Radio Opole » O Radiu » Ludzie Radia » Dział muzyczny » Witold Sułek
2019-02-01, 12:15 Autor: Marcin Skomudek

Witold Sułek

Witold Sułek [fot. Marek Bohdan]
Witold Sułek [fot. Marek Bohdan]
Gdyby ująć jednym słowem wszystkie zajęcia, profesje i zainteresowania, najbardziej adekwatnym byłoby "człowiek kultury", co znajduje odzwierciedlenie w prowadzonych audycjach w Radiu Opole i Radiu Opole 2 Kultura. Wypada więc bardziej szczegółowo sylwetkę Witolda Sułka przybliżyć, a więc, w kolejności przypadkowej, bo wszystko co wymienione zostanie jest równie ważne, a często łączy się i przeplata: poeta, księgarz, krytyk literacki, animator od lat prowadzący szereg spotkań literackich, filozoficznych, wielki fan i kolekcjoner płyt, szczególnie winylowych oraz wszystkiego co dotyczy historii muzyki. Wszystko to sprawia, że praca w Radiu Opole jest nie tylko spełnianiem marzeń, ale i możliwością dzielenia się wiedzą i swoimi pasjami ze słuchaczami, a cóż bardziej satysfakcjonującego niż móc dzielić się z innymi tym co się lubi, a nawet kocha?

Witold Sułek prowadzi audycje "Białe kruki z czarnych winyli" (FM), "Wszystko o literaturze" i "Debata o kulturze" (DAB+).

Zobacz także

2015-10-12, godz. 10:26 Tomasz Bazan Koordynator muzyczny Radia Opole Ma władzę, o jakiej marzy pół świata, bo to on decyduje, jaka muzyka wypełni częstotliwości przyznane Radiu Opole przez pań ... » więcej 2015-10-12, godz. 10:25 Marzena Mielcarek Redaktor. Z pełnym przekonaniem prezentuję to, czym inni się w radiu nie zajmują. Interesuje mnie szeroko pojmowany jazz z uwzględnieniem jego najtrudniejszyc ... » więcej 2019-02-01, godz. 12:11 Jacek Mielcarek Absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach oraz Podyplomowych Studiów Etnomuzykologicznych na Uniwersytecie Warszawskim. Saksofonista, klarnecista, wokalista, ... » więcej 2018-03-12, godz. 12:50 Tomasz Wojtyłko Dowcipny gawędziarz. Erudyta. Człowiek renesansu. Poliglota. Z wykształcenia licealista. Imponuje oczytaniem. W wolnym czasie tresuje krokodyle. Marzy o spotk ... » więcej 2015-10-12, godz. 10:25 Piotr Furtas Gdybym nie był radiowcem, to pewnie zostałbym pastorem, bo lubię słuchać gospel. Ponieważ jestem muzykiem-aranżerem, moje życie to jedno wielkie studio radiow ... » więcej 2018-03-12, godz. 11:35 Małgorzata Ślusarczyk Skrzypaczka, pedagog, muzykolog... i przeciwniczka usilnego feminizowania nazw. Opolanka z urodzenia i przekonania. Zakochana w muzyce (najbardziej w tej "nie ... » więcej 2019-02-01, godz. 12:17 Mateusz Torzecki Kulturoznawca. Od najmłodszych lat słucha muzyki i kolekcjonuje płyty. Interesują go zagadnienia związane z ewolucją muzyki popularnej, jej dystrybucją oraz s ... » więcej
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »