Radio Opole » Reklama » Studio M
2019-05-31, 07:12 Autor: Wiktoria Palarczyk

Maciej Lipina zagrał w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole [ZDJĘCIA]

Maciej Lipina z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Maciej Wajler]
Maciej Lipina z koncertem w Studiu M im. SBB Radia Opole [fot. Maciej Wajler]
Za nami kolejna odsłona czwartkowych koncertów w naszej rozgłośni. Opolska publiczność tym razem miała przyjemność wysłuchać mieszkanki bluesa i rocka. Zespół Ścigani, którego założycielem jest Maciej Lipina zagrał utwory ze swojej najnowszej płyty, która ukazała się jesienią zeszłego roku.
Lider zespołu nie raz bywał gościem naszej rozgłośni, ale w Studiu M zagrał po raz pierwszy.

- Grało mi się świetnie. Ja lubię takie sytuacje. Nie ma takiego dystansu między publicznością, ona jest bardzo blisko, jest właściwie z nami, na tej samej przestrzeni, prawie na scenie. Z jednej strony jest to tremujące i trudne, a z drugiej - żywy kontakt z człowiekiem jest bardzo emocjonujący - dodaje Lipina.

Dodajmy, że Maciej Lipina od ponad 5 lat jest odtwórcą głównej roli Ryśka Riedla w spektaklu „Skazany na bluesa” w Teatrze Śląskim w Katowicach.

Pierwsza godzina tego koncertu była transmitowana na naszej antenie. Studio M im. SBB posiada swój profil na Facebooku, gdzie można śledzić informacje dotyczące nadchodzących wydarzeń muzycznych.

Zobacz także

2019-06-19, godz. 09:30, Kultura i rozrywka "Jak cień własnego cienia" - nowe słuchowisko Radia Opole 'Jak cień własnego cienia' to słuchowisko, które powstało w Radiu Opole. Autorem tekstu i muzyki oraz reżyserem jest Jacek Mielcarek. Nagrań dokonano w Studiu M im. SBB, a za konsoletą realizatora usiadł Andrzej Czubiński. » więcej 2019-06-18, godz. 10:26, Patronaty - polecamy "Nowa fala polskiego dansingu", czyli Babu Król & Smutne Piosenki z koncertem w Studiu M W czwartek 27 czerwca zapraszamy na ostatni przed wakacyjną przerwą koncert, a wystąpi Babu Król & Smutne Piosenki. Będzie zabawnie i nostalgicznie zarazem. Artyści zaprezentują piosenki z wydanej wiosną tego roku płyty 'Nowa Fala Polskie ... » więcej 2019-06-06, godz. 20:22, Kultura i rozrywka Za nami premiera fragmentów słuchowiska "Zbiesione" w reżyserii Marzeny Mielcarek [ZDJĘCIA] Za nami przedpremierowe spotkanie z twórcami słuchowiska 'Zbiesione - dziadowski poemat ślężański o strasznych wiedźmach, czarach i opętaniach'. Spotkanie miało miejsce w Studiu M. im. SBB w Radiu Opole. » więcej 2019-05-30, godz. 14:58, Patronaty - polecamy John Porter w Opolu! Koncert 8 września w NCPP - ruszyła sprzedaż biletów! W 40. rocznicę nagrania w Radiu Opole płyty „Helicopters” z solowym koncertem wystąpi w Opolu John Porter! Koncert odbędzie się 8 września (niedziela) w sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Początek o godz. 19:00. Bilety ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »