Radio Opole » Reklama » Studio M im. SBB
2019-10-30, 20:00 Autor: Wiktoria Palarczyk

Potrójny jubileusz Andrzeja Nowaka i Złych Psów. Szykuje się wyjątkowy koncert w Studiu M im. SBB

Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studio M im. SBB! już 7 listopada! [fot. Marek Bohdan]
Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studio M im. SBB! już 7 listopada! [fot. Marek Bohdan]
Złe Psy, Koncert „Przebój na Mundial”, KFPP 2018 (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
Złe Psy, Koncert „Przebój na Mundial”, KFPP 2018 (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
40 lat pracy artystycznej, 60 urodziny i 20 lat Złych Psów. W legendarnym Studiu M im. SBB szykuje się wyjątkowy koncert z okazji potrójnego jubileuszu Andrzeja Nowaka. To muzyczne spotkanie zaplanowano na 7 listopada pod tytułem "Czysta Energia Akustycznie".
Gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny Andrzej Nowak aktualnie wraz z zespołem Złe Psy właśnie w Studiu M nagrywa nową, akustyczną płytę. O szczegółach mówi Agnieszka Kurenda-Szmit z działu marketingu Radia Opole.

- Pracę nad nią muzycy rozpoczęli w sierpniu. Nad całym przedsięwzięciem czuwa nasz niezawodny realizator Andrzej Czubiński. Warto zaznaczyć, że nagrywana w Studiu M im. SBB płyta będzie czwartym studyjnym albumu zespołu Złe Psy. Na nowej płycie ma znaleźć się przynajmniej 12 utworów. Data jej premiery, jak i nazwa albumu nie są jeszcze znane - dodaje Kurenda-Szmit.

Przypomnijmy, koncert zaplanowano na 7 listopada na godzinę 20.00 w Studiu M im. SBB.

Bilety na koncert można nabyć w internetowym sklepie Radia Opole bądź bezpośrednio w siedzibie naszej rozgłośni. Warto zaznaczy, że pierwsza godzina tego muzycznego spotkania będzie transmitowana na antenie Radia Opole.

Organizatorem koncertu "Czysta Energia akustycznie" Andrzeja Nowaka i Złych Psów jest Radio Opole. Partnerami wydarzenia są: Restauracja „Radiowa” i Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. Mecenasem wydarzenia jest Grupa Energa – sponsor koncertu.
Agnieszka Kurenda-Szmit

Zobacz także

2020-11-24, godz. 14:00, Kultura i rozrywka Duet GOCH. wystąpi w Studiu M Radia Opole. Koncert na naszej antenie Kolejny koncert z legendarnego Studia M imienia SBB słuchacze usłyszą na głównej antenie Radia Opole. W najbliższy piątek (27.11) w naszym studiu zagra duet GOCH. » więcej 2020-11-14, godz. 21:50, Kultura i rozrywka Od pół wieku "szukają, burzą i budują". Grupa SBB świętuje 50-lecie w Radiu Opole w Studiu M ich imienia [ZDJĘCIA] To wieczór pełen wspomnień, emocji i muzycznych podróży. Za nami panel dyskusyjny pod hasłem „Szukaj, burz i buduj”, poświęcony historii zespołu SBB. Poprowadził go dziennikarz Radia Opole - Jacek Rudnik. » więcej 2020-11-14, godz. 19:15, Kultura i rozrywka "To jest polski Pink Floyd". Wiceminister Jarosław Sellin o grupie SBB i dzisiejszym koncercie w Radiu Opole - To najwybitniejszy zespół rockowy w historii tego rodzaju muzyki w Polsce - tak o legendarnej grupie SBB mówił na antenie Radia Opole Jarosław Sellin, wiceminister kultury. Grupa we wrześniu podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki… » więcej 2020-10-16, godz. 07:33, Kultura i rozrywka Rock z domieszką alternatywy w Studiu M Radia Opole [FILM, ZDJĘCIA] Katowicka formacja Hengelo zajęła swoim sprzętem muzycznym całą scenę w Studiu M imienia SBB w Radiu Opolu. Piątka muzyków zaprezentowała muzykę rockową z elementami alternatywy. » więcej 2020-10-15, godz. 07:15, Kultura i rozrywka Studio M imienia SBB zaprasza do internetu. W czwartek zaplanowano koncert zespołu Hengelo Kolejny koncert w legendarnym Studiu M imienia SBB będzie bez publiczności, ale za to w całości w internecie. Tym razem zapraszamy na występ katowickiej formacji Hengelo. Podczas koncertu będą promowali swój debiutancki album zatytułowany… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »
***