Radio Opole » Reklama » Radiowa Giełda Pracy

Radiowa Giełda Pracy

Szanowni Państwo,
informujemy, że Radiowa Giełda Pracy nadawana jest na antenie Radia Opole od poniedziałku do piątku zawsze około godziny 9.40. Ponadto ogłoszenie publikowane jest na stronie www.radio.opole.pl w zakładce "Radiowa Giełda Pracy" przez cały okres emisji antenowej.

W celu zamieszczenia ogłoszenia w Radiowej Giełdzie Pracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 77 40 13 436. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem Radiowej Giełdy Pracy.
NUTRICIA:
NUTRICIA - lider produkcji odżywek dla dzieci, solidny pracodawca 2016!
Obecnie poszukujemy:
- operatorów urządzeń technologicznych,
- operatorów wózków widłowych,
- ustawiaczy maszyn produkcyjnych.
Oferujemy liczne benefity, w tym m. in.: dofinansowanie do dojazdu do pracy, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, liczne szkolenia. Nie czekaj! Prześlij swoje zgłoszenie na adres: praca.opole@danone.pl.NUTRICIA Zakłady Produkcyjne w Opolu, ul. Marka z Jemielnicy 1. Więcej ofert pracy na www.nutricia.pl
RANDSTAD:
Szukasz pracy, ale cenisz sobie czas wolny? Pracuj jako magazynier 4 dni w tygodniu w nowoczesnym centrum dystrybucji w Bielanach Wrocławskich! Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, bezpłatny transport pracowniczy oraz wiele innych benefitów.
Chcesz wiedzieć więcej? Zgłoś się do RANDSTAD. Zapraszamy na spotkanie rekrutacyjne w poniedziałek 25 sierpnia o godz. 10:00 do OHP w Opolu przy ul. Armii Krajowej 4
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »