Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-07-08, 16:45 Autor: Justyna Maćkowiak

Kwestia dotycząca onkologii wśród tematów konwencji Prawa i Sprawiedliwości

Katarzyna Czochara [fot. Łukasz Fura]
Katarzyna Czochara [fot. Łukasz Fura]
Konwencja "Myśląc Polska" [fot. Daniel Klimczak]
Konwencja "Myśląc Polska" [fot. Daniel Klimczak]
- Był to czas bardzo pracowity, intensywny i owocny - powiedziała w Loży Radiowej posłanka Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Czochara o konwencji programowej partii. - Stworzyliśmy fundament, pierwszy filar, na którym zbudujemy program Zjednoczonej Prawicy na najbliższe wybory parlamentarne - dodaje gość Radia Opole.
- Owocny czas pod względem tego, że w trakcie tych paneli dyskusyjnych były poruszane tematy i problemy, które należałoby rozwiązać. Chociażby kwestia dotycząca onkologii. Dzisiaj dochodzimy do takiej sytuacji, gdzie bardzo duża część naszego polskiego społeczeństwa zapada na nowotwory. I to jest potrzeba konkretnych działań - profilaktycznych, wczesnego wykrywania i odpowiedniego leczenia - powiedziała Katarzyna Czochara.

Konwencja Prawa i Sprawiedliwości oraz Zjednoczonej Prawicy "Myśląc Polska" odbyła się w Katowicach. Odbyło się 16 sesji tematycznych i ponad 70 paneli eksperckich.
Katarzyna Czochara

Wiadomości z regionu

2019-07-17, godz. 21:30 OSP z Łukowic Brzeskich ma zostać wpisana Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego Za kilka miesięcy do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego może dołączyć kolejna jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z powiatu brzeskiego. » więcej 2019-07-17, godz. 21:15 Nie dla wszystkich uczniów znalazły się miejsca w opolskich bursach Brakuje miejsc w opolskich bursach. Zwiększona liczba uczniów, którzy pójdą do szkół średnich w Opolu, spowodowała, że nie wszyscy będą mogli uczyć się i mies ... » więcej 2019-07-17, godz. 20:45 Na topie elektrotechnika, automatyka i informatyka. I tura rekrutacji na Politechnikę Opolską kończy się w poniedziałek Około 1500 kandydatów już zarejestrowało się w bazie rekrutacyjnej Politechniki Opolskiej. Członkowie wydziałowych komisji rekrutacyjnych informują, że chętny ... » więcej 2019-07-17, godz. 20:15 Nie tylko młodzi i absolwenci szkół wyższych. Śląski Oddział Straży Granicznej szuka nowych funkcjonairiuszy Wymagania są duże, ale gratyfikacja może okazać się kusząca. Śląski Oddział Straży Granicznej szuka chętnych do podjęcia służby. Trwa nabór w opolskiej jednos ... » więcej 2019-07-17, godz. 19:46 - Oczekujemy rzetelnej informacji o dostawach brakujących leków - apelują aptekarze - Bezpośredni kontakt z Ministerstwem Zdrowia w sprawie planowania dostaw leków, których brakuje - tego oczekują aptekarze - powiedział w 'Loży Radiowej' Mare ... » więcej 2019-07-17, godz. 19:12 W Prudniku mniej jest kursów autobusowych, sytuacja ma się poprawić od września [INTERWENCJA] Pogorszyła się dostępność do komunikacji autobusowej w Prudniku. Na mniejszą liczbę kursów skarżą się pasażerowie. Z końcem czerwca, z tamtejszego powiatu wyc ... » więcej 2019-07-17, godz. 18:45 PMWSZ w Opolu zamknęła nabór Półtora kandydata na jedno miejsce - to poziom zainteresowania studiowaniem od października w Państwowej Medycznej Wyższej Szkole Zawodowej w Opolu. Dzisiaj u ... » więcej 2019-07-17, godz. 18:15 Opole: Platforma Obywatelska krytykuje zmiany w edukacji, ale chwali Opole Platforma Obywatelska w regionie krytykuje rekrutację do szkół średnich w kraju a jednocześnie chwali Opole za rozwiązanie problemu z naborem podwójnej liczby ... » więcej 2019-07-17, godz. 17:27 DW 405 zablokowana po wypadku. Na miejscu lądował LPR Zablokowana jest droga wojewódzka nr 405, na wysokości Sowina. Około 15:50 zderzyły się tam dwa samochody osobowe. » więcej 2019-07-17, godz. 17:00 Możliwa kara - nawet 14 tysięcy złotych. Opolska WITD kontrolowała tzw. przewoźników aplikacyjnych Nawet 14 tysięcy złotych kary grozi przewoźnikom aplikacyjnym, skontrolowanym przez opolski Wojewódzki Inspektorat Transportu Drogowego. To przewoźnicy-właści ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »