Radio Opole » Reklama » Studio M
2019-09-26, 18:48 Autor: Agnieszka Lubczańska

Koncert Remigiusza Kuźmińskiego - zarezerwuj bezpłatne zaproszenie!

Koncert Remigiusza Kuźmińskiego - zarezerwuj bezpłatne zaproszenie!
Remigiusz Kuźmiński jest absolwentem Akademii Muzycznej w Bydgoszczy w klasie wokalistyki jazzowej i klasycznej oraz jazzowej i klasycznej dyrygentury. W niedzielę 6 października wystąpi w Studiu M im. SBB. Będzie okazja posłuchania utworów pop-jazzowych, soulowych, funkowych, r&b, a także musicalowych i literackich. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc – warto wcześniej zarezerwować sobie wejściówkę.

Bezpłatne zaproszenia można już rezerwować poprzez pocztę elektroniczną pisząc tu:marzena.mielcarek@radio.opole.pl

Remigiusz Kuźmiński posiada głos o barwie i skali tenora lirycznego. Łączy emisję głosu jazzową z klasyczną, co ściśle związane jest z przebiegiem jego edukacji. Pochodzi z rodziny o wielopokoleniowych tradycjach muzycznych. Jego pradziadek - powstaniec wielkopolski, był założycielem i dyrygentem Orkiestry Dętej w Wapiennie, siostra śpiewała w chórze, natomiast ojciec jest instrumentalistą. Muzykowało również wielu innych członków rodziny artysty, zarówno ze strony matki jak i ojca. Na scenie zadebiutował w wieku 6 lat. Sztuka muzyczna to jego powołanie oraz zawodowa profesja. Czynnie koncertuje oraz komponuje. Sam też pisze teksty do swoich utworów. Na koncie ma albumy płytowe oraz teledyski.

Koncert poprowadzi Marzena Mielcarek. Kto nie będzie mógł przyjść, a będzie miał ochotę koncertu posłuchać, informujemy, że wydarzenie będzie retransmitowane w audycji Słuchać i słyszeć w niedzielę 20 października. Przypomnijmy: audycja nadawana jest w każdą niedzielę po godz. 23:00.


Organizatorem koncertu jest Radio Opole.

Zobacz także

2019-10-17, godz. 14:30, Kultura i rozrywka Remigiusz Kuźmiński: "Śpiewam od zawsze". W niedzielę retransmisja koncertu [ZDJĘCIA] Gratka dla miłośników muzyki wokalnej, utworów pop-jazzowych, soulowych, funkowych, R&B, a także musicalowych i literackich. Niedawno w Studiu M im. SBB Radia Opole odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego, tenora lirycznego o dużej skal ... » więcej 2019-10-11, godz. 17:07, Patronaty - polecamy Indigo Child już 24 października wystąpi w Studiu M im. SBB Koncertowe czwartki w Radiu Opole już na dobre się rozkręciły. Jeszcze mamy w pamięci koncert zespołu DOBS, a już w planie kolejny występ. Tym razem na scenie Studia M im. SBB wystąpi zespół Indigo Child. Koncert odbędzie się w czwartek 2 ... » więcej 2019-10-11, godz. 08:15, Kultura i rozrywka Gitarowy łomot w Studiu M. DOBS wystąpili w Radiu Opole [ZDJĘCIA] Zespół DOBS porwał publiczność zgromadzoną w Studiu M im. SBB Radia Opole. Opolska grupa zaprezentowała materiał ze swojego debiutanckiego minialbumu „Blue Drug”. » więcej 2019-10-09, godz. 18:00, Kultura i rozrywka Zespół DOBS wystąpi w Studiu M im. SBB Radia Opole. Zostały ostatnie bilety! Pełna nazwa zespołu to Department Of Blues & Soul, co w wolnym tłumaczeniu oznacza wydział duszy będącej w smutku. Jak mówią muzycy, to właśnie cierpienie rodzi potrzebę tworzenia. Już jutro (10.10) w Studiu M im. SBB zaprezentują opolski ... » więcej 2019-09-28, godz. 22:13, Kultura i rozrywka Patrycja Zarychta i akustyczne dźwięki w Studiu M im. SBB [ZDJĘCIA] Wokalistyka jazzowa Patrycja Zarychta wystąpiła w Studiu M im. SBB. Usłyszeliśmy kompozycje napisane przez artystkę oraz Michała Urbaniaka w aranżacjach Marka Pędziwiatra, które pojawiły się na debiutanckim krążku 'Szczęście'. Były także ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »