Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-03-20, 16:15 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią, a 12-letniej córce gwałtem

Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Ktoś grozi śmiercią ojcu, który zatrzymał pedofila. Ta sama osoba jest skłonna zapłacić za dokonanie gwałtu na 12-letniej dziewczynce. Groźby kierowane są pod adresem pana Krzysztofa, mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, który w lutym zatrzymał pedofila próbującego umówić się na seks z jego córką.
Groźby w kierunku pana Krzysztofa pojawiły się w internecie.

- Dowiedziałem się o nich przez przypadek – mówi. - Anonim wysłał mi link do strony lolifox.org, jest to strona rosyjska, a na niej polskie forum wywrotowe „Zawiśnie w lesie każdy kto doniesie”. Chcą zapłacić za spalenie mojego auta, gwałt na córce, ciężkie uszkodzenie ciała łącznie z likwidacją.

Na tej samej stronie internauci nawołują także do zamordowania innych osób, które ujawniły działalność pedofilską oraz polityków, w tym premiera i prezydenta. Sprawą tych gróźb zajmują się policjanci z Kędzierzyna-Koźla.

- Dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zgłosił się mieszkaniec naszego powiatu, który zgłosił zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie - mówi Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńskiej policji.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w sprawie próby umówienia się z 12-latką zatrzymano już dwie osoby. Poza mężczyzną zatrzymanym na gorącym uczynku w Kędzierzynie-Koźlu jest jeszcze mieszkaniec województwa śląskiego, który przez internet komunikował się z 12-latką.
Pan Krzysztof
Magdalena Nakoneczna
Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią! - relacja Agnieszki Pospiszyl w Magazynie Reporterów Radia Opole

Wiadomości z regionu

2019-04-25, godz. 10:54 Od pierwszego lipca będzie można składać wniosek na 500+ na pierwsze dziecko. W regionie dotyczy to kilkunastu tysięcy ... - Prawie półtora miliarda złotych trafiło do opolskich rodzin w ciągu trzech lat funkcjonowania programu Rodzina 500 Plus - powiedział w porannej rozmowie 'W ... » więcej 2019-04-25, godz. 10:30 Jako pierwsi w regionie chcą wprowadzić w szkole naukę obsługi dronów Operator dronów to nowy zawód, dający duże możliwości w różnych dziedzinach. Kształcenie w tym kierunku chce prowadzić II Liceum Ogólnokształcące w Prudniku. ... » więcej 2019-04-25, godz. 09:00 Rozpoczęła się przebudowa ul. Ujazdowskiej i Brzezińskiej w Strzelcach Opolskich Mieszkańcy Mokrych Łanów i Brzeziny, dwóch sołectw Strzelec Opolskich, muszą się uzbroić w cierpliwość. Do jesieni, żeby dojechać do domów będą musieli przeci ... » więcej 2019-04-25, godz. 09:00 Tysiąc flag województwa opolskiego na święto województwa Samorząd regionu ma do rozdania mieszkańcom Opolszczyzny żółto-niebieskie barwy. Rafał Bartek, przewodniczący sejmiku podkreśla, że w przestrzeni publicznej b ... » więcej 2019-04-25, godz. 08:06 Mieszkańcy powiatu nyskiego będą mogli własnoręcznie zasadzić las Leśnicy w powiecie nyskim zapraszają do wspólnego sadzenia drzew. W akcji może wziąć udział każdy, niezależnie od wieku. Wystarczy tylko zabrać ze sobą pozyty ... » więcej 2019-04-25, godz. 07:00 Zmiana organizacji ruchu na placu św. Sebastiana w Opolu Kierowców czeka zmiana organizacji ruchu przy placu św. Sebastiana w Opolu. 25 kwietnia z powodu przebudowy placu Miejski Zarząd Dróg zamknie fragment ulicy M ... » więcej 2019-04-24, godz. 22:29 Auto wypadło z drogi w Pępicach. Na miejsce wezwano LPR Około godz. 18.30 z nieustalonych jeszcze przyczyn osobowe audi wypadło (24.04) z drogi w okolicach miejscowości Pępice (gm. Skarbimierz, powiat brzeski) i ud ... » więcej 2019-04-24, godz. 22:00 "Opolskie 15 lat w Unii Europejskiej" - samorządy, instytucje kultury, organizacje pozarządowe wyróżnione. Gala w Filh ... Są opolskimi gwiazdami Europy - w Filharmonii Opolskiej w Opolu przyznano nagrody marszałka województwa w konkursie „Partnerstwo bez granic - opolskie 15 lat ... » więcej 2019-04-24, godz. 21:30 Prudnicka spółka szpitalna ma nowego prezesa Dariusz Brzeziński został prezesem Prudnickiego Centrum Medycznego. Spółka ta zarządza szpitalem powiatowym. O stanowisko ubiegało się trzech kandydatów. Rozm ... » więcej 2019-04-24, godz. 21:13 Opole: kolejna manifestacja wsparcia dla nauczycieli Około 200 osób wyraziło dziś w Opolu poparcie dla strajkujących nauczycieli. Wychowawcy, pedagodzy i uczniowie przynieśli transparenty i wykrzykiwali hasła ch ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »