Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-03-20, 16:15 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią, a 12-letniej córce gwałtem

Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Ktoś grozi śmiercią ojcu, który zatrzymał pedofila. Ta sama osoba jest skłonna zapłacić za dokonanie gwałtu na 12-letniej dziewczynce. Groźby kierowane są pod adresem pana Krzysztofa, mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, który w lutym zatrzymał pedofila próbującego umówić się na seks z jego córką.
Groźby w kierunku pana Krzysztofa pojawiły się w internecie.

- Dowiedziałem się o nich przez przypadek – mówi. - Anonim wysłał mi link do strony lolifox.org, jest to strona rosyjska, a na niej polskie forum wywrotowe „Zawiśnie w lesie każdy kto doniesie”. Chcą zapłacić za spalenie mojego auta, gwałt na córce, ciężkie uszkodzenie ciała łącznie z likwidacją.

Na tej samej stronie internauci nawołują także do zamordowania innych osób, które ujawniły działalność pedofilską oraz polityków, w tym premiera i prezydenta. Sprawą tych gróźb zajmują się policjanci z Kędzierzyna-Koźla.

- Dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zgłosił się mieszkaniec naszego powiatu, który zgłosił zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie - mówi Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńskiej policji.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w sprawie próby umówienia się z 12-latką zatrzymano już dwie osoby. Poza mężczyzną zatrzymanym na gorącym uczynku w Kędzierzynie-Koźlu jest jeszcze mieszkaniec województwa śląskiego, który przez internet komunikował się z 12-latką.
Pan Krzysztof
Magdalena Nakoneczna
Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią! - relacja Agnieszki Pospiszyl w Magazynie Reporterów Radia Opole

Wiadomości z regionu

2019-04-24, godz. 17:56 Radni województwa przyjęli rezolucję w sprawie Powstań Śląskich Radni województwa upamiętnili setną rocznicę Powstań Śląskich. Podczas sesji sejmiku podjęli rezolucję, w której oddali hołd powstańcom i wszystkim poległym w ... » więcej 2019-04-24, godz. 16:56 EUROWYBORY: Andrzej Buła z poparciem Mniejszości Niemieckiej Mniejszość Niemiecka oficjalnie poparła kandydaturę Andrzeja Buły w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Zarząd Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Niemców na ... » więcej 2019-04-24, godz. 16:45 Sejmik województwa o strajku nauczycieli - jest apel do premiera. Radni PiS przeciw Sejmik Województwa Opolskiego zaapelował do premiera o zakończenie sporu z nauczycielami. Tekst uchwały przygotowali radni Koalicji Obywatelskiej, natomiast p ... » więcej 2019-04-24, godz. 16:30 Podczas prac remontowych na paczkowskim rynku zginął mężczyzna Na teren budowy wszedł postronny mężczyzna. Został uderzony przez koparkę a następnie przygnieciony przez element obrotowego nadwozia. Maszynę obsługiwał 54-l ... » więcej 2019-04-24, godz. 16:30 Łączenie nierentownych oddziałów lekarstwem na długi szpitali? Od 7 do 9 milionów złotych. Takie jest szacunkowe łączne zadłużenie opolskich szpitali. Najczęstszym powodem ujemnego bilansu jest utrzymywanie nierentownych ... » więcej 2019-04-24, godz. 15:30 Kolejny przykład braku przyzwolenia na prowadzenie "po pijaku". Tym razem zareagowali kierowcy z Kluczborka Obywatelskie zatrzymanie kompletnie pijanego kierowcy w Kluczborku. Do zdarzenia doszło wczoraj (23.04) około 20:00. » więcej 2019-04-24, godz. 15:20 To praca dla państwa i dla społeczeństwa. Ślubowanie i awanse w opolskiej Służbie Celno-Skarbowej 12 nowych funkcjonariuszy zasiliło szeregi opolskiej Służby Celno-Skarbowej. Nowi funkcjonariusze będą m.in. zwalczać przestępstwa o charakterze korupcyjnym, ... » więcej 2019-04-24, godz. 14:22 Prudnik: w dwóch protestujących szkołach średnich odbędą się rady pedagogiczne W dwóch placówkach ponadpodstawowych w Prudniku doszło do zawieszenia akcji strajkowej. W piątek tegoroczni maturzyści zakończą rok szkolny. W szkołach, gdzie ... » więcej 2019-04-24, godz. 13:29 EUROWYBORY: Porozumienie deklaruje walkę z określeniem "polskie obozy koncentracyjne" Przedstawiciele Porozumienia chcą walczyć z określeniem 'polskie obozy koncentracyjne', które według ich wyliczeń w latach 2008-2016 w niemieckich mediach poj ... » więcej 2019-04-24, godz. 13:19 Uwaga kierowcy! Zamknięte przejazdy kolejowe w Zdzieszowicach i Rozwadzy Z powodu trwających prac remontowych na linii kolejowej Kędzierzyn-Koźle - Opole kierowcy samochodów mają nieco utrudnień. Zamknięte zostały dwa przejazdy kol ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »