Radio Opole » Reklama » Studio M
2019-01-09, 15:00 Autor: Katarzyna Zawadzka

Sławek Kusz z zespołem w Studiu M im. SBB, czyli "Nic nie umiera"

Sławek Kusz [fot. archiwum artysty]
Sławek Kusz [fot. archiwum artysty]
Sławek Kusz z zespołem zagra jutro (10.01) w Studiu M im. SBB Radia Opole. Usłyszymy autorskie piosenki z niedawno wydanej płyty "Nic nie umiera". Artysta mieszka w Opolu. Jest muzykiem, pedagogiem, animatorem kultury. Jako dziennikarz związany był z Radiem Opole.
- Na pewno zagramy cały album "Nic nie umiera", a może nawet trochę więcej - mówi artysta. - Będzie i nostalgicznie i momentami nawet żywo reagge'owo czy bajecznie. Niektórzy mówią, że to taka magiczna płyta. Zresztą znajduje się na niej też piosenka pt. "Magik". Magiczność z tej płyty będzie odzwierciedlona na scenie w Studiu M - dodaje.

Sławek Kusz zgodnie z tytułem swojej płyty uważa, że "Nic nie umiera". Skąd ta pewność?

- Stykam się z tym bardzo często, od zawsze właściwie... - mówi Kusz. - Mam wrażenie, że wszystko, co się dzieje jest przyczyną tego, co nastąpi. Będąc optymistą uważam, że to, co robimy, zawsze do przodu procentuje. To, co się życiu odda otoczeniu, potem wraca i z tym też bardzo często się stykam, dlatego uważam, że nic nie umiera, zmienia tylko stan skupienia, ewoluuje i ciągle mamy do czynienia ze wzrastaniem - dodaje.

Początek koncertu w Studiu M im. SBB jutro o godz. 20:00.
Sławek Kusz 1
Sławek Kusz 2

Zobacz także

2019-02-22, godz. 07:13, Kultura i rozrywka Wybuchowa mieszanka różnych gatunków muzycznych. Filip Mizia zagrał w Studiu M im. SBB Radia Opole [ZDJĘCIA] Wrocławski songwriter Filip Mizia wystąpił w legendarnym Studiu M im. SBB Radia Opole. Zgromadzona publiczność miała okazje usłyszeć dużą mieszankę różnych gatunków. Filip Mizia tworzy i produkuje własną muzykę, pisze teksty, gra na gitar ... » więcej 2019-02-14, godz. 22:23, Kultura i rozrywka Muzyka jazzowa zabrzmiała w Studiu M im. SBB Radia Opole [ZDJĘCIA] Wrocławska grupa EABS zagrała nie jeden, a dwa koncerty, na które bilety zostały wyprzedane w niecałe 23 godziny i to jeszcze zanim powstał plakat reklamujący to wydarzenie. Publiczność przedpremierowo miała okazję posłuchać materiału z p ... » więcej 2019-02-13, godz. 21:00, Kultura i rozrywka Rock, hip-hop, pop i disco w Studiu M im. SBB Radia Opole. Ruszyła sprzedaż biletów na koncert Filipa Mizi Śpiewa, gra na gitarze, pisze teksty, tworzy i produkuje własną muzykę. Filip Mizia to człowiek orkiestra. Ruszyła sprzedaż biletów na jego koncert, który odbędzie się w Studiu M im. SBB Radia Opole. W jego muzyce można znaleźć rocka, alt ... » więcej 2019-02-11, godz. 19:50, Patronaty - polecamy Kim jest Filip Mizia? Koncertem w Studiu M zespół otwiera nowy rozdział... Kup bilet i przyjdź! W czwartek 21 lutego w Studiu M im. SBB odbędzie się koncert wrocławskiego songwritera Filipa Mizi w nowej odsłonie. Ich muzykę nazwano elektrycznym eklektyzmem, można w niej znaleźć rocka, alternatywę, hip-hop, funk, pop oraz disco. Pocz ... » więcej 2019-02-04, godz. 12:30, Kultura i rozrywka Koncert w Studiu M. Poezja śpiewana i recytowana zagościła w naszym studiu [ZDJĘCIA] Opolski artysta Kazimierz Knapik spotkał się ze słuchaczami w legendarnym Studiu M imienia SBB w Radiu Opole. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »