Radio Opole » Kultura i rozrywka
2019-03-07, 12:10 Autor: Daniel Klimczak

Otmuchowskie panie świętują przez cały tydzień

Tydzień kobiet w Otmuchowie rozpoczął się od spotkania "przy śledziku" [fot. UM Otmuchów]
Tydzień kobiet w Otmuchowie rozpoczął się od spotkania "przy śledziku" [fot. UM Otmuchów]
Tydzień kobiet w Otmuchowie rozpoczął się od spotkania "przy śledziku" [fot. UM Otmuchów]
Tydzień kobiet w Otmuchowie rozpoczął się od spotkania "przy śledziku" [fot. UM Otmuchów]
Choć dzień kobiet dopiero jutro, to otmuchowskie panie świętują już trzeci dzień. Tydzień kobiet rozpoczął się wtorkowym spotkaniem ze "śledzikiem" w sali rycerskiej miejscowego zamku. Przy wspólnym stole spotkało się wówczas ponad 70 osób.
Tego samego dnia w kinie Podzamcze można było zobaczyć występ kabaretu Old Spice Girls.

- To widowisko z kobietami, o kobietach i dla kobiet, ale panowie także się nie nudzili - podsumowuje Mirosław Budnik, dyrektor Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Otmuchowie, który dodaje, że to nie koniec atrakcji.

- 9 marca o godzinie 17.00 w domu kultury w Kałkowie dla wspaniałych pań wystąpią Kapela Zadyma oraz Adrian Dwornicki. 10 marca o godzinie 17.00 na scenie kina Podzamcze wystąpi Kapela Zadyma - zapowiada.

Informacje na temat wszystkich imprez organizowanych w ramach tegorocznego tygodnia kobiet można znaleźć na stronie internetowej otmuchowskiego domu kultury. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.
Mirosław Budnik

Kultura i rozrywka

2019-07-19, godz. 20:15 Trwa rekrutacja do Grupy Rekonstrukcji Historycznych "Wiwern" Można dołączyć do Grupy Rekonstrukcji Historycznych 'Wiwern'. Jej członkowie odtwarzają klimat, stroje, sztuki walki, rzemiosło i zwyczaje czasów średniowiecz ... » więcej 2019-07-19, godz. 17:22 Colours of Ostrava: Fado oczarowało festiwalową publiczność [FILM] Występująca na dużej scenie festiwalu Colours Of Ostrava królowa pieśni fado Mariza zaczarowała ostrawską publiczność i porwała do tańca niektórych uczestnikó ... » więcej 2019-07-19, godz. 12:42 Colours Of Ostrava: czeski zespół podbił publiczność [ZDJĘCIA] Grający na zakończenie czwartkowego dnia festiwalu Kryštof zgromadził, jak dotychczas, największą publiczność przed główną sceną Colours Of Ostrava. » więcej 2019-07-19, godz. 08:00 Gmina Dobrodzień będzie świętować przez cały weekend. Na scenie różne gatunki muzyczne Zespół Mesajah i Stefano Terrazzino uświetnią weekendowe Dni Dobrodzienia. » więcej 2019-07-18, godz. 16:15 Colours Of Ostrava: Muzyka antypodów na scenie Full Moon Stage [FILM, ZDJĘCIA] Zagraniczni wykonawcy starają się o występ na festiwalu Colours Of Ostrava. Tak było w przypadku zespołu The Kill Devil Hills. » więcej 2019-07-18, godz. 14:30 Prawie 30 lat grania bez przerwy. Spotkanie z opolskim hejnalistą Tadeuszem Ciułą Od niemal 30 lat opolanie słyszą jego grę codziennie - Tadeusz Ciuła z zawodu zegarmistrz, to jedyny opolski trębacz, który każdego dnia, w samo południe odgr ... » więcej 2019-07-18, godz. 12:10 Szuflada otwarta.... Fotografie, rysunki i poezja w MBP w Opolu 'Pasje - Do tych, którzy nocą śmieją się do swoich myśli, a rankiem chowają do szuflady' - taką wystawę otwarto w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Swo ... » więcej 2019-07-18, godz. 08:57 Opolscy fani przybyli na Colours Of Ostrava Fani z naszego regionu od lat uczestniczą w koncertach największego w Czechach festiwalu muzycznego. Bliskość Ostrawy sprawia, że mieszkańcy naszego regionu p ... » więcej 2019-07-18, godz. 06:00 Festiwal Colours Of Ostrava rozpoczęty. Reporterzy Radia Opole na miejscu [ZDJĘCIA] W postindustrialnej scenerii, na 24 scenach spotykają się artyści prezentujący różne gatunki muzyki. Do tego dochodzą animacje, taniec i moda. » więcej 2019-07-17, godz. 19:30 Ważna jest integracja i dobry humor. I opolski zlot Ludzi Niedużego Wzrostu Mają różne zawody, pasje, problemy, marzenia. Łączy ich jedno - wzrost. W Opolu odbył się pierwszy regionalny zlot Ludzi Niedużego Wzrostu. » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »