Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-08-27, 15:30 Autor: Daniel Klimczak

Wojciech Komarzyński z PiS rozpoczął objazd Opolszczyzny. "Komarobus" ma dotrzeć do wszystkich miejscowości w okręgu wyborczym

Wojciech Komarzyński rozpoczął objazd po Opolszczyźnie [fot. Daniel Klimczak]
Wojciech Komarzyński rozpoczął objazd po Opolszczyźnie [fot. Daniel Klimczak]
Wojciech Komarzyński rozpoczął objazd po Opolszczyźnie [fot. Daniel Klimczak]
Wojciech Komarzyński rozpoczął objazd po Opolszczyźnie [fot. Daniel Klimczak]
Brzeski radny Wojciech Komarzyński, kandydat Prawa i Sprawiedliwości w wyborach do sejmu, rozpoczął objazd po Opolszczyźnie.
Podczas dzisiejszej (27.08) konferencji prasowej zorganizowanej przed zamkiem w Brzegu, polityk zaprezentował "Komarobus", którym będzie w najbliższym czasie odwiedzać mieszkańców.

Zdaniem kandydata, który obecnie pełni funkcję miejskiego radnego, bezpośredni kontakt z wyborcami pozwoli mu skuteczniej reprezentować ich interesy w Warszawie.

- Moja kampania wkracza w kolejny etap, bardzo ważny etap spotkań z mieszkańcami, bezpośredni kontakt, bezpośrednie rozmowy, które są dla mnie bardzo istotne. Chcę słyszeć i słuchać tego, co ludzie mają mi do powiedzenia, by móc, w przypadku wygranej, te wszystkie głosy uwzględniać w swojej działalności - dodaje.

Polityk zapewnia, że jego ewentualna wygrana w jesiennych wyborach będzie zwycięstwem całego powiatu brzeskiego i namysłowskiego, na rzecz których zamierza intensywnie pracować.

- Moje pierwsze kroki będą na pewno skierowane do odpowiednich instytucji, które mogą nam pomóc w zagospodarowaniu terenów inwestycyjnych. Chciałbym również być gwarantem realizacji wielkiego projektu, który wprawdzie się zaczął, ale aby nic mu nie zagroziło, chciałbym być gwarantem tego, aby przeprawa mostowa dla Brzegu była zrealizowana - zapowiada.

Oprócz samego Brzegu, Wojciech Komarzyński odwiedził dziś także okoliczne wioski oraz Namysłów i jego okolice. Kandydat zapewnia, że do końca kampanii zamierza odwiedzić wszystkie miejscowości leżące w jego okręgu wyborczym.
Wojciech Komarzyński
Wojciech Komarzyński

Wiadomości z regionu

2020-07-05, godz. 20:40 Nie żyje Rafał Neugebauer, wicestarosta kluczborski Nie żyje Rafał Neugebauer, wicestarosta kluczborski. O śmierci samorządowca poinformowało starostwo powiatowe w Kluczborku. Rafał Neugebauer zmarł po ciężkiej… » więcej 2020-07-05, godz. 20:40 RAPORT DNIA: 5 zakażeń koronawirusem na Opolszczyźnie. 6 osób pokonało COVID-19 Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 231 nowych zakażeniach koronawirusem i śmierci kolejnych pięciu chorych. 5 przypadków zachorowań na COVID-19 dotyczy mieszkańców… » więcej 2020-07-05, godz. 20:05 WYBORY 2020: Posłowie Zjednoczonej Prawicy w Kluczborku przekonywali do głosowania na Andrzeja Dudę - Stawiamy na rodzinę, silną prezydenturę i obronność kraju - mówił do mieszkańców Kluczborka wiceminister obrony narodowej Marcin Ociepa. Podczas wiecu poparcia… » więcej 2020-07-05, godz. 18:17 Brawura, alkohol, kąpiel w miejscach niestrzeżonych to najczęstsze przyczyny utonięć. WOPR apeluje o rozsądek Tylko wczoraj (04.05) w Polsce utonęło 6 osób, a w czerwcu woda pochłonęła 113 ofiar. Brawura, alkohol i przecenianie swoich możliwości to najczęstsze przyczyny… » więcej 2020-07-05, godz. 18:15 "To unikatowe przedsięwzięcie w skali kraju". Politechnika pomoże w transporcie drewnianego zabytku ze Sławięcic do skansenu… Politechnika Opolska pomoże w transporcie zabytkowego XIX-wiecznego drewnianego domu do skansenu w Bierkowicach. Mowa o pawilonie ogrodowym zwanym domkiem syberyjskim… » więcej 2020-07-05, godz. 17:30 Opolska policja przypomina: obowiązek zakrywania nosa i ust nie został całkowicie zniesiony Opolska policja przypomina, że mimo poluzowania obostrzeń sanitarnych i wakacyjnej pogody w wielu miejscach nadal obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Wprowadzone… » więcej 2020-07-05, godz. 17:15 Opolski ZUS wypłacił ponad 1,5 miliona złotych dodatku solidarnościowego dla 1222 mieszkańców regionu Opolski ZUS przekazał ponad 1,5 miliona złotych dodatku solidarnościowego mieszkańcom regionu, którzy stracili pracę na etacie po 15 marca. Warunkiem otrzymania… » więcej 2020-07-05, godz. 15:15 Jest akt oskarżenia ws. rodzinnego gangu fałszerzy dokumentów. Obejmuje 19 osób 19 osób stanie przed sądem we Wrocławiu w sprawie zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmowała się profesjonalnym przerabianiem dowodów osobistych i podrabianiem… » więcej 2020-07-05, godz. 13:17 WYBORY 2020: Ostatnia prosta kampanii wyborczej. PiS stawia na spotkania bezpośrednie w terenie Za tydzień druga tura wyborów prezydenckich. Sztaby wyborcze walczą o głosy poparcia dla swoich kandydatów. O ostatniej prostej kampanii wyborczej w rozmowie 'W… » więcej 2020-07-05, godz. 10:26 Na zmienionych zasadach, ale odbędzie się Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę W reżimie sanitarnym, ograniczonych do 30 osób grupach, bez noclegów i podzielona na sztafety. Tak będzie wyglądała tegoroczna Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną… » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »