Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-03-20, 16:15 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią, a 12-letniej córce gwałtem

Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Ktoś grozi śmiercią ojcu, który zatrzymał pedofila. Ta sama osoba jest skłonna zapłacić za dokonanie gwałtu na 12-letniej dziewczynce. Groźby kierowane są pod adresem pana Krzysztofa, mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, który w lutym zatrzymał pedofila próbującego umówić się na seks z jego córką.
Groźby w kierunku pana Krzysztofa pojawiły się w internecie.

- Dowiedziałem się o nich przez przypadek – mówi. - Anonim wysłał mi link do strony lolifox.org, jest to strona rosyjska, a na niej polskie forum wywrotowe „Zawiśnie w lesie każdy kto doniesie”. Chcą zapłacić za spalenie mojego auta, gwałt na córce, ciężkie uszkodzenie ciała łącznie z likwidacją.

Na tej samej stronie internauci nawołują także do zamordowania innych osób, które ujawniły działalność pedofilską oraz polityków, w tym premiera i prezydenta. Sprawą tych gróźb zajmują się policjanci z Kędzierzyna-Koźla.

- Dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zgłosił się mieszkaniec naszego powiatu, który zgłosił zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie - mówi Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńskiej policji.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w sprawie próby umówienia się z 12-latką zatrzymano już dwie osoby. Poza mężczyzną zatrzymanym na gorącym uczynku w Kędzierzynie-Koźlu jest jeszcze mieszkaniec województwa śląskiego, który przez internet komunikował się z 12-latką.
Pan Krzysztof
Magdalena Nakoneczna
Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią! - relacja Agnieszki Pospiszyl w Magazynie Reporterów Radia Opole

Wiadomości z regionu

2019-07-16, godz. 18:49 Opole w remoncie. Jest spór na linii MZD i WiK Przy ulicy Kośnego w Opolu z powodu prac kanalizacyjnych wprowadzono ruch tylko w jedną stronę. Kierowcy o zmianach dowiedzieli się w dniu rozpoczęcia prac, p ... » więcej 2019-07-16, godz. 18:45 Kuratorium podlicza wyniki rekrutacji do szkół średnich Kuratorium podlicza jak wygląda rekrutacja do szkół średnich na Opolszczyźnie. Według informacji, które do tej pory przygotowano, w powiecie kędzierzyńsko-koz ... » więcej 2019-07-16, godz. 17:11 Oleskie służby mundurowe regularnie sprawdzają bezpieczeństwo na koloniach Bez zastrzeżeń i uwag zakończyła się kontrola bezpieczeństwa Harcerskiego Ośrodka Wypoczynkowego Hufca ZHP Chorzów w Kucobach w gminie Olesno. » więcej 2019-07-16, godz. 16:45 Uderzył pięścią w twarz, ofiara zmarła. Teraz usłyszał wyrok Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu skazał na 3 lata i 2 miesiące więzienia Przemysława W., za nieumyślne spowodowanie śmierci. Według prokuratury, oskarżony ud ... » więcej 2019-07-16, godz. 15:37 Zderzenie w centrum Opola Do zderzenia dwóch aut osobowych doszło w centrum Opola, w rejonie skrzyżowania ulicy Rejtana z 1 Maja. Jak informują strażacy nikomu nic się nie stało, jedna ... » więcej 2019-07-16, godz. 15:15 Po pierwsze medycyna. Już 4 tysiące podań na kierunek lekarski na Uniwersytecie Opolskim 35 osób na jedno miejsce - takim zainteresowaniem cieszy się kierunek lekarski Uniwersytetu Opolskiego. W tym roku na opolską medycynę papiery złożyło już 4 t ... » więcej 2019-07-16, godz. 14:14 TSKN rusza z projektem dla seniorów i osób niesamodzielnych. Jest infolinia, będzie pomoc sąsiedzka i kluby seniora 20 klubów seniora w małych miejscowościach, 40 opiekunów sąsiedzkich oraz specjalna infolinia. Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Niemców na Śląsku Opolskim wys ... » więcej 2019-07-16, godz. 13:48 Opolska policja poszukuje zaginionego Stanisława Kozy Zaginął Stanisław Koza z Opola. Policjanci poszukują mężczyzny. Ostatni raz widziany był w sobotę (13.07). » więcej 2019-07-16, godz. 12:19 IPN zakończył kolejny etap poszukiwań szczątków żołnierzy "Bartka" na terenie Dąbrówki Biuro Poszukiwań i Identyfikacji IPN zakończyło kolejny etap prac poszukiwawczych na terenie osady Dąbrówka - Hubertus, koło Barutu. To miejsce, gdzie w 1946 ... » więcej 2019-07-16, godz. 11:15 Problemy strażaków z dojazdem. "Osiedle AK w Opolu to dla nas poligon" Kręte i wąskie drogi, pozastawiane samochodami uliczki i brak miejsca na manewry - na takie trudności natrafiają opolscy strażacy podczas swoich wyjazdów. Sko ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »