Radio Opole » O Radiu » Radio Opole poleca » Mikołaj Radia Opole - weź udział w świątecznym k…
2019-11-26, 15:00 Autor: Radio Opole

Mikołaj Radia Opole – weź udział w świątecznym konkursie!

Mikołaj Radia Opole – weź udział w świątecznym konkursie! [fot. https://pixabay.com/pl/]
Mikołaj Radia Opole – weź udział w świątecznym konkursie! [fot. https://pixabay.com/pl/]
Ho Ho Ho! Tu Mikołaj Radia Opole! Drogi Słuchaczu, zapraszam Cię do wzięcia udziału w moim świątecznym radiowym konkursie! Specjalnie dla Ciebie przygotowałem cenne nagrody! Do wygrania bony zakupowe o wartości 500 złotych oraz atrakcyjne upominki! Konkurs trwa od 27 listopada do 24 grudnia – szczegóły poniżej.
Zadzwoń pod numer 774 23 22 33 i zostaw wiadomość, przekonując mnie, że to właśnie Ciebie powinienem odwiedzić i obdarować radiowymi prezentami!


Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą od 27 listopada do 16 grudnia. Spośród nadesłanych zgłoszeń mikołajkowe jury wybierze 3 grudnia pięciu laureatów, 10 grudnia kolejnych pięć osób, a po 16 grudnia jeszcze dwie. Do wybranych osób pojadę osobiście wraz z ekipą moich pomocników.


Do usłyszenia w audycji Na dzień dobry i… do zobaczenia!

Zobacz: Regulamin konkursu „Mikołaj Radia Opole 2019”
Mikołaj Radia Opole odwiedził Pana Edwarda!
Radiowy Mikołaj odwiedził Panią Annę
Mikołaj Radia Opole spotkał się z Panem Michałem!
Spotykamy Was w miejscach pracy, odwiedzamy w domu, ale też...No właśnie, gdzie? Czym się zajmuje Pan Michał? Sprawdźcie tutaj!
Mikołaj Radia Opole odwiedził Pana Józefa!
Tym razem odwiedziliśmy Pana Józefa! Gdzie? Sprawdźcie sami!
Mikołaj Radia Opole odwiedził Panią Krystynę!
Nasz Mikołaj nie zwalnia tempa i w dalszym ciągu rozwozi prezenty dla naszych słuchaczy! Tym razem odwiedziliśmy Panią Krystynę w miejscu pracy, czyli...Szkole!
Mikołaj Radia Opole odwiedził Panią Ilonę!
Mikołaj Radia Opole odwiedził Pana Jerzego
Mikołaj Radia Opole odwiedził Panią Ewę
Mikołaj Radia Opole odwiedził Panią Danutę
12

Zobacz także

2020-04-07, godz. 15:28 Autorka książki "Jak uspokoić swoje myśli" gościem audycji "Trendy i owędy" - posłuchaj rozmowy! "Jak uspokoić swoje myśli" to najnowsza książka Sarah Knight, zawierająca szereg praktycznych porad i wskazówek na temat tego, jak nie martwić się na zapas oraz… » więcej 2020-04-07, godz. 12:04 Wyrusz w „Rejs po dziejach opolskiego żeglarstwa”. Zaglądajcie, codziennie nowe zdjęcie! Opolskie Stowarzyszenie „Pieśni spod żagli” ogłosiło konkurs fotograficzny „75 lat w żeglarskim obiektywie”. Być może to dobry czas, by pogrzebać w starych pudłach… » więcej 2020-04-03, godz. 18:04 Transmisje mszy i rozmowy z duchownymi - uczestnicz w życiu religijnym, słuchając Radia Opole W związku z epidemią koronawirusa władze państwa zdecydowały, że w mszy św. lub innym obrzędzie religijnym nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż pięć osób… » więcej 2020-04-03, godz. 14:58 Najlepsze występy w Studiu M im. SBB w audycji "Twoja Muzyka"! Wszyscy tęsknimy za koncertami i muzyką na żywo. Nie warto jednak rozpaczać! Od najbliższej soboty (04.04) w audycji Twoja Muzyka po 20:00 Radio Opole będzie przypominać… » więcej 2020-04-03, godz. 13:47 Autorka książek "Magia olewania" i "Jak uspokoić swoje myśli" gościem poniedziałkowej audycji "Trendy i owędy"! "Jak uspokoić swoje myśli" to najnowsza książka Sarah Knight, zawierająca szereg praktycznych porad i wskazówek na temat tego, jak nie martwić się na zapas oraz… » więcej 2020-03-25, godz. 15:23 Chcesz zamówić bliskiej osobie życzenia w Opolskim Koncercie Życzeń? Wejdź do sklepu internetowego Radia Opole! W trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, zmienione zostały dziś (25.03) zasady zamawiania życzeń, które emitowane są w każdą niedzielę po 12:00 na antenie Radia… » więcej 2020-03-25, godz. 08:35 Pilny komunikat Wojewody Opolskiego dotyczący dalszego ograniczenia w przekraczaniu granicy RP W związku z wejściem w życie rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 24 marca br. wprowadzone zostaną kolejne ograniczenia w przekraczaniu granicy państwowej. Dotyczyć… » więcej 2020-03-24, godz. 12:14 Dawno żadna seria kryminalna nie zyskała tylu fanów – posłuchaj audiobooka na antenie Radia Opole! Jeśli mielibyście, drodzy słuchacze, ochotę oderwać się na chwilę od tematów związanych z koronawirusem, mamy propozycję! Od poniedziałku do piątku w audycji „Trendy… » więcej 2020-03-20, godz. 17:35 Projekt #FakeHunter: wezwanie do walki z dezinformacją o SARS-CoV-2 Polska Agencja Prasowa (PAP) wspólnie z GovTech Polska uruchamia społeczny projekt weryfikacji treści, dotyczących wirusa SARS-CoV-2, publikowanych w Internecie… » więcej 2020-03-18, godz. 13:52 Pomoc osobom w kwarantannie – krok po kroku Co możesz zrobić? Zadzwoń do ośrodka pomocy społecznej w miejscowości, w której mieszkasz. W tym szczególnym okresie ośrodki pomocy społecznej powinny skupić… » więcej
12345
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »