy mini zoo.


Główny cel wydarzenia to integracja uczestników z podopiecznymi placówki - ludźmi niepełnosprawnymi intelektualnie i chorymi psychicznie, dla których wydarzenie to jest wielkim świętem i okazją do dobrej zabawy.


Przyjść może każdy. Początek o godz. 10:00 na boisku przy ul. Grodkowskiej 26 w Nysie.


Radio Opole także w tym roku patronuje medialnie wydarzeniu.


Program:

Zobacz program 'Wrześniowego country', ktore już w czwartek (14.09) odbędzie się w Nysie10:00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy
10:15 Konkurs "Workiem po kaktusie"
10:30 Wspólna zabawa
11:15 Konkurs "Bizon w opałach"
11:30 Muzyczne zabawy w klimacie country oraz występy osób niepełnosprawnych
12:00 Pokaz tańca towarzyskiego
13:00 Losowanie głównej nagrody - kopalnia złota
13:00 Konkurs "Pędzące dyliżanse"
14:00 Wspólna zabawa

Wydarzenia towarzyszące:
  • "Saloon ze strawą"
  • "Saloon ze słodkościami"
  • Mini zoo
  • Ruchomy byk
  • Kopalnia złota
  • Płukanie złota
  • Kopalnia złota
  • Trampolina
  • Malowanie twarzy
  • Konkursy, quizy, inne atrakcje

Zobacz także

2017-09-27, godz. 11:35, Patronaty - polecamy III Festiwal Dzielnic w nowej formule Już w niedzielę (1.10) odbędzie się III Festiwal Dzielnic. To wydarzenie ukazujące różnorodność kulturową Opola i działalność mieszkańców poszczególnych rejonów miasta, podczas którego można lepiej poznać historię i współczesność społeczn ... » więcej 2017-09-27, godz. 10:16, Patronaty - polecamy Oktoberfest nie tylko w Monachium, ale również w Opolu! Od ponad 200 lat stolica Bawarii świętuje tzw. Oktoberfest. Z okazji tego święta ludzie z całego świata przyjeżdżają do Monachium, by spróbować tradycyjnego piwa, sprzedawanego w litrowych kuflach. Kto nie może lub nie chce jechać do Niem ... » więcej 2017-09-26, godz. 16:42, Patronaty - polecamy Konferencja „O Ład Moralny Rzeczypospolitej” w ten weekend w Kamieniu Śl. „O Ład Moralny Rzeczypospolitej” - tak brzmi tytuł Światowej Konferencji Naukowej, która odbędzie się w Kamieniu Śląskim od piątku (29.09) do niedzieli (01.10). Jej organizatorami są: Królewski Order Św. Stanisława, EMC Global Foundation ... » więcej 2017-09-26, godz. 16:07, Patronaty - polecamy Wielki Jubileusz z okazji 800 lat Leśnicy rusza już w piątek! Imprezy około jubileuszowe trawą już od stycznia i potrwają pewnie do końca roku. Jednak już 29 września rusza Wielki Jubileusz Leśnicy, z tej też okazji zaplanowano szereg imprez, które zainauguruje sesja popularnonaukowa pt. 'Osiem wiek ... » więcej 2017-09-26, godz. 15:58, Patronaty - polecamy Porozmawiają o bezpieczeństwie w obiektach odnawialnych źródeł energii Zarząd Koła Opole Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa przy Oddziale w Katowicach oraz Politechnika Opolska zapraszają do udziału w międzynarodowej konferencji, która odbędzie się 27-28 września na Politechnice Opolskiej oraz ... » więcej
567891011
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »