2018-05-05, 19:23 Autor: TVP Info

„Z bliska”, nowy cykl reportaży w TVP Info. Na początek pytanie o Rosję bez Putina

Zapraszamy w południe w niedzielę.» więcej

2024-06-23, godz. 21:50 Ekstraliga żużlowa - 9. kolejka (tabela) Wyniki meczów 9. kolejki i tabela ekstraligi żużlowej: 2024-06-21:Betard Sparta Wrocław - Krono-Plast Włókniarz Częstochowa, przełożony2024-06-22:Fogo… » więcej 2024-06-23, godz. 21:50 Francja/ Dziesiątki tysięcy ludzi manifestowały przeciw skrajnej prawicy na apel feministek Na apel organizacji feministycznych w niedzielę odbyły się we Francji manifestacje przeciw skrajnej prawicy. Protest w Paryżu zgromadził według organizatorów… » więcej 2024-06-23, godz. 21:50 ME 2024 - Szkocja - Węgry 0:0 (do przerwy) Grupa A: Szkocja - Węgry 0:0 do przerwy. Żółta kartka - Węgry: Callum Styles, Willi Orban, Andras Schafer. Sędzia: Facundo Tello (Argentyna).(PAP) … » więcej 2024-06-23, godz. 21:50 ME 2024 - Szwajcaria - Niemcy 1:0 (do przerwy) Grupa A: Szwajcaria - Niemcy 1:0 do przerwy. Bramki: 1:0 Dan Ndoye (28). Żółta kartka - Szwajcaria: Dan Ndoye. Niemcy: Jonathan Tah. Sędzia: Daniele… » więcej 2024-06-23, godz. 21:40 ME 2024 - Szwajcaria - Niemcy 1:0 (bramka) Grupa A: Szwajcaria - Niemcy 1:0 w 28. min. Bramki: 1:0 Dan Ndoye (28). Żółta kartka - Szwajcaria: Dan Ndoye. Sędzia: Daniele Orsato (Włochy).(PAP)… » więcej 2024-06-23, godz. 21:40 Ekstraliga żużlowa - Stal - Motor 34:56 (wynik) ebut.pl Stal Gorzów - Orlen Oil Motor Lublin 34:56. Pierwszy mecz 55:35 dla Motoru. Bonus: Motor Lublin. Punkty: Ebut.pl Stal Gorzów: Martin Vaculik 11… » więcej 2024-06-23, godz. 21:30 ME 2024 - trener Hiszpanii zapowiada roszady w składzie, ale walkę o zwycięstwo Luis de la Fuente, trener piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii, która jest już pewna awansu do 1/8 finału mistrzostw Europy, zapowiedział, że w ostatnim spotkaniu… » więcej 2024-06-23, godz. 21:30 Rosja/ Władze: co najmniej 12 osób zginęło w atakach w Dagestanie (opis) Napastnicy ostrzelali w niedzielę wieczorem synagogę, cerkiew i posterunek policji w Dagestanie na rosyjskim Kaukazie Północnym - podało dagestańskie MSW… » więcej 2024-06-23, godz. 21:20 Podkarpackie/Wojewoda uruchomiła procedury wypłaty pomocy dla poszkodowanych przez nawałnice Wojewoda podkarpacki uruchomiła procedury, które pozwolą wypłacić pomoc finansową poszkodowanym przez nawałnice, które w sobotę przeszły nad częścią… » więcej 2024-06-23, godz. 21:10 ME w wioślarstwie morskim – Polacy bez medalu w Gdańsku Polacy nie stanęli na podium podczas mistrzostw Europy w wioślarstwie morskim w Gdańsku. W beach sprincie, który w igrzyskach Paryżu jest konkurencją pokazową… » więcej