Radio Opole » Reklama » Studio M im. SBB
2020-02-03, 13:23 Autor: Justyna Krzyżanowska

Julia Mii z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole – bilety już w sprzedaży!

Julia Mii - Blade niebo [OFFICIAL MUSIC VIDEO] / źródło: Julia Mii, YouTube
Przed nami kolejny w tym roku koncert w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole. Na scenie wystąpi krakowska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka Julia Mii.
Tradycyjnie pierwsza godzina wydarzenia będzie transmitowana na antenie Radia Opole, a jeszcze przed występem artystka pojawi się w audycji Dobre Granie Tomasza Wojtyłki.

Muzyka, którą tworzy to chilloutowa mieszanka alternatywy i pop-u z domieszką elektroniki, ambientu, klasycznych, akustycznych brzmień z wyczuwalnym charakterem indie-folku.

Podczas koncertu wraz z wokalistką Julią Miesiączek wystąpią: Witek Niedojadło (gitara akustyczna / gitara elektryczna), Maciek Zwierzyk (gitara elektryczna / gitara basowa) i Mateusz Stawiarski (klawisz / syntezator / elektronika).

W 2018 roku do sieci trafił pierwszy singiel Julii Mii, zatytułowany „Trapped”, który utrzymany jest w klimatach muzyki akustycznej z domieszką subtelnej elektroniki. W listopadzie 2018 roku pojawił się drugi singiel w języku polskim „Blade niebo”, który przez 6 tygodni utrzymywał się na liście przebojów Polskiego Radia Olsztyn. Dodajmy, że w tym roku ukaże się debiutancki album artystki „To ja, księżyc”, na którym znajdzie się dziewięć skomponowanych przez nią utworów. Na krążku nie zabraknie osobistych tekstów i dużej dawki melancholii, czyli tego, co od zawsze gra jej w sercu.

Julia Mii wystąpi w Studiu M im. Radia Opole 27.02.2020 r. (czwartek). Początek koncertu o godz. 20:00.

Bilety w cenie 15 zł można zakupić w sklepie internetowym Radia Opole oraz w siedzibie rozgłośni przy ul. Strzelców Bytomskich 8 w Opolu.

Więcej informacji o Julii Mii i jej twórczości można znaleźć na stronie artystki.

Organizatorem koncertu jest Radio Opole. Partnerem wydarzenia jest Restauracja „Radiowa”.

Julia Mii z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole – bilety już w sprzedaży!

Zobacz także

2020-05-29, godz. 15:33, Patronaty - polecamy Ten Cukier nie szkodzi, a dodaje energii - zapraszamy, by skosztować! 18 czerwca duet wystąpi w Studiu M im. SBB - zobacz transmisję! Prezentują oryginalne podejście do rapu. Przełamują formę typowego brzmienia hip-hopowego, łącząc elektronikę, rock, jazz i techno. Duet Cukier, bo o nim mowa, wystąpi 18 czerwca w Studiu M im. SBB. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00, bez… » więcej 2020-03-09, godz. 13:06, Patronaty - polecamy Hengelo z koncertem w Studiu M im. SBB - KONCERT ODWOŁANY Oryginalne brzmienia gitar, wielowarstwowe partie syntezatorów i unikatowa barwa wokalu - w czwartek 26 marca w Studiu M im. SBB wystąpi zespół Hengelo. Grupa będzie promować swój wydany w zeszłym roku debiutancki album. Koncert rozpocznie… » więcej 2020-03-06, godz. 11:22, Patronaty - polecamy Zespół DOBS wydaje swój album koncertowy nagrany w Studiu M im. SBB Radia Opole! Zdobyli nagrodę główną podczas III Festiwalu Zespołów Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie”, a podczas XIV Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 208 docenił ich sam Janusz Niekrasz z TSA. Za nimi także m.in. koncert w Studiu M… » więcej 2020-02-27, godz. 21:36, Kultura i rozrywka Elektroniczne, a jednocześnie delikatne i klasyczne brzmienia w Studiu M im. SBB [ZDJĘCIA, FILM] Chilloutowa mieszanka alternatywy i pop z domieszką elektroniki i klasycznych brzmień w Studiu M im. SBB Radia Opole. Gwiazdą czwartkowego koncertu tym razem była krakowska wokalistka Julia Mii. To bardzo ważny czas dla artystki, bowiem właśnie… » więcej 2020-02-26, godz. 12:43, Kultura i rozrywka Julia Mii wystąpi w Studiu M im.SBB Radia Opole Julia Mii to krakowska wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. 'Trapped' to jej pierwszy singiel, który trafił do sieci w 2018 roku, a zaraz po tym pojawił się kolejny 'Blade Niebo'. W tym roku artystka planuje wydać debiutancki album… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »