Radio Opole » Wiadomości z regionu
2019-03-20, 16:15 Autor: Agnieszka Pospiszyl

Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią, a 12-letniej córce gwałtem

Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Groźby w kierunku pana Krzysztofa i jego córki
Ktoś grozi śmiercią ojcu, który zatrzymał pedofila. Ta sama osoba jest skłonna zapłacić za dokonanie gwałtu na 12-letniej dziewczynce. Groźby kierowane są pod adresem pana Krzysztofa, mieszkańca Kędzierzyna-Koźla, który w lutym zatrzymał pedofila próbującego umówić się na seks z jego córką.
Groźby w kierunku pana Krzysztofa pojawiły się w internecie.

- Dowiedziałem się o nich przez przypadek – mówi. - Anonim wysłał mi link do strony lolifox.org, jest to strona rosyjska, a na niej polskie forum wywrotowe „Zawiśnie w lesie każdy kto doniesie”. Chcą zapłacić za spalenie mojego auta, gwałt na córce, ciężkie uszkodzenie ciała łącznie z likwidacją.

Na tej samej stronie internauci nawołują także do zamordowania innych osób, które ujawniły działalność pedofilską oraz polityków, w tym premiera i prezydenta. Sprawą tych gróźb zajmują się policjanci z Kędzierzyna-Koźla.

- Dzisiaj do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu zgłosił się mieszkaniec naszego powiatu, który zgłosił zawiadomienie w sprawie gróźb karalnych. W tej sprawie będzie prowadzone postępowanie - mówi Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńskiej policji.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, w sprawie próby umówienia się z 12-latką zatrzymano już dwie osoby. Poza mężczyzną zatrzymanym na gorącym uczynku w Kędzierzynie-Koźlu jest jeszcze mieszkaniec województwa śląskiego, który przez internet komunikował się z 12-latką.
Pan Krzysztof
Magdalena Nakoneczna
Zatrzymał pedofila, teraz grożą mu śmiercią! - relacja Agnieszki Pospiszyl w Magazynie Reporterów Radia Opole

Wiadomości z regionu

2019-04-19, godz. 10:13 Czy Opolszczyzna wykorzystuje wielokulturowość do promocji? - Wciąż niewiele wiemy o pracy pełnomocnika marszałka ds. wielokulturowości - powiedziała w porannej rozmowie 'W cztery oczy' Martyna Nakonieczny, przewodnicz ... » więcej 2019-04-19, godz. 09:15 Radni Opola dali zielone światło prezydentowi ws. sprzedaży części udziałów spółki WiK Prezydent Opola pod gradobiciem pytań - tak można określić dyskusję na sesji rady miasta w sprawie sprzedaży części udziałów Wodociągów i Kanalizacji. Przypom ... » więcej 2019-04-19, godz. 09:10 W wykopie pod Schodnią zginął pracownik agencji zatrudnienia? Kontrola PIP ruszyła, jest wiele pytań Do północy na miejscu, gdzie wczoraj (18.04) doszło do osunięcia ziemi, w Schodni, pracowali inspektorzy pracy. Kontrola będzie prowadzona także dziś. » więcej 2019-04-19, godz. 08:00 Pieniądze z kładki nad Młynówką przesunięte na most na Bolko. Kładka pod wiaduktem jest zamknięta już od roku Kładka dla pieszych nad Młynówką w Opolu od roku jest zamknięta i ten stan rzeczy na razie się nie zmieni. Chodzi o przejście dla pieszych pod wiaduktem kolej ... » więcej 2019-04-19, godz. 07:32 Śmiertelny wypadek w Duczowie. Nie żyje jedna osoba Do śmiertelnego wypadku doszło chwilę przed godziną 6.00 na DK 42 w Duczowie Małym, koło Wołczyna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że samochód osobowy kierowany ... » więcej 2019-04-19, godz. 06:00 Wahadło w nowym miejscu. Zmiany na obwodnicy północnej Opola Wahadło na obwodnicy północnej w Opolu, w piątek (18.04) około południa zostanie zlikwidowane. Chodzi o odcinek między rondem koło Makro a węzłem zjazdowym na ... » więcej 2019-04-19, godz. 06:00 Nieobecność na sesji - mniej pieniędzy. Zmiany w przyznawaniu diet radnym przegłosowane. Radnemu, który nie będzie brał udziału w przynajmniej połowie głosowań na sesji, zostanie pomniejszona dieta o 50 procent - takie zmiany przegłosowali dziś (1 ... » więcej 2019-04-18, godz. 22:00 Autobusy MZK w Opolu pojadą inaczej. Rozkład jazdy na Wielkanoc Małe zmiany w rozkładzie jazdy MZK w Opolu w związku ze świętami.W niedzielę (21.04) nie będą kursowały linie nr 7, 9,18, 28 i 80. Pozostałe linie pojadą zgod ... » więcej 2019-04-18, godz. 21:00 Gogolin: przez wandali centrum przesiadkowe będzie w nocy zamknięte Nowo wyremontowane centrum przesiadkowe w Gogolinie będzie zamykane na noc. Podróżni na pociąg czekać będą „pod chmurką”. To wina wandali, którzy wzięli na ce ... » więcej 2019-04-18, godz. 19:00 Będzie tablica upamiętniająca wybory z 1989 roku. Radni Opola jednomyślni Radni Opola jednogłośnie zgodzili się na umieszczenia na pl. Wolności tablicy upamiętniającej ludzi pierwszej Solidarności. Tablica zostanie odsłonięta 4 czer ... » więcej
1234567
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej »