Radio Opole » Reklama » Studio M
2019-10-09, 18:00 Autor: Wiktoria Palarczyk

Zespół DOBS wystąpi w Studiu M im. SBB Radia Opole. Zostały ostatnie bilety!

Zespół Dobs z Opola laureatem III Festiwalu Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie” [fot. Damian Wolak]
Zespół Dobs z Opola laureatem III Festiwalu Muzyki Alternatywnej „Tarnogranie” [fot. Damian Wolak]
Pełna nazwa zespołu to Department Of Blues & Soul, co w wolnym tłumaczeniu oznacza wydział duszy będącej w smutku. Jak mówią muzycy, to właśnie cierpienie rodzi potrzebę tworzenia. Już jutro (10.10) w Studiu M im. SBB zaprezentują opolskiej publiczności szeroko rozumianego rocka. Zespół tworzą Jakub Cajnzer, Dawid Młotkowski, Aleksander Czekański i Radosław Kościelski.
Muzycy mają na swoim koncie wiele nagród, m.in. byli finalistami 14. Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock Time 2018, a także zwycięzcą głosowania online. Po koncercie finałowym zespół otrzymał wyróżnienie od Janusz Niekrasza – basisty TSA.

- DOBS powstał stosunkowo niedawno, ale już ma spore osiągnięcia artystyczne. Formacja była m.in. finalistą V Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Rockowych Rockmania 2017 w Bielawie. Zespól zdobył też nagrodę główną III Festiwalu Muzyki Alternatywnej Tarnogranie 2018. Zapowiada się niezwykły koncert. Bilety są jeszcze dostępne - mówiła Agnieszka Kurenda-Szmit z działu marketingu Radia Opole.

Dodajmy, że pierwsza godzina koncertu będzie retransmitowana na antenie Radia Opole. Bilety w cenie 15 złotych można nabyć w sklepie Radia Opole dostępnym poprzez stronę internetową lub bezpośrednio w siedzibie naszej rozgłośni. Koncert rozpoczyna się o godzinie 20.00.
Agnieszka Kurenda-Szmit

Zobacz także

1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »