Radio Opole » Reklama » Studio M
2019-09-26, 21:48 Autor: Katarzyna Zawadzka

"Ważna jest spontaniczność". Koncert Roberta Cichego w Studiu M im. SBB [FILM, ZDJĘCIA]

Robert Cichy w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Maciej Wajler]
Robert Cichy wystąpił w Studiu M im. SBB Radia Opole. Gitarzysta, wokalista, kompozytor i producent zaprezentował swój autorski album pt. "SMACK". Za tę płytę artysta otrzymał Fryderyka - nagrodę uznawaną za najcenniejszą w polskim przemyśle fonograficznym.
Tuż przed koncertem w Studiu M Robert Cichy był gościem audycji Dobre Granie Tomasza Wojtyłki. Artysta opowiedział mu, że jego dom był zawsze pełen muzyki.

- "Multikulti" było w naszym domu - mówi Cichy. - Przewijali się różni muzycy z różnymi repertuarami. To cały czas gdzieś tam bujało we mnie, pomiędzy klasyką a jazzem. Zrodził się bunt i dlatego na początku zająłem się rockiem - dodaje.

Artysta podkreśla też, że ważnym elementem w czasie koncertów jest spontaniczność.

- Improwizacja w muzyce jest bardzo ważnym elementem. Na następnej płycie będą niespodzianki, ale też na pewno featuringi - mówi Robert Cichy.

W koncercie gościnnie udział wziął mieszkający w Opolu australijski songwriter Phillip Bracken.

Kolejny koncert w Studiu M im. SBB Radia Opole już w sobotę (28.09). Wystąpi Patrycja Zarychta - wokalistka, która na swoim debiutanckim albumie pt. "Szczęście" współpracowała z Michałem Urbaniakiem i Markiem Pędziwiatrem. Szczegóły na stronie internetowej Radia Opole.
Robert Cichy cz. 1
Robert Cichy cz. 2

Zobacz także

2019-10-17, godz. 14:30, Kultura i rozrywka Remigiusz Kuźmiński: "Śpiewam od zawsze". W niedzielę retransmisja koncertu [ZDJĘCIA] Gratka dla miłośników muzyki wokalnej, utworów pop-jazzowych, soulowych, funkowych, R&B, a także musicalowych i literackich. Niedawno w Studiu M im. SBB Radia Opole odbył się koncert Remigiusza Kuźmińskiego, tenora lirycznego o dużej skal ... » więcej 2019-10-11, godz. 17:07, Patronaty - polecamy Indigo Child już 24 października wystąpi w Studiu M im. SBB Koncertowe czwartki w Radiu Opole już na dobre się rozkręciły. Jeszcze mamy w pamięci koncert zespołu DOBS, a już w planie kolejny występ. Tym razem na scenie Studia M im. SBB wystąpi zespół Indigo Child. Koncert odbędzie się w czwartek 2 ... » więcej 2019-10-11, godz. 08:15, Kultura i rozrywka Gitarowy łomot w Studiu M. DOBS wystąpili w Radiu Opole [ZDJĘCIA] Zespół DOBS porwał publiczność zgromadzoną w Studiu M im. SBB Radia Opole. Opolska grupa zaprezentowała materiał ze swojego debiutanckiego minialbumu „Blue Drug”. » więcej 2019-10-09, godz. 18:00, Kultura i rozrywka Zespół DOBS wystąpi w Studiu M im. SBB Radia Opole. Zostały ostatnie bilety! Pełna nazwa zespołu to Department Of Blues & Soul, co w wolnym tłumaczeniu oznacza wydział duszy będącej w smutku. Jak mówią muzycy, to właśnie cierpienie rodzi potrzebę tworzenia. Już jutro (10.10) w Studiu M im. SBB zaprezentują opolski ... » więcej 2019-09-28, godz. 22:13, Kultura i rozrywka Patrycja Zarychta i akustyczne dźwięki w Studiu M im. SBB [ZDJĘCIA] Wokalistyka jazzowa Patrycja Zarychta wystąpiła w Studiu M im. SBB. Usłyszeliśmy kompozycje napisane przez artystkę oraz Michała Urbaniaka w aranżacjach Marka Pędziwiatra, które pojawiły się na debiutanckim krążku 'Szczęście'. Były także ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »