Radio Opole » Gospodarka
2016-10-28, 18:00 Autor: Piotr Wrona

W Kluczborku podpowiedzą jak zarządzać skutecznie przedsiębiorstwem

Wykres © (fot. sxc.hu)
Wykres © (fot. sxc.hu)
Kluczborski Inkubator Przedsiębiorczości rozpoczyna cykl spotkań dla przedsiębiorców z subregionu północnego.
Ich celem jest przekazanie wiedzy o współczesnych koncepcjach w zarządzaniu rozwojem firmy.

- Doradcy przeprowadzą cykl szkoleń, których efektem będzie opracowanie strategii rozwoju dla poszczególnych przedsiębiorstw uczestniczących w przygotowanych spotkaniach - mówi Paweł Wąsiak z kluczborskiego inkubatora przedsiębiorczości. - Organizujemy szkolenia menadżerskie dla mikro, średnich i małych przedsiębiorstw z powiatów kluczborskiego, oleskiego, namysłowskiego i brzeskiego. Ten cykl zakończy się wypracowaniem strategii rozwoju dla każdej z tych firm. Przewidziano pięć dwudniowych spotkań, które potrwają do wiosny przyszłego roku.

Szkolenie przeznaczone jest dla kadry menadżerskiej oraz właścicieli firm. Planowane zagadnienia, które będą omawiane podczas spotkań to budowa tożsamości organizacji, zarządzenie procesami, motywacja pracowników czy zarządzanie strategiczne firmą.

Punkt informacyjny Kluczborskiego Inkubatora Przedsiębiorczości znajduje się przy ulicy Sienkiewicza 22 w Kluczborku.
Paweł Wąsiak

Gospodarka

2023-02-02, godz. 19:30 Biała: rządowy program pomoże w gminnych inwestycjach Pozyskanie zewnętrznych pieniędzy umożliwi gminie Biała realizację kilku inwestycji. Tegoroczne wydatki majątkowe zaplanowano na poziomie 33 milionów złotych… » więcej 2023-02-02, godz. 16:00 Duże zainteresowanie nowymi mieszkaniami Przy ulicy Kramarskiej w Nysie powstaje 61 nowych mieszkań. Zainteresowanie inwestycją jest duże, a do Urzędu Miejskiego w Nysie wpływają pierwsze wnios… » więcej 2023-02-02, godz. 14:00 Potrzeby ogromne, możliwości ograniczone. Nabór na dokształcanie z rekordowym wynikiem Aż 303 wnioski na ponad 5 milionów 200 tys. złotych wpłynęły do Powiatowego Urzędu Pracy w Opolu na dokształcanie pracowników czy pracodawców. Tymczasem… » więcej 2023-02-02, godz. 11:30 Dwa przetargi bez rozstrzygnięcia, plany trzeba było okroić. Dobrzeń Wielki szuka budowniczego stołówki Jest ponad 5 milionów do wydania, ale chętnych nie ma. Trzecie podejście do wyłonienia wykonawcy stołówki gminnej rozpoczyna Dobrzeń Wielki. » więcej 2023-02-01, godz. 20:15 Opolscy rolnicy zainteresowani dopłatami bezpośrednimi i ekoschematami, ale wątpliwości nie brakuje Ekoschematy, czyli dodatkowe zobowiązania na rzecz ochrony środowiska i klimatu będą szansą na zwiększenie poziomu dopłat bezpośrednich dla rolników… » więcej 2023-02-01, godz. 17:30 Wiadomo, która sieć marketów będzie w centrum handlowym Ozimska Park Coraz więcej wiadomo o najemcach centrum handlowego Ozimska Park w Opolu. Jednym z głównych najemców będzie niemiecka sieć hipermarketów Kaufland. » więcej 2023-02-01, godz. 15:00 Gmina Kietrz realizuje jedną z największych inwestycji w tym roku Gmina Kietrz stawia na odnawialne źródła energii. W zespole szkół przy ul. Kościuszki i Głowackiego w Kietrzu montowane są pompy ciepła i piece gazowe… » więcej 2023-02-01, godz. 13:00 Niemodlin po konsultacjach. To krok w stronę rewitalizacji Podobszarów zdegradowanych jest 10, ale tych przeznaczonych do pełnej rewitalizacji wyznaczono na razie dwa. Tak przedstawia się wynik konsultacji społecznych… » więcej 2023-02-01, godz. 11:00 Redukcja zatrudnienia w kędzierzyńskiej Petrochemii. Ma to związek z wojną w Ukrainie 89 osób do zwolnienia - zgłoszenie o planowanej redukcji zatrudnienia w kędzierzyńsko-kozielskiej spółce Petrochemia Blachownia dotarło do Wojewódzkiego… » więcej 2023-02-01, godz. 09:20 Ostatni dzień, by wystąpić o dodatek elektryczny. Jego wysokość zależy od zużycia prądu 1 lutego to ostatni dzień na złożenie wniosku o dodatek elektryczny - przypomina Anna Radlak, dyrektor Miejskiego Centrum Świadczeń w Opolu. Co ważne, pieniądze… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »