Radio Opole » Reklama » Studio M
2019-10-30, 20:00 Autor: Wiktoria Palarczyk

Potrójny jubileusz Andrzeja Nowaka i Złych Psów. Szykuje się wyjątkowy koncert w Studiu M im. SBB

Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studio M im. SBB! już 7 listopada! [fot. Marek Bohdan]
Andrzej Nowak i Złe Psy z koncertem w Studio M im. SBB! już 7 listopada! [fot. Marek Bohdan]
Złe Psy, Koncert „Przebój na Mundial”, KFPP 2018 (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
Złe Psy, Koncert „Przebój na Mundial”, KFPP 2018 (08.06.2018) [fot. Paweł Stauffer]
40 lat pracy artystycznej, 60 urodziny i 20 lat Złych Psów. W legendarnym Studiu M im. SBB szykuje się wyjątkowy koncert z okazji potrójnego jubileuszu Andrzeja Nowaka. To muzyczne spotkanie zaplanowano na 7 listopada pod tytułem "Czysta Energia Akustycznie".
Gitarzysta, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny Andrzej Nowak aktualnie wraz z zespołem Złe Psy właśnie w Studiu M nagrywa nową, akustyczną płytę. O szczegółach mówi Agnieszka Kurenda-Szmit z działu marketingu Radia Opole.

- Pracę nad nią muzycy rozpoczęli w sierpniu. Nad całym przedsięwzięciem czuwa nasz niezawodny realizator Andrzej Czubiński. Warto zaznaczyć, że nagrywana w Studiu M im. SBB płyta będzie czwartym studyjnym albumu zespołu Złe Psy. Na nowej płycie ma znaleźć się przynajmniej 12 utworów. Data jej premiery, jak i nazwa albumu nie są jeszcze znane - dodaje Kurenda-Szmit.

Przypomnijmy, koncert zaplanowano na 7 listopada na godzinę 20.00 w Studiu M im. SBB.

Bilety na koncert można nabyć w internetowym sklepie Radia Opole bądź bezpośrednio w siedzibie naszej rozgłośni. Warto zaznaczy, że pierwsza godzina tego muzycznego spotkania będzie transmitowana na antenie Radia Opole.
Agnieszka Kurenda-Szmit

Zobacz także

2019-11-12, godz. 15:23, Patronaty - polecamy Koncert Anny Panas w Studiu M im. SBB „Od Młynarskiego do Falkiewicza, czyli swing po polsku” - to tytuł koncertu wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów - Anny Panas. Na wydarzenie zapraszamy w niedzielę 24 listopada do Studia M in. SBB. Początek o godz. 18:00. » więcej 2019-11-08, godz. 20:20, Kultura i rozrywka Koncert "uOdro nasza, uOdro" w Studiu M im. SBB [ZDJĘCIA, FILM] 'Pieśni znad Odry' - taki koncert zorganizowano dziś (8.11) w Studiu M im. SBB Radia Opole. Wystąpił grający muzykę etniczną zespół Grzegorz Płonka Trio. Publiczność usłyszała pieśni ze zbioru etnografa, muzykologa i folklorysty - Adolfa Dygacza… » więcej 2019-11-08, godz. 07:11, Wiadomości z regionu Andrzej Nowak i Złe Psy zagrali koncert w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole Zespół w ten sposób uczcił potrójny jubileusz, na który złożyły się 20-lecie grupy, 60. urodziny Andrzeja Nowaka oraz jego 40. lat pracy artystycznej. Przez kilka ostatnich miesięcy Złe Psy właśnie w naszej rozgłośni nagrywały już czwarty… » więcej 2019-11-04, godz. 16:25, Patronaty - polecamy Zapowiada się klimatyczny koncert. Zespół Ponad Chmurami w Studiu M im. SBB Zaduma, nostalgia, refleksja - to stany, których często dostarcza nam listopadowy czas. Wpisując się w ten jesienny nastrój, zapraszamy 14 listopada do Studia M im. SBB na koncert zespołu Ponad Chmurami. Zawsze była im bliska muzyka z krainy… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »